Forum
jaz bom pisala zgodbo
---------------------------------------------------------------
moja druzina:
mama in oče:

brat in sestra:

pa še jaz:

sem katja imam pa tudi bff po imenu maja no ona ja taka

nimava še fantov in strai sva 18let.Nekoč sem vstala zjutraj in se zbudila poklicala sem bff majo
k-katja (jaz) m-maja(bff)
m-zakaj pa me kličeš
k-sem mislila da bi še v park?
m-ja zveseljem
k-pa se vidiva tam
m-ja ja
k-adijo
m-adijo
tako sva šle v park in sva srečale 2 čudna tipčka, ki sta se pogovarjala no sle sva za nima in sva se skrivale potem pa sta kar izginila in kot, da jo nebi bilo midvi sva se čudili ke sta in potem naju je en malo oplazu in sem rekla
k-katja (jaz) m-maja(bff) t1-tip 1 t2-tip 2 (onadva)
k-kaj pa vidva tukaj
t1-nč
m-kaj pa ti?
t2-nč nč
tako sta šla n sem prešeplna maji>joj a nista cuteja ja ker ti je bl lepši??meni je ta levmeni pa t lev<
-----------------------------------------------------------------------------------------------
nadeljujem zgodbo ko dobim mal nextov
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
hvala za next Teja Podlunsek
----------------------------------------------------------------------
potem pa je bilo že temno in se ni nč vidl spotaklna sem se ob skalo in si zvila nogo mami nism nč povedala ko sem vstala zjutri me je prekleto bolelo nisem vedla, da naj to mami povem ampak sem pol poklicala majo (bff)
k-katja (jaz) m-maja (bff)
m-kaj pa je?
k-auuuuuuuuuuuu
m-kaj je??
k-zvila sem si nogo auuu
m-pa nisi povedala mami
k-si nora mogla bi jit pol v bolnco
m-zakaj pa ne bi šla??
k-sej veš nebi mogla
m-joj tako bo še slapš
k-res nevrjamama
m-boš vidla
k-no adijo auuuuuuu
m-adijo pa ne pozabi kaj sem rekla
k-ja ja
tako nisem vedla kaj naj naredim ampak jaz nisem hotla it v bolnico zaradi fanta tako se nebi več spoznala čeprav sva se ze dost ze prej sva se spoznala pa tko sva si že dajala lupčke ampak ne tako pogosto no jaz sem pač mogla povedat mami ker me je tako strašno bolelo da se še prmaknt nis bogla tko so me opererali in sem bla v bolnišnici na obisk je pršla maja in fant
m-maja (bff)f-fant (moj moški)
f-bo zno okej??
m-ja ja bo
tako me je poljubu na usta pa se je usedu zraven mene jaz pa sem še vedno spala spala sem kot top ko naenkrat nisem več mogla dihat maja je hitro poklicala vse naj pridejo tako sva mogla iti vn potem čez 3h sta lahko pršla notri v sobo majo je zelo skrbelo moj fant po imenu Timotej me je gledu na vse sm bla prklučena Timotej je pa pol prosu da gre maja mal stran ona je sla v trgovino neki pač kupt za grickat no timotej pa se je joku in njegova kapla mi je padla na obraz točno na lica stisnu me je za roko in reku -Če bos prezivela te bom do neskonstnosti ljubu obljudim-slišala sem ga in se počasi prebujala tako sem vidla timoteja jaz nisem mogla nč premikat čisto nič
k-katja (jaz) t-timotej (moj fant)
t-živjo
k-hojla
t-ne se trusti sej je vredu
k-joj tako šlabo se počutim (sem z bledmi očmi rekla)
t-sej bo sej bo
tako je pa vstopila not maja (bff)
-------------------------------------------------------------------
če kočeš zvest kaj se zgodi naprej dej next
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
next!!
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
u87258
u87258
Next!
14. avgust 2012
u100920
u100920
nexxxxxt
14. avgust 2012
bom pa kar začela.hvala vsm, ki ste dali next
-------------------------------------------------------------------------------
ѕєנ ηč ηι вιℓα נєzηα ѕαм gℓє∂αℓα נє ησ ρσтєм ρα נє ηα мιzσ ∂αℓα кαя נє кσριℓα кυριℓα ρα נє мαℓσ čσкσℓα∂є ρα мαℓ ριѕкσтσν σz.ѕℓα∂кαяιנє тαкσ ѕνσ νι ρσ мαℓσ gяιcкαℓι тαкσ ѕтα ѕє мσgℓα ρσѕℓσνιтι ѕαנ נє вιℓα žє тмηα ιη мяαčηα ησč.мєηє ρα נє zєℓσ ѕкявєℓσ кαנ вσ zмαησ zנυтяαנ ρα ѕєм ѕє čιѕтσ вяєz ѕкявι zвυ∂ιℓα.ηαтσ ρα мє נє ρσкℓιcαℓα мαנα ηє נαz ηנσ αмραк σηα мєηє
к-кαтנα (נαz) м-мαנα (вƒƒ)
к-кαנ ρα נє؟
м-кαкσ ѕι؟؟
к-кαя σкєנ؟
м-∂σηѕ ηємσям ρяι∂т
к-zαкαנ ρα ηє ؟؟
м-∂єℓσ ιмαм
к-ѕєנ тє яαzυмєм
νѕαנ υραℓα ѕєм ∂α вσ ρяιѕєℓ ƒαηт αмραк тσ тυ∂ι ηє мαмα ηι мσgℓα zαяα∂ι ѕℓυžвє σčє ιѕтσ вяαт ιη ѕєѕтяα ρα ѕтα ιмєℓα šσℓσ тαкσ ѕєм ρα čιѕтσ ѕαмα вιℓα ν ѕσвι ηιѕєм νє∂ℓα кαנ ηαנ ∂єℓαм ηιѕм тαкσ ρα נє єη ρσтякαν ηα νяαтα тσ נє вιℓ z∂яανηιк вє∂ησ ιη נє яєкєℓ к-кαтנα (נαz) z-z∂яανηιк (тιѕт к נє ρяѕσν ν ѕσвσ)
z-čєz Ч ∂ηι вσѕтє šℓι ℓαнкσ νєη ιz вσℓηιšηιcє
к-кαנ נαz ѕєм ρα мιѕℓιℓα ∂α נє тσ Ι2Э
z-ηє ηι тαкσ
čαкαℓα ѕєм ρα čαкαℓα cєν ∂αη ρσтєм ρα zνєčєя тυ∂ ησвєη ηι ρяѕυ cєν ∂αη ιη ρσυ ѕєм вℓα ѕαмα ρσтєм ρα נє вιℓα žє ησč ιη ѕℓα ѕєм ѕραт.
--------------------------------------------------------------------------------------------
malo je nadeljujem po mojem kosilu do zdaj pa rabim nexte
14. avgust 2012
u100920
u100920
next
14. avgust 2012
next!!
14. avgust 2012
u87258
u87258
next!
14. avgust 2012