Forum
u50162
u50162
To je moja 4 godba oz 2 zgodba ki jo bom pogosto nextala.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hey jaz sem Amy in sem stara 14 let in imam 2 očeta a tedva sta na potovanju čisto na drugem koncu sveta. mami mi je umrla v prometni nesreči. zame ne more skrbeti nihče jaz Amy živimpri moji bff ki mi je kot moja sestra.jaz imam 2 sestri eno mlajšo sestro in eno starejšo. no torej. nekega dne sem prišla v šolo in srečala fanta v katerga sm že vsaj 5 let v mislih sm si mislila jaz in on on in jaz??? kakšen je on? in kakšna sem jaz! res nisem vedla kaj se mi meša v glavi. moja bff je pritekla za mano in mi pokazala pismo. odprla sem ga bila je karta za v london.pod karto pa je pisalo pridi v London tvoj oče...

jaz

bnadaljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. marec 2012
u50162
u50162

moja bff Amey

moja sestra Lana

mlajša sestrica Jane
27. marec 2012
u52880
u52880
nexti
27. marec 2012
u84980
u84980
njekšt
27. marec 2012
u84945
u84945
nekšttj
27. marec 2012
u50162
u50162
...S prva sem bila šokirana ker seveda si nisem mislila da bom kdaj šla v London. Bila seem zelo vesela in nisem mogla dojet da bom spet vidla mojga pravega očeta.pogledala sem Amey in iz njenih oči so pritekle solze.
Jaz: Amey kaj je narobe???
Amey: ne bom te več vidla missala te bom :*(
Jaz: Amey jz tut tebe :*(
Amey: dans morš že spakirat in se poslovit od useh tudi od tvoje simpatije
Jaz: :*( tebe bom ful pogrešala pa mojo simpatijo po imenu Luka tut :*(
obrisali sva si solze in odšli proti šoli. minila je predhodna in začel se je pouk.V razredu je bilo tiho kot da bi bil pogreb.vstopila sem. učiteljica je prišla takoj za mano. stopila sem do učiteljice in ji povedala žalostno zame srednje novico . ter sem se usedla v klop.učiteljica je govorila in prišla do dejstva ki sem ji ga povedala jaz rekla je:
Učiteljica: Danes je zadnjič med nami Amy seli se v London ta dan imate čas da ste skupaj tako da nimate pouka(govorila je kot da bi bila župnik ki na grobu krsti telo da pride v "nebesa")
vsi smo bili žalostni.najprej so me vsi povrsti objeli in mi zaželeli srečo in veselje.potem pa smo žalostni odšli vn iz razreda. ceu dan smo preživeli skupaj.tako je prišel čas ko sm mogla it spakirat moje kufre.spet smo se objemali.Le Luka ne Luka je sedel na stopnicah in bil zelo žalosten.tudi jaz sem bila žalostna.ko sem izginila za ovinkom pa je Luka začel tečt za mano.prišel je do mene ter mi rekel kar bi mi moral reči že pred 5-mi leti ne pa zdaj
Luka: Amy Jaz.... jaz....
Jaz: ti...ti...
Luka: Ljubim te
Jaz:
Luka: že 5 let si mi ušeč in nism zbrau poguma da i ti povedal...
Jaz: Luka jz tut tebe ljubim že 5 let ampak zdaj je konec ti si boš našel druga punco tukaj v sloveniji jaz pa fanta v Londonu :*(
odtekla sem za Amey.doma mi je Amey pomagala pakirat in me opazila da sem tko zlo potrta.
Amey: kaj ti je??
Jaz: ah Luka je končn zinu da me ljubi :*(
Amey: ampak to je ja cool
Jaz: ne ni ker bova za vedno narazen saj si bom poiskala nekoga druzga
Amey: joj sori
pakirali sva in slišali jokanje še ene deklice.odšla sem na hodnik in zagledala Jane jokala je. dvignila sem jo v naročje in jo nesla v sobo obe z Jane sva jokali potem pa mi je povedala nekaj kar je hujšega od moje pripovedi.
Jane: Danes sem morala pustit baalet. balet pa so bile moje sanje že ko sem bila dojenček.učasih si že želim da bi umrla v prometni nesreči z mojo mami.
Jaz: nikar tako v Londonu se ti bodo sanje spet odprle....
27. marec 2012
u52880
u52880
nexttt
27. marec 2012
u84822
u84822
NEXT
27. marec 2012
u50162
u50162
Nehala bom pisat ker se bom zbrisala
29. marec 2012
Nekššt!
30. marec 2012
u76202
u76202
Nexteii... ;3 !
31. marec 2012
u74397
u74397
Next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. marec 2012
u84776
u84776
next
next
next
next
next
next
plis,plis,plis
31. marec 2012
nexttttt ;3
31. marec 2012
u50162
u50162
...Jane me je pogledala in se mi nasmehnila. odšli sva pakirat koučke. obedve sva si pomagali.Amey pa si je tačas malo odpočila. ko smo imele že vse spakirano je bil že skrajni trenutek za spanje. šla sem pod tuš se oblekla umila zobe in odšla v posteljo.v mislih sem premišljevala" ševedno ne razumem da grem jutri v london in..." na vsak način sem hotela spat ampak ni in ni šlo. šla sem do okna in gledala zvezde. tako em gledala da so se mi oči zaprle in zaspala sem.Zjutraj sem se zbudila

jaz malo pred tem ko sem hotla odpret oči
pogledala sem na uro

ura je bila osem ob 12:12 smo pa z mojima 2 sestrama morale že it. šla see se oblečt in na make-upat ter pobarvat lase na blond. izgledala sem nekako tako:

potem sem si namazala nohte

ter namazala veke

in ošla v kuhinjo. Jane je že jedla njen zajterk in pila njeno najljubše mleko Milki.
Jaz pa sem samo jedla in nisem ničesar spila. KO pa je bila ura 12:12 je bil čas za odhod.
Jane se je tako držala

naša 2 mami oz od Amey mami nam je dla naš najljubši posladek za spomin.

vzela sem še mojo potovalko in se usedla v avto.
moja potovalka [img]https://data.whicdn.com/images/25821192/c15a297f000d80ca4f76e8ba_thumb.[/img]
ko je auto odpeljal smo jima mahale v pozdrav.tako smo se vozile in prišle do letališča ukrcale smo se na razkošno letalo in letele v London...
31. marec 2012
u84822
u84822
next
31. marec 2012
neext
31. marec 2012
next!
31. marec 2012
Next
31. marec 2012
Nexsti! Caarsk__4ever
31. marec 2012
u50162
u50162
... Prispele smo v London.Bilo je prekrasno veliko mesto velike stavbe lušne trgovine ampak le ne vem kje je stavba v kateri živi ali vsaj dela oče. No lahko pa koga vprašamo je pripomnila Jane. Z Lano sva vzkliknili
medve z Lano: Oh bravo mala genijalka midve se nebi teka spomnili
Jane: Hvala srednja in velika genijalka
potem pa smo šle do ene gospe in jaz sem uprašala: Hello do you know where live Cristian Sayrus??
Gospa: of course i do he is so fameus do you want ride??
Jaz: Oh thanx my 2 sisters coming.
Gospa: okay
ko smo se usedle v avto nas je zapeljala do njegove hiše

iztopile smo iz avta in se poslovile.
stopile smo proti hiši ter pozvonile na vrata.vrata nam je odprla neka punca mojih let in rekla
Punca: Hello can i help you??
Jaz: um hello did here live a Cristyan Sayrus
Punca: Yes why???
Jaz: um we are his doughters
Punca: excuse me!! he is my fother
zalobutnila je z vrati. samo stale smo in čakale kdaj bo oče prišel domou. Usedle smo se na tla. Očeta smo čakale zelo dolgo. bila je tema in Jane je spala v mojem naročju.Lana se je ves čas pogovarjala po telefonu z njeno Bff. Potem pa sem rekla Lani
Jaz: Lana daj bolj tišje Jane spi.
Lana: ah dej no
potem pa je Lani zmanjkalo denarja na telefonu in se ni mogla več pogovarjat po telefonu z njeno bff. Meni so se zapirale oči. Zaspala sem tako da je Lana ostala sama budna. Zjutraj sem se zbudila v veliki ogromni sobi.

opazila sem da so vse moje stvari razpakirane in pospravljanje. na mizi sem opazila moj dnevnik, telefon in pisalo ter slušalke ki sem jih prinesla sabo ampak nekaj stvari sploh ni bilo mojih.poleg tiste mize je bila še ena miza:

v tej sobi sem se počutila zelo kul. potem pa je prišel vanjo moj oče in rekel:
Oče: Jutro
Jaz: jutro
Oče: kako si spala??
Jaz: dobro
Oče: No nočem ti dati slabega občutka ampak mislim da se čisto preveč špricaš s ženskimi prfumi

Jaz: haha
Oče: Te tvoji prfumi me spominjajo na tvojo mamo
Jaz: Ja tako mi je žal da ni več z mano
Oče: saj boš zdržala pred tabo je še veliko življenja
odšel je do mize ter pograbil ključe in jih vrgel meni v roke.
Jaz: umm kaj pa naj s temi ključi oči???
Oči: Poglej skozi okno.
odhitela sem do okna in zagledala!!!... kaj sem zagledala??
31. marec 2012
neeextt
01. april 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. april 2012
neeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!1
01. april 2012
u84243
u84243
next
01. april 2012
u79562
u79562
next
01. april 2012
u50162
u50162
zakaj pa te slike??
01. april 2012
u50162
u50162
...Zagledala sem ful kul najljubši avto v moji zgodovini Ferrari!! kmalu bi omedlela.Ta Ferrari pa je bil še rdeče barve.

Prav zaprav nisem vedela kaj mi bo ko pa sem stara šele 14 let.Oče je rekel:
Oče: tukaj v Londonu so sprijeli zakon da lahko voziš avto že pri 14-tih letih ampak samo če imaš izpit.
Jaz: ampak jaz nimam izpita
Oče: danes ga boš šla delat
Jaz: danes??
Oče: ja potem po kosilu
Jaz: o hvala oči( na rahlo sem ga objela in se mu nasmehnila
oče je šel v službo jaz pa sem šla nazaj v posteljo in sanjarila kako bo to ko bom vozila čisto moj pravi avto Ferrari.Priznam tisti čas sem si jaz zelo močno želela voziti Ferrari in sedaj se mi bodo želje uresničile.S mojim Ferrarijem bom lahko šla v slovenijo in videla mojo bff!! po nesreči sem od sanjarjenja zaspala.Prebudil me je neko kričanje nad menoj. Pogledala sem in zagledala mojo polsestro seveda ime ji je bilo Kety.Klicali so jo Kitty-Kat

Kety: WAKE UP LAZY! come on breakfast! you late
Jaz: pusti me na miru samo še 5 minut
Kety: what you talking about!?
Jaz: pliz get out of my room
Kety: Just coome on breakfast!
Jaz: okay okay i coming!
vstala sem in pogledala skozi okno moj Ferrari je še vedno stal na svojem mestu. odšla sem do ogledala ki sem ga imela na steni. razčesala sem si lase in si naredila make up:

oblekla sem se v:

šla sem na zajtrk prav po kulsko sem hodila do jedilnice potem pa je moja mačeha rekla..
01. april 2012
neext
02. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg