Forum
nopisla vam bom dogodek kaj bio ve naredile na mojem mestu

kakšna se ti zdi ta zgodba?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. december 2010
no začelo se je ko sem začela hoditi v šesti razred eden fant z imenom Nejc mi je bil všeč,pa še to bila sva soseda.vsak dan sem ga gledala a on me niti opazil ni zanimalo me je ali ve sploh moje ime!!mojim sošolkam (4) sem povedala da sem vanj zaljubljena,a one so takoj vprašale Nejca ,če ve kaj o meni. ko sem šla domov sem hodila Nejc pa za mano,a naenkrat je rekel ANita, in vprašal a si tvojim frendicam kaj rekla tko o meni....????????bila sem srečna saj ve moje ime...minevali so mesci in na tisto vprašanje sem mu odgovorila pred pol leta...rekla sem ja!in on je rekel in zakaj te tako zanima o meni?...
odgovorila sem mu zato ker bi bla rada stabo ..........prijatlca.....on je rekle ok sva...povedal mi je njegovo skrivnost in ta je bila da je zaljubljen v mojo sošolko.................bila me je kap
22. december 2010
od takrat še nisem več govorila z njim ..samo prek facebooka sva kej govorila pa še to ne eno minuto..a zdaj po enem letu me je spet ogovoril in adt sem mu odgovorila...sošolki pa nisem nikoli povedala da je vanjo...ampak mislmim da ni več vanjo...ker me je prosil če bi postala njegovo dekle..povedlaa sem sošolkam...nejcu pa sem rekla naj mi da čas za premislek...1 teden sem premišljevala in se odločila da sem privolila....izvedela sem da se z mojo sošolko prek faceboka pogovarja in da sta prek facebooka fant in dekle(par)
in zgodba se je šeenkrat ponovila da nisem niti besede govorila z njim ga niti pogledala
22. december 2010
kaj bi naredili ve ali bi se pogovarjale
pa itak sta se z sošolko razšla,jast ga pa še ljubim
prosim svoje komentarje napište!
22. december 2010
ful coool zgodba the best story
next next next ful je zanimiv
22. december 2010
u18082
u18082
Nexttiiii...
22. december 2010
ok,počasi sem začela ugotavlat da moje sošolke ne ljubi več!in sploh nima punce!no on je šel k birmi in cela vas skupaj mora narediti eno verigo iz listja,no vsi smo šli k njemu domov in tam delali verigo.bila sem ćisto tiho,a gledala sem ga ves čas,šli so se eno igro in rabili še eno tekmovalko in tekli so po celi hiši če boo se šel kdo okoli mene pa so šli enih 5tkrat pa me niso vprašal.na koncu pa so me vidli al kaj da so me pršli vprašat al se grem!privolila sem!šli smo se iziv ali resnica!!!!vedno sem izbrala iziv sej enkrat sem mogla poljubit Nejca....hehe!ljubezen!.
no in tako sva se začela malo pogovarjati ampka malenkost.nekega dne sem pislaa dnevnik in z naše šole so na moji vasi no je 5 učencev.vzeli so mi dnevnik in potli nekam zbežal..nisem jih dohajala naslednji dan ,ko pridem v šole je bil moj dnevnik prekopiran na veliko listov in vsi so ga brali,celo nekateri učitelni.vsi so se mi smejali nekateri tudi zasovražili ampak zakaj!takoj povem:o večina učencem sem napisala kaj grdega tako so me zasovražili glavno pa je ker sem tudi napisalavsak dan kaj se mi je dogajalo z NEjcem in kako ga ljubim!on mi je rekel da bi mu lahko vsaj povedala,da ga ljubim,a on je dejla ne vstrajaj nikoli te ne bom imela za punco !zguba!..cel dan v šoli sem premišljevala kaj mi je vse rekel!!!!!
22. december 2010
če vam je zgodba dobra jo lahko nadaljujem
22. december 2010
nadaljuj ful je dobr
next
a bi mogoce lahko brala mojo neskončno ljubezen
23. december 2010
ja bom samo ling mi dej .zgodbo pa nadaljujem jutr!
23. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg