Forum
upam da vam bo ušeč
27. januar 2012
sem nina stara sem 13 let in hodim v 8.r v šoli je moj sošolecc ki sem zatrapana v njega že od prvega razreda aa on je v drugo zelo sem jezna na eno eriko ki je manjša od mene in je v jana to je tisti fant no..zatrapana je v njega vedno zjutraj mi govori kak je lepi da hodi vedno k njemu da ji je že zapel pesem in jaz sem zelo jezna a neko jutro...
5 nextov
27. januar 2012
ok ko šora teh nextov!!
28. januar 2012
neko jutro je prišel do mene me stisnil in poljubil na usta in jaz sem rekla alo...Jan saj bi samo so tu sošolci pa naju gledajo saj veš ja je pritrdil, ko je skozi vrata vstopila moja sošolka Nika ki je moja najboljša prijateljica videla naju je kako sloniva z Janom ob steno in se samo nasmehnila , naju pozdravila in šla k njeni najboljši prijateljici Eleni...velika tečnoba btw...objeli sta se in ELena ji je spet začela blebetati njene sanje(izmišljene) dooolgčaaas. Nika me je gledala kot, da bi mi hotela nekaj povedati, pustila sem jana naj se gre malo pozabavat s prijatelji in jaz sem šla zmotit njun pogovor ( med eleno in niko čeprov je elena ves čas govorila in ni nike niti do besede pustila) in rekla >>Elena malo si bom sposodla Niko za sekundo okej>Daj nina spelji se!>Elena!!Zdaj pa že mam dovolj teh tvojih blebetanj v polno in hudobnih odnosov do mojih prijateljic....Najdi si fanta pa njemu razlagaj tvoje bedaste sanje o nindžah!!>ti potem povem>Nina!!!>jaaan tukaj sem!!>Nina ljubim te in vedno te bom
28. januar 2012
pa daj kak ste ... noben res !!!!!!!!!!
31. januar 2012
neext zame!!!!
18. januar 2013
nextt!!!!!!!! ful cool zgodba!!
02. februar 2013
daj nina nextaj že.....drugače pa mi v šoli povej no!!!!!!!!
08. februar 2013
hej a je kerea directionerka naj se potem prijavi ?
http://www.igre123.com/forum/tema/directioner-top-model-sezona-3/50178/1
08. februar 2013
ok
08. februar 2013
nina, začni zgodbo kmalu, pa hitro, ker hočem vedet nadeljevanje
10. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg