Forum
u98638
u98638
Ojla,moje ime je Ameline,ampak prijatelji mi pravijo Amel.Moja najboljša prijateljica je Megan , ne bi si morala predstavljati boljše prijateljice.Vedno se smejiva in norčujeva iz nesramnih sosedov, saj je njena hiša nasproti moji.Imam tudi starejšo sestro Amando , vedno me spravlja ob živce in zelo hoče postati emo.Amanda je imela čudovitega fanta vedno sta bila skupaj , včasih sta špricala tudi pouk.Takrat je Amanda bila v šoli odlična, doma so jo starši vedno hvalili in bili ponosni na njo.Zdaj pred 1 mesecom jo je fant zapustil in je bilo Amandi tako hudo da hoče postati emo.Želi se tudi rezati in pirsinge..... Ah pozabimo na to , saj je vendar moja zgodba.Imam tudi dva ljubeča starša in zeloo zaščitniška..npr. ko hočem iti k moji najboljši prijateljici mi vedno govorita , pazi ko greš čez cesto , poglej levo in desno.Mojima staršama je ime Mary in Ian. Imam tudi hišnega ljubljenčka kužko
Rino, vedno mi ogrize kakšen novi čevelj ki ji ni ušeč.Zato se mama vedno dere nanjo ,ona pa jo prestrašeno gleda..

Jaz , Ameline :

Megan :

ali bi brali zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. julij 2012
next dober začetek...
oprosti ker oglašujem
http://www.igre123.com/forum/tema/skrivnostna-ljubezen-na-prvi-pogled/37025/
04. julij 2012
u97917
u97917
next
04. julij 2012
u98638
u98638
še mal nextow bom rabla ... sicer pa hvala obema za nexte :**!!!!
04. julij 2012
u98801
u98801
nextt
04. julij 2012
next ful dobr začetk sicer tu sama pišem ampk dvomm d bom kakšno knjigo izdala
ti si pa ful dobr začela!!!!!
04. julij 2012
u98638
u98638
uu, tenx..sam mislm d moja zgodba nebo full dobra :''pp
05. julij 2012
next
05. julij 2012
u98638
u98638
¨Ej ti zbudi se , daj mi nazaj lak za nohte!¨Mi je na uho kričala Amanda.Jaz pa sem se premetavala po postelji in se še bolj zavila v odejo.¨Tudi prav boš že videla hudiča mala , ko ti bom telefon zagnala skozi okno.¨Takrat sem se vrgla iz postelje in ji dala lak za nohte.¨Lahko bi ga sama uzela, saj je bil na mizi.Ne pa da mi kričiš na uho!¨Potem sem se oblekla izbrala sem staro trenirko , prej popila mleko in odšla na moj jutranji tek.Rina je odšla z menoj in tekala kot nora.Začela sem se smejati, tale pes je res nekaj posebnega.Edino Rina me lahko potolaži , ko sem najbolj potrta in slabe volje.Odšla sem v trgovino saj mi je mama naročila naj kupim mleko , ker ga je zmanjkalo.¨Ali vam lahko kako pomagam ?¨Se je oglasila prodajalka.¨Samo eno mleko bi prosim.¨Potem sem odhitela domov.Tam me je čakala Megan,¨Kje pa se ti tako dolgo obiraš?,Morala bi videti prometno nesrečo!¨Je komaj izdavila.¨Kaj?,Ali mogoče veš kdo je bil v avtomobilu?¨Sem bila čisto zaskrbljena.Megan mi je povedala da se je tod okrok peljala družina ki imajo tukaj vikend,ampak se je vanj zaletel motorist.¨Srečo so imeli da je ranjen samo motorist,ampak avtomobil je hudo poškodovan¨Gledala sem proti avtomobilu in videla kako je opraskan.¨Ali mogoče veš kje je družina?¨Sem vprašala Megan.¨Hej jaz nisem vseved,da bi to vedela.¨Mi je pribila Megan.Šla sem v hišo in jih nekaj slišala od mame.¨Pa kje si tičala ves dan,zdaj bomo jedli trd krompr ker te ni bilo!
¨¨Če se je zgodila pa prometna nesreča!¨In sem zavila z očmi.Amanda se mi je pa privoščljivo smejala.Odšla sem v sobo in skočila na posteljo , pograbila sem telefon in poklicala Megan.¨Hej,Ameline kaj me pa ti kličeš?¨Me je vprašala Megan.¨Ali si tudi ti v svoji sobi?¨Sem jo vprašala.Takrat so se odgrnile zavese iz sosednje hiše in videla nasmejan obraz.¨Kaj je tako smešnega,sem mar padla z lune?¨Sem jo vprašala.¨Ne.Nekaj drugega je, zaljubila sem se!¨Mi je povedala Megan.¨No kako je ime srečnežu ?¨Sem jo vprašala.Videla sem kako je vzela velik kos lista v roke in začela pisati, potem pa mi je skozi okno pokazala list in na njem je pisalo : Robert.

Se nadaljuje.... ( ko pridemo nazaj )..!!!
05. julij 2012
u97917
u97917
hudo
05. julij 2012
next!!!!!!!!!!!!!
05. julij 2012
u97917
u97917
next !!!!!!!! next1next!next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. julij 2012
u98638
u98638
Rekla sem : ¨Kaj,ta slinar.Kaj se je zgodilo s tabo,A si resna?¨Megan se je jezno namrščila.''Zelo se je spremenil!'' Je rekla Megan po telefonu.''Pridi na računalnik in ti pošljem stran od njegovega fb-ja!''Je zaklicala Megan.''Adijo, se slišiva po računalniku.''
Prav ste slišali ''RAČUNALNIK''na žalost.Prav sram me je,ker imam že zeloo star računalnik.Prava škatla,ampak kaj hočem če mi starši nočejo privoščiti prenosnika.Odprla sem računalnik in 15 min čakala da se odpre , med tem sem šla še v kuhinjo in prigriznila slastne piškote s čokolado.Megan je bila že čisto nestrpna na fb-ju.''Ej ti kje se obiraš , jaz tukaj čakam že celo večnost!''Zavila sem z očmi in tipkala ,
''Ja oprosti , nemorem si pomagati če imam pa slab računalnik.''Potem mi je Megan poslala stran in sem pogledala.Ta poliznjenec Robert je postav naravnost božanski.Ni imel več dolgih las , ampak kratke in sijoče.Bil je naravnost fantastičen,potem sem odpisala Megan.''Robert je res postal pravi gentelmen!''Sem ji odpisala , ampak ni bil preveč moj tip.Kar naekrat prileti v mojo sobo Rina , veselo je začela bevskati in mi odnesla copat.Potem sva se pol ure podili po hiši in šla nazaj v sobo.Pogledala sem na računalnik in rekla : ''OJOJ''.Imela sem več kot 20 komentarjev , ki mi jih je poslala Megan.Večino kar mi jih je poslala je na njih pisalo : ''Pa kam si spet izginila?!''Ampak ni bila več dosegljiva.Odšla sem v dnevno sobo , usedla sem se na zofo k očetu.''Hej Ameline, nekaj bi ti zelo rad povedal.'' Pa kaj je že spet , sem si mislila v glavi.''Z mamo in Amando smo se zmenili , kaj če bi letos odšli na Florido?''Me je mirno vprašal oče.''Kaj, ali si nor!Jaz že ne grem na Florido , zakaj ne moremo biti v L.A kjer smo zdaj?!''Sem začela vpiti.''Pomiri se že, pa kaj se greš?!.Tam sem našel odlično službo in tam naj bi bili 1mesec in 20 dni.'' Je rekel oče.''Ma nemoreš mi tega narediti z Megan sva načrtovale kako bova preživele počitnice!Potem mi pa ti uničiš čisto vse!''Sem začela kričati in se zaprla v sobo.

Vzela sem moj telefon in napisala sporočilo Megan.''Poglej skozi okno nekaj ti moram povedati.''Megan je takrat odgrnila zavese in me pogledala.Jaz sem takrat vzela velik kos papirja in z rdečim flomastrom napisala : ''MI JUTRI GREMO NA FLORIDO.''Ko je Megan to videla je bila osupla, videla sem ji v oči kako je postala jezna.Še ona je vzela kos papirja in napisala : ''KOLIKO ČASA PA BOSTE TAM?''Jaz sem ji odpisala : ''1mesec in 20 dni.''Videla sem kako je Megan pobesnela in z vso silo zagrnila zvese.Potem sem se ulegla na posteljo in začela gledati v zid.Kmalu je prišla mama iz službe in vse je postalo le še slabše.Prišla je v mojo sobo in se usedla na posteljo.''Ljubica saj te imam zelo rada,
ampak me spravljaš ob živce ko po celem stanovanju vidim tvoja oblačila.''mi je rekla mama.Pač moja mama hoče imeti zelo čisto stanovanje, ker hoče da bi se vse svetilo.

Odšla sem po stanovanju in začela pobirati moje cunje in jih zagnala v pralni stroj.Šla sem v dnevno sobo na zofo in odprla TV.Slišala sem kako sta se Amanda in moja mama pričkali , ker se je pobarvala na modro in vijolično.''Pa kaj za vraga pa ti počneš s svojimi lasi,prenehaj jih barvati ker čene ti bom vse populila.Zahtevam da se pobarvaš nazaj na naravno barvo.''je začela kričati mama.Bilo je že pozno in zato sem šla v posteljo in zaspala.Sanjala sem čudovite sanje, kako sem se ljubila z enim neznancem.Šla sem na internet in pogledala kaj te sanje pomenijo,pomenilo naj bi da hočem da bi bila ljubljena.Ampak jaz jim nisem verjela,ura je bila 5 zjutraj ker bomo morali oditi na Florido že ob 9 zjutraj.Zato sem se prej zbudila da bi še pripravila nekaj reči za sabo.Nujno kar sem morala storiti je bilo to da sem poklicala Megan.''Uff, kaj me tako zgodaj kličeš?'' sem zaslišala utrujen glas.''Posloviti se bova morale kajne?'' sem ji rekla.''Oh , saj res odideš na Florido.''

se nadaljuje... ( jutri ali pa danes)...!!!
05. julij 2012
u97917
u97917
dns
05. julij 2012
u98638
u98638
sm prčakwala lih mal več komentarjeu, zato prosim da še drugim poveste za zgodbo!!
:'3
06. julij 2012
u98638
u98638
Rina :

06. julij 2012
u97917
u97917
kaj je lepa psička
06. julij 2012
u98638
u98638
ma dobr , bom nextala :'))
06. julij 2012
u98638
u98638
Je rekla Megan.''Daaa, a si že čisto pozabila?''sem glasno rekla.''Neenene, saj nisem.Ali lahko kar pridem k tebi?''Me je vprašala Megan.''Ja pa pridi.''Sem ji odgovorila.Potem sem sklukala telefon.Šla sem po mojo potovalko in vanjo začela tlačiti vse moje obleke in seveda najpomebnejše.Sliko od Megan.Za tem sem odšla v kuhinjo in si za zajtrk naredila palačinke z nutelo.''Hej, vidim da si mi priravila okusen zajtrk!''Je rekla Amanda in mi sunila palačinko.''Hej, to sem si jaz pripravila in še nekaj Amanda.Pazi da se ne boš
zredila.''Sem ji v smehu rekla.''Utihni,ti k ti trebuh sega že vn do tleh!''Mi je zabrusila Amanda.Potem sem bila tiho , ker se mi ne da izgubljati mojega dragocene časa da bi se
pričkala z Amando.Zaslišala sem zvonec in odprla vrata : ''OO, Megan komaj si prišla veš
da te ni bilo celo večnost!''Sem rekla Megan.Prav v tistem trenutku ko je Megan nekaj
hotela reči je rekla Amanda : ''Vidim da se imata zelo rade!''Se je potem začela Amanda smejati.Medve z Megan sva odšli v mojo sobo in se pogovarjali.Ko je bil čas za odhod sva se močno objeli in poslovili.Bila sem žalostna ker toliko dolgo časa nebom videla Megan.

Minili sta 2 uri in končno Kalifornija!!!Videla sem prekrasno deželo in bila sem zelo presenečena.Saj smo bili v veliki vili in to z bazenom.Bilo je prečudovito,potem sem se sprehodila po ulici z Rino.Bila sem osamljena saj to z Megan vedno počneva skupaj in se zabavava.Odšla sem v park in se usedla na klopco.Globoko sem zavzdihnila in čutila svež
zrak, vzela sem revijo in začela brati. Takrat je mimo mene šel nek fant ki je imel čudovitega psa.Nisem videla fantovega obraza ampak sem videla kam gre.Začela sem mu slediti, videla sem kako ga neka družba pričakuje.Videla sem 2 punci in 2 fanta.Slutila sem da so prijatelji.Ampak sem odšla domov , saj je bilo že zelo pozno.Ko sem prišla domov sem iskala telefon da bi poklicala Megan.''O ne, kaj sem storila!!''telefon sem pozabila doma in nevem njene številke.Bila sem tako jezna sama nase , da sem začela kričati. Kmalu sem kar na lepem zaspala in se zbudila ob 8 zjutraj.

Začel se je nov dan in z družino smo odšli na plažo.Ko smo prišli smo se udobno namestili in pogled na modro morje je bil čudovit.Videla sem prodajalca sladoleda in sem hitro letela k njemu da ne bi usi vzeli samo najboljše sladolede.Ko sem letela proti njemu sem se zaletela v fanta in zardela.''Oprosti nisem te videla.''Sem mu živčno rekla.
''Ahh, nič hudega,izvoli prva si bila in ti vzemi sladoled.''Mi je nežno rekel.''Nene ti si bil prvi, ti ga vzemi.''sem hitro rekla.''Kaj zdaj bo kdo sladoled ali ne?!''Je jezno rekel prodajalec.Šla sem stran ker se mi je zdelo zelo čudno , fant pa je kr gledal za mano.Usedla sem se nazaj na plažo in si nadela sončna očala.Na skrivaj sem gledala tistega fanta in enkrat sva skupaj ujela pogled , takrat sem brž odmaknila glavo nazaj.
''Hej , kdo je pa tisti lepotec?''Je začela za mano vohuniti mama.Jezno sem zavila z očmi in odšla v vodo.Nekaj časa sem plavala in videla tistega fanta tudi v vodi.Odločila sem se da grem nazaj na plažo.Čez nekaj časa je tudi on prišel na plažo.Odšla sem do njega in mu rekla : ''Hej ti ali vohuniš za mano?''fant je bil nekaj časa tiho in videl kako prihaja Rina.''Lepega psa imaš!''fant ga je začel božati.Nato si je začel obuvati čevlje.''Nee nikar!!!''sem zavpila in Rina mu je odnesla čevelj.''Hahahahah''se je začel glasno smejti.
''Kaj je tako smešnega?''zatem sem se začela tudi jaz smejati.In sva začela loviti Rino.

se nadaljuje...(pa ne pozabite nextat)... :'3
06. julij 2012
u98638
u98638
neznani fant :

06. julij 2012
u98801
u98801
nextt
06. julij 2012
u97917
u97917
next
06. julij 2012
u97917
u97917
next aja pa medve ss frendico tu skupi bereve tuk d dam mal več nextow
07. julij 2012
u98638
u98638
Bilo je videti kot da sva imela 5 let.Ko sva ulovila Rino sem se začela na široko smejati in
se nisem mogla zadržati , ko sem gledala njegov obraz.Ko sem se nehala smejati sem ga vprašala : ''Kako ti je pravzaprav ime?''Fant me je gledal in mi rekel : ''Ali naj ti sploh povem,
ker se boš potem smejala!''Mislila sem si kakšno ime le ima in sem rekla : ''Prisežem da se nebom smejala.''Fant mi je potem le povedal.''Moje ime je Silvester in moj priimek je
Johnson.''Hahahahahhaahhahaah!!!''Sem se začela že pošteno smejati in ga prijela za rame.
Potem sem končno izpljuvala.''Kot en maček u risanki!!!''Potem me je malo čudno pogledal
in rekel da mora oditi.Omojbog..Sem si mislila še nikoli se nisem s fantom tako pogovarjala in tikala.Ob njem sem se počutila kot da ga poznam že 5 let.Ponavadi sem bolj
sramežljiva pri fantih ki jih ne poznam.

Odšla sem v trgovino in vzela kartico ki je na njej pisalo Kalifornija , da bom pisala Megan.
Napisala sem da jo že zelo pogrešam in da sem spoznala fanta po imenu Silvester ,
spodaj sem še narisala majhen srček in se podpisala.Potem sem ga dala v nabiralnik in odšla na plažo.Tam smo bili še par urc in odšli v našo vilo.Ko se je zvečerilo sem odšla na kratek sprehod po obali, bilo je še toplo.''Buuuuh!!!''Sem zaslišala se obrnila in videla Silvestra.
''Oprosti za prej.''Sem mu rekla.''Ahh nič hudega.''Je mirno rekel.''Samo da boli ne!''Sem rekla in potem sva se oba smejala.''Amm, kje živiš?''Je rekel.Potem sem s prstom pokazala na našo
vilo (začasno).''Čudovita je!''Je rekel in me počasi prijel za roko.V tistem hipu sem se mu izmaknila in rekla da moram nekam.Letela sem proti vili in pogledala nazaj.Takrat sem videla kako se drži za glavo in gleda v tla.Ko sem gledala nazaj sem se spodtaknila ob školjko, priletel je k meni.''Ali si v redu?''Me je vprašal.''Jajaja, dobro sem in nebi se smela zapletati s tabo, saj sem samo na počitnicah!''Sem jezno govorila.''Ampak si mi resnično postala všeč!''Takrat me je prijel okrok pasu in začel govoriti : '' Poglej te krasne lase in oči,usta....''
In tako naprej je našteval stvari,nisem se mu morala upreti, ker je bil takoooo sladki.Prijel
me je za roko in rekel : '' Ali sva lahko vsaj te dni skupaj?''Malo sem gledala okrok , vedela sem da ga bom potem pogrešala,ampak bi lahko bilo čudovito..In sem komaj izdavila :
''Mogoče.''..In odšla nazaj v vilo.Bilo mi je čudno vse se je dogajalo tako hitro in sem razmišljala o njem.

se nadaljuje ko dobim 5 nextow....(prooooooooooosim!).. :'P
09. julij 2012
u98638
u98638

09. julij 2012
u98801
u98801
next
17. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg