Forum
Sm Maja stara sm 15 let in živim na kmetiji.Imam konja Bliska.Zelo rada ga jaham no vsaj sem ga.Nekega dne sem padla z njega in od takrat se ne upam več na konja.
Jst in Blisk:633446322567792218_01

Nekega dne sem se odločila, da bo spet zajahala Bliska.Na začetku sem se bala ampak potem mi je uspelo.Po 1 uri ježe sem se odločila, da se bom spočila odšla sem na plažo v bližini.Z Bliskom sva čofotala po vodi dokler nisem zaslišala moškega glasa.
Jaz:images

Bil je neki fant počasi je stopal proti meni in se mi predstavil.Rekel je da je Rok.Nato sem se mu še jaz predstavila in skupaj sva se zelo zabavala, dokler nisem mogla domov.Rekel je da me želi še videti.Dala sem mu svojo telefonsko.
Rok:tumblr_mb0diuMg9W1rqbsy8

Zvečer preden sem šla spat mi je zazvonil telefon.Bil je Rok.Rekel je, da sem mu všeč in da se je danes zelo zabaval.Rekla sem mu da se jutri lahko dobiva na plaži ob 18.00.Strinjal se je in nato sva prekinila.Ko sem se ulegla v posteljo nisem mogla nehati misliti na Roka.Vedela sem, da sem zaljubljena
22. april 2013
kdor to bere naj ve da bi mogle biti slike pa mi niso uspele ampak upam da boste vseeno nextali
22. april 2013
neeeeeeeeeeeeeext
25. april 2013
u127848
u127848
nexxttt
29. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg