Forum
Živjo! Moje ime je Valentina Rivera, stara 17 let in prihajam iz bogate družine v Mehiki. No, v bistvu me je ta bogata družina posvojila, ko sem bila še dojenček. Mojima posvojiteljema so ukradli njunega pravega sina v porodnišnici. Celo življenje ga že iščeta, vendar na žalost brez uspeha. Po tem dogodku, mama ni bila pripravljena ponovno zanosit in odločila sta se, da bosta raje posvojila otroka.
Moja biološka starša sta prihajala iz revne četrti v Mehiki. Nista imela prav veliko, zato se jima je nabralo veliko dolgov. S tem sta si nakopala tudi veliko sovražnikov. Eden od njih se je neko noč odločil, da zaneti požar v naši koči. Gasilci so prišli prepozno... Uspelo jim je rešiti samo mene, starša pa sta se v tem času že zadušila od dima. Tako sem že kot dojenček pristala v sirotišnici. To, da sem bila tako majhna je bil tam pravzaprav plus, saj sem prav hitro dobila posvojitelje.

Starša sta uspešna poslovneža. Imata me zelo rada, vendar včasih sprejemata tudi moje odločitve. Nikoli se jima ne upiram, saj se zavedam, da sta mi dala vso ljubezen in streho nad glavo, ko sem to potrebovala.

Mama:

Oče:

Hiša:

Mama in oče mi nudita, kar si želim, je pa res da zaradi tega pričakujeta tudi veliko stvari v zameno. Nekako mi jemljeta svobodo, lahko se udeležujem samo zabav bogatinov, imam zasebne profesorje, tako da z mladostniki mojih let nimam prav veliko stikov, saj menita, da lahko slabo vplivajo name. Najhuje od tega pa je, da se moram poročiti s fantom iz bogate družine, takoj, ko postanem polnoletna. Alejandro je res super fant, pozoren, prijazen in kulturen, problem je v tem, da ga jaz ne ljubim.

Včasih imam občutek, da ne spadam v to okolje. Še vedno imam občutek, da bi se v revnejši četrti nekako bolje počutila, bolj ljubljeno in svobodno.
Moj največji hobi je jahanje konjev. Vesela sem, da imamo poleg vsega tudi konje, saj samo takrat, kadar sem z njimi pozabim na vse moje težave. Moji kobili je ime Bonita. Skupaj pohajkujeva vedno, kadar je zunaj lepo vreme

Bonita:

Danes sem se med jahanjem odločila, da zavijem v enega od revnih predelov tega mesta, saj sem hotela videti sebi podobne ljudi...
04. julij 2017
prosim za vsaj 3 nexte. če vam je moje pisanje všeč. lahko berete tudi to zgodbico, ki jo pišem: http://www.igre123.com/forum/tema/grenki-spomini-in-sladka-ljubezen./59516/
04. julij 2017
Next s takim tipom se tudi jaz nebi hotela poročiti
05. julij 2017
Next
05. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg