Forum
povedala vam bom eno zgodbo z naslovom LJUBEZEN NA PRVI POGLED...
06. avgust 2010
GLAVNE VLOGE:

ANA
KATJA-njena naj frendica
POLONA in MARKO anina starša.
začelo se je tako.ana katja sta bili naj prijateljici.ločili sta se zelo malokrat.hodili sta v 9. razred.šolo sta vedno hodili kot ponavadi.med nekim poukom je učiteljica omenila da bo jutri vsak dobil list papirja v katerem bo napisal svoj življenjepis.iz vsakega 9. razreda v sloveniji bo izžreban samo en učenec ki bo dobil veliko nagrado saj se bojo ti učenci za 1 teden odpravili vnew yourk v hotel s petimi zvezdicami.z njim se lahko odpravijo starši ter samo 1 oseba po njegovi izbiri.vsi so bili navdušeni.ana in katja nista v razredu bili najbolj priljubljeni saj je ana bila najgrša punca v razredu.vedno je pravilaOBRO DA KATJA NI TAKO PREFINJENA KAKOR OSTALI KI GLEDAJO SAMO NA ZUNANJOST.;ana si je vedno želela na operacijo nosa a je bila še premlada.minil je naslednji dan.vsak je napisal svoj življenjepis in ga oddal učiteljici.pisali so ga lahko celo dopoldne dokler ni konec pouka.lahko so se spet odpravili domov.spet je minil 1 teden, ČAS ZA REZULTATE.omg.ko so vsi prišli v šolo je učiteljica odprla kuverto in prebrala gdo je bil izžreban.vsi so bili napeti...(se nadaljuje)
06. avgust 2010
učiteljica je začeli brati :UČENEC KI BO ODPOTOVAL V NEW YOURK JE.........................ANA.........................................................................................................................................................................vsi so bili tiho saj so bili zelo razočarani.špela,(njena sovražnica) je naglas reklaAMO ŠE TEGA SE JE MANKALO.!!!KAKO JE TO MOGOČE FUJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!.ana je stekla iz razreda,KATJA PA ZA NJO.odšli sta domov.naslednji dan je učiteljica ani podala navodila in vse potrebne stvari.ana se je odločila tako, da bo oseba po izbiri katja.trij dnevi so minili čas za poslovitev.ana je šla vsakemu sošolcu podati roko saj naslednji dan že odpotuje.nek fant brendon ji je med rokovanjem 1.pogledal v oči in ji v roko dal listek.NA NJEM JE PISALO.........(se nadaljuje ko boste mal komentiral)
06. avgust 2010
u18082
u18082
nextiii
06. avgust 2010
pred prijatli me je pač blo sram ampak ušeč si mi taka kakor si.ana je zajela sapo in se mu nasmehnila,saj je tudi ona bila zaljubljena vanj.potiho sta odšla do slapa in se pogovarjala.ana je bila zraven njega tako zbegana da ni vedela kaj naj reče.JST.............A BI ŠOV TI Z MANO V NEW YOURK.on pa ji je odgovoril.SE NISTA ZMENILI S KATJO??? ana je odgovorila JA AMPAK MISLIM DA JE LJUBEZEN BOLJ POMEMBNA OD PRIJATELJSTVA KAJ NE??? brendon ji odgovori VREDU HVALA ZA PRIJAZNOST ODŠEL BOM STABO TODA NOBENEMU OD SOŠOLCEV NE POVEJ ana pa odvrne NE, NEBOM!!! JUTRI OB ŠESTIH ZJUTRAJ BODI PRIPRAVLJEN ODPELALI SE BOMO Z AVTOBUSOM ADIJO......... BRANDON;ADIJO...ANA OB OSMIH NI IN NI MORALA POKLICATI KATJE SAJ JO JE BILO PREVEČ STRAH NA NJEN ODZIV.ANA JE V POSTELJI S TELEFONOM V ROKI RAZMIŠLJALA KAJ NAJ STORI.nato vstopi njena mama in oče.povedala sta ji da jo imata rada in da sta ponosna njo.ano je to tako razveselilo da je pozabila na vse slabe reči in zaspala brez klica.zjutraj ob POL PETIH ANI ZAZVONI MOBILNI TELEFON IN DOMAČ TELEFON.NAJPREJ SE OGLASI NA MOBILNEGA BIL JE BRENDON ;;;OJLA JST BOM ŠTARTOV OD DOMA ČAV::::::ANA PA PRESTRAŠENO ODGOVORI :::okej:::::::::nato se ana oglasi še na domač telefon.bila je katja.rekla je :::::ŽIVJO PRIHAJAM:::::::::ana pa ji hoče povedati vendar je bila repozna.ob 17:55.Z LEVE STRANI PRIDE ANA Z DESNE STRANI PA PRIDE BRENDON OMG.(se nadaljuje k boste mal komentiral)
06. avgust 2010
05.55.Z LEVE STRANI PRIDE ANA Z DESNE STRANI PA PRIDE BRENDON OMG.(se nadaljuje k boste mal komentiral) **************************************
06. avgust 2010
nexti
06. avgust 2010
u24216
u24216
dobra zgodba
07. avgust 2010
nadaljujem naslednjič k sm lih pršla z morja jutr grem pa spet na morje.
13. avgust 2010
ko sta Brendon in Katja prišla do nje sta en drugega pokledala in se vprašala kajdelata tukaj?!!Katja pa se je oglasila...Veš Katja...oprosti mii ampak žal ne moreš oditi z mano u new yourk...Starša pa jo vprašata...Anna???Kaj dela Brendon tukaj in rečeta Brendonu...Kaj je ...si prišel nadlegovati mojo hčerko ker je bila izžrebana pusti jo samo skrivi ji las (in mati ga je porinila stran) brendon pa reče :v redu oprostite...starša pogledata ano tako zelo grdo da je ana ostala tiho...Brendon pa ji je na uho zašepetal...Hvala da me tako zaserješ resss..nisem mislil da si taka svinja...niti poglej me več!!!
14. marec 2011
in tako smo odšli v new yourk...med letom sem bila tako žalostna da nisem rekla niti besede med letom...prijateljica me vpraša če sem jast kriva zato da je brendon prišel tja,na postajo.povedala sem ji vso resnico,tudi to da bi bila bolj vesela da bi on bil z mano na letu kakor pa ona.rekla sem ji:žal mi je ampak ne moreem resnice vedno tiščati nekje v sebi...res oprosti!!!katja:hvala...mislila sem da si moja najbolša prijateljica in mislila sem da me imaš erajši kot pa pokvarjenca brendona...nisem vedela da bi me zamenjala za nekoga ki te vsak dan draži,ob pristnaku odidem sama nazaj...res hvalaaa! ... ...
14. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg