Forum
u11933
u11933
No odločila sem se da bom pisala eno zgodbo, ki je izmišljena.
Glavne osebe:
Gaja(jst)

Monica(moja BFF)

Kaja(moja največja sovražnica)

Nejc(vse punce so vanga, on je pa vame)

Mitja(fant od monice)

Jaka(sovraži vse,ki so zaljubljeni)

Ali naj pišem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. julij 2010
u11933
u11933
joj ni prlepl slik:
Gaja(jst)

Monica(moja BFF)

Kaja(moja največja sovražnica)

16. julij 2010
u11933
u11933
Nejc(vse punce so vanga, on je pa vame)

Mitja(fant od monice)

Jaka(sovraži vse,ki so zaljubljeni)

16. julij 2010
u11933
u11933
Jst bom začela pisat da boste vidl vsaj mal o čem se gre.

Bil je prvi dan počitnic. Ravno sem se odpravljana na zajtrk na kar sem zaslišala zvonenje telefona. Bila je Monica. Vprašala me je če bi šli skupaj na bazen, še prej pa do njenega fanta Mitje. Seveda sem pritrdila, da bom šla z njo, še prej pa sem jo prosila če bova šli še v shoping. Tudi ona je pritrdila.
V trgovini s kopalkami sem si kupila zelo lepe kopalke črne in ravno prav temne rozne. V njih sem zgledala kot prava mačkica. Monica pa si je tam kupila kopalke s krilom kakršne je videla že v svojih sanjah. Zatem sta šli še v 10 trgovin. V vsaki sta si nekaj kupili. Nato sta šli k Mitji. Ponudil nama je sok midve pa sva ga povabili na bazen. Seveda je šel z nama. Šla sem se preoblečt. Mitja me je povabil nekam in mi ni povedal kam,ter morala sem mižati. Peljal me je v kabino kjer me je posilil. Začela sem jokati. Ne zaradi tega ker me je posilil ampak zaradi boge Monice. Vse sem ji povedala, ona pa je vse to že vedela. Še zmiram sem jokala zakar je prišel Nejc. Začel me je tolažiti, jaz pa sem tudi njemu vse povedala. Rekel je, da se bo Mitju prikupil nato pa mu bo poslal najgršo punco na svetu, ki bo uredila z njim(Kajo). Nasmehnila sem se in rekla da je Kaja vsaj za nekaj dobra. Začutila sem, da je Nejc dober fant in da sem se zaljubila vanj. Po 5ih urah kopanja me je povabil Nejc k njemu domov in mi izpovedal ljubezen, tudi jaz nisem molčala. Zatem je pozvonila na njegova vrata Kaja. Skrila sem se, da me nebi videla. Nejc ji je rekel naj uredi z Mitjo. Nisva imela miru saj je na okno kmalu zatem potrkal Jaka. Nejc ni odprl ampak me je raje začel poljubljati. To noč sem spala pri njemu. Nič kaj takega se ni zgodilo. Naslenje jutro pa sem šla k Monici. Rekla mi je da se je ločila od Mitje. Ampak da...
16. julij 2010
u11933
u11933
Ampak da ni samska. Zasnubil jo je Jaka.
Šla sta v kino in tam sta se poljubila mi je pripovedovala. Oh sem zavzdihnila res ne zdržiš dolgo sama. Nato pa me je vprašala če lahko pride k meni. Seveda nisem mogla reči ne. Čez minutko je pozvonilo. Odprla je moja služkinja. Mami je zanimalo kdo je. Zadrla sem se MONICA. Končno si prišla sem ji rekla. Povabila sem jo na pedikuro in manikuro k moji kozmetičarki. Kozmetičarka je hitro prišla.
Ko sem bila urejena sem rekla Monici, da bom morala zdaj iti k Nejcu. Pri njemu je bila Kaja. To sem videla po kolesu. Na vratih pa je pisalo. Ne moti Kaja prišla k Nejcu. Vedela sem da naju hoče ločiti zato se nisem požvižgaja nato. Šla sem v Nejčev bazen, kjer sem ga čakala samo 3 minute. Ko je prišel sem ga vprašala kaj je to(hotela sem ga zafrknit). Ni vedel kaj sem imela v mislih.
Povabil me je na sladoled v ljubljano in mi rekel da me tam čaka presenečenje. Kupil mi je najlepšo obleko kar sem jo kdajkoli videla. Tja je prišla Kaja in mu rekla LJUBI KDAJ BOŠ PA MENI KUPIL KAKŠNO TAKO LEPO OBLEKO!? Kako si me poklicala??
Nisem tvoj ljubi je zašepetal da ga nebi kdo slišal. Povabila ga je k njej domov da se pogovorita. Čez eno uro je poklicala še mene in šla sem tja. Peljala me je v njeno spalnico tam je ...
16. julij 2010
u11933
u11933
povejte če nadaljujem..
16. julij 2010
ja dej nadaljuj sam nasvet:
- malo bolj zavlacuj.. npr.: tm kamer jo je posilu bi blj na dolgo napisala: ko me je pripeljal v kabino me je dal na stol. v usta mi je dal... (ne vem kaj) potem mi je prvo slacil... in tko drgac opa zlo cool!!!!! nadaljuj cimprej!!!
16. julij 2010
u11933
u11933
Okj hvala za nasvet.

Peljala me je v njeno spalnico tam je nag ležal Nejc.Nism mogla verjet svojim očem. Začela sem jokat in bežat domov. Na poti sem srečala Matica(mojega bratranca). Ni me moral potolažit me je pa peljal k njemu domov. Tam je bila Kaja. Začela sem se dreti na Matica in spraševala sem kaj dela ta tukaj. Zbežala sem k Monici. Nisem si upala domov. Zato je Monica poklicala mojo mami in ji rekla, da bom to noč prespala pri njej. Malce me je pomirila. Odprla je šparovček in ugotovila, da ima še 500€. Povabila me je v shoping in mi odstopila svojih 250€. Zdaj sem postala vesela, da imam tako dobro prijateljico. Kupila sem si veliko lepih stvari. Čez dve uri me je poklical Nejc in se začel..

ali nadaljujem??
17. julij 2010
ja nadaljuj!!!!!!!
17. julij 2010
u11933
u11933
Sam tko zdej če sam ti bereš je brez veze!!
17. julij 2010
u11933
u11933
Dejte še drugi povedat če nadaljujem!!
17. julij 2010
nadaljuj!
17. julij 2010
u11933
u11933
Še kdo želi da nadaljujem??
19. julij 2010
u18082