Forum
dobro to je moja nevem kera zgodba že
ampak upam da se mi bo dalo pisat .,se bom potrudla

boš bral/brala

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. december 2012
živjo sem Tina in živim v ljubljan.tukaj imam skoraj vse prijatelice starše sestro....ampak nimam pa fanta včasih si ga želim ko gledam prijateljico kako se sprehaja z njim in tako dalje ampak meni iskreno ni všeč noben.ampak za to mi je včisto vseeno.nerabim ga saj sem popolna.

Jaz:

30. december 2012
1 DEL.
zjutraj me je kot ponavadi zbudila budilka.Vstala sem se in se počasi odpravila v kukinjo pogledala sem na koledar in bila je sobota in moj rojstni dan.zdaj sem stara 18 let sem si nasmejano rekla.skuhala sem si vročo čokolado in si jo okrasila.odnesla sem si jo na mizo in kar naenkrat se mi je mama zadrla naj spakiram kovčke in odidem.V jedilnico je stopil oče in se začel dreti name kot ponavadi.odšla sem v sobo in z jokom na obrazu začela pakirati.vzela denar in šla iskat stanovanje .po nekaj urah iskanja sem našla stanovnje v stari ulici v stari hiši neke stare gospe.hiša:

ker mi je ostalo še malo denarja ki sta mi ga dala oče in mama sem kupila opremo,uredila spalnico kopalnico,kuhinjo,hodnik,jedilnico,wc
spalnica:

kopalnica:

wc:

kuhinja:

jedilnica:

hodnik:

30. december 2012
potem sem si skuhala špagete in poklicala prijatelice če se gremo drsat v trg.

špageti:

oblekla sem legice in tuniko
30. december 2012
dala sem si gor tudi bundo in kapo.odšla sem ven.ker sem naredila ispit za avto prjšen teden sem si kupila tudi avto.

avto:

in se odpeljala v trg.tam so me že čakale prijatelici kaja in katarina.

Kaja:

Katarina:

odšle smo na drsališče in dobile drsalke zelo hitro.

drsalke:

samo jaz sem jih rabila kaja in katarina pa sta imeli svoje.drsale sm in drsale ampak kaja in katarina sta morale domov jaz pa sem ostala.ko se drsam me nekaj ponese pogledam dol in vidim da so se mi odvezale ustavim se in si jih zavezem .zadaj zaslišim krik in se obrnem,a se zaletim v nekega fanta.začela sva se drug drugemu poravičevati."za opravičilo te povabim na vročo čokolado."mi je rekel in sprejela sem.odšla sva v njegovo stanovanje .in zaljubila sem se vanj.prinesel nama je vročo čokolado.

vroča čokolada:

in začela sva se pogovarjati.rekel je da je samski in tudi jaz sem mu povedala da sem samska.začela sem mu pripovedovati da imam danes rojstni dan in da so me lastni starši vrgli na cesto.začela sem jokati,in on me je začel objemati.začela sva se poljubljati in ..."joj skoraj bi pozabil meni je ime anej .jaz sem pa tina .

anej:

no kje sem ostal aja in še me naprej začel poljubljati :

................................................................................................................nextajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
30. december 2012
ups neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtajte
30. december 2012
u114756
u114756
iiii neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. december 2012
u82298
u82298
next
31. december 2012
okej nextam.
31. december 2012
u114756
u114756
31. december 2012
neeexxxttt!!!
31. december 2012
pogledala sem na uro in morala sem it.v trgovino.ko sem vse nakupila in se odpeljala sem doma v kuhinji zavohala vročo čokolado.pogledala sem v kuhinjo in tam je bil anej."anej kaj pa ti tu?."eh so me vrgli iz stanovanja pa sm tebi prišu.aaaaaaaaa fajn .in kaj kuhaš? vročo čokolado.mi je odvrnil.zaprla sem se v kopalnico in bila zasanjana kkot da bi ga komaj srečala :

potrkal je anej" tina je vse v redu?"jajaj nič skrbet sm rekla in se začela lepotičiti zgledala sem tako:

on pa je prinesel vročo čokolado na mizo.ko sva jo pojedla sem mu povedala da so čisto vsi pozabili na moj rojstni dan."jaz nisem"ooooooooooh aneeeej kako sploh veš za rojstni dan sem ti mogoče povedala?ja se ne spomniš?oprosti malo se slabo počutim."boš legla?"jaaa.pet minut za tem sem padla v nezavest.pome so prišli reševalci in ugotovili so da imam težave z srcem in da morem na operacijo.tudi anej je padel v nezavest zaradi starhu."operacija bo čez nekaj ur prosim da odidete domov mladenič in se malo nspite preveč ste v stresu.ura je bila 6 in začela se je operacija. operacija je potekala tako:

operacija je uspela.po enem mescu sem lahko šla domov.
če vas zanima kaj se je zgodilo potem .....NEXTAJTEEEEEEEEEE
31. december 2012
u114756
u114756
Bogaa neeeeeeeeeeeeext
31. december 2012
nexxtt!!!!
31. december 2012
u114756
u114756
en teden prej so prišle na obisk moje tete ki so me imele vedno rade :

01. januar 2013
u82298
u82298
next
01. januar 2013
u114756
u114756
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. januar 2013
bile so mamine sestre, ki jo niso imele rade zato ker me je vrgla na cesto prinesle so mi veliko goro daril:

01. januar 2013
u114756
u114756
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. januar 2013
next pliss
01. januar 2013
bom nimam časa
01. januar 2013
u116630
u116630
nneexxtt!!