Forum
Zakaj ste naju ločili ? Sem pomislila ..... Pa naj začnem pripovedovati svojo resnično zgodbo ?
21. november 2011
No na sliki ki jo mam za profilno sem jas , Eva to poleg mene pa je Klemen . Starosti ne izdam iz osebnih razlogov , vam pa lahko povem da ni med nama skoraj nič let razlike ! niti 3 leta. Tak da to štima... no pa gremo k moji zgodbici.
Glavne osebe :
Eva , to sem jas učenka OŠ Apače
Klemen , ta fant zraven mene. Obiskuje OŠ v Ljubljani na žalost....
ampak razdalja ničesar ne spremeni !
pa preidimo k bistvu....
21. november 2011
Ker že več let obiskujem pevski zbor , že nekaj let mladinskega , smo se skupaj z učiteljico glasbe odločili , da se udeležimo pevskega konca tedna v Kančevcih . Upala sem , da bo vsaj malo zanimvo. Ker bi naj bil to med drugim dom Duhovnosti , me je malo skrbelo. Je bil petek , pouk sem imela do pol 3. Ob pol 3 je bil odhod izpred šole , tako da nisem šla domov. Sem se pa znašla ,saj sem rekla , naj me sošolke pri verouku opravičijo. Odpravila sem se v mamino službo , saj dela zelo blizu. Nesla sem ji torbo , potem pa mi je še pripravila hrano. Potem je prišel ati in me pospremil na bus. Komaj sem že čakala. To dogodivščino sem si predstavljala čisto drugače....
21. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg