Forum
upam da boš bral/a zgodbico

boš bral/a zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. april 2012

js
25. april 2012
Bilo je novo šolsko leto ko sm šla pogledat v katero šolo bom hodla to je bla šola v lj z bratom sam se vozla iz celja do lublane ko sm prla tja me je brat odložo ped blokom v katerem bom imel stanovanje v najemu .ob 8.00 se mi je začeu pouk spoznala sm nove sošolce nek tip mi je biv še posebi ušeč vanga sm se zaljubila na prvi pogled.Biv je res cute res mi je biu ušeč .Soznal sm učiteljico bla je res zlo prijazna ni tut hitr nm se ujela z neko punco Neyo bla je res zlo prijazna do mene postale sma bff.No in tip k mi je biu tok ušeč je biu nov sošolc lenart.Učitlca je mene prvo uprašala kok mi je ime in naj se upišem
začela sm:Ime mi je Naya prhajm iz cela natančnej iz slivnice pri celju.Dom im še psico Lino.. učitlca me je prklinla in rekla da je dost oprašala je tipa k mi je biu ušeč nč si u njegomvem upisu nism zpomnala razn tega da je lenart in prhaj iz lj
25. april 2012
next
25. april 2012
next
25. april 2012
next !
25. april 2012
prvi dan v šoli je biu res cool hitr smo se ujel dobla sm velik novih prtlclenart mi je povedu da je v mene in tok sm mu je s tut povedla da mi je ful ušečbiu je presenečen ampak nism veda zaka mislila sm si bom že zvedla popuku sm šla domv v stanovanje in hitr napisala dn(domačo nalogo)kr naenkrat me je poklicala Neya zmenle da sma se da se dobima pred šolo.
kaj več zveste v naslednejm nextu!
26. april 2012
next
26. april 2012
next
26. april 2012
nextt! < 3
26. april 2012
Neya je povedla da je vidla Lenarta kadit začele sma se pogovarjt( J-Js N-neya)
J: Ne verjamem!
N: Res!
J: Ja pa kaj še
N: Pa če ti rečm da je res!
J: Ne vrjamem doklr ne vidim!
N: Poklič ga pa reč da naj pride sm!
J: Oki takoj da sam da telefon najdm.

Ko je Lenart prišu sem vidla da ma škatolco od cigaretov nism verjela ko sm jo vidla verjla sm šel ko sm ga vidla s cigareto takrat sm probala prvič kadit mau sm kašlal drgač mi je blo pa ušeč.Nasledn dan sma se prvič z Lenartom prvič poljubila pol sma pa začela hodit.Neya mi je povedala da je Lenart njen brat dvojčk.Izbula sm oči kr nism mogla vrjet kr si nit mau nista podobna.

kaj se je še zgodilo zvesta u naslednem nexstu
30. april 2012
NEXT < 3
30. april 2012
next
02. maj 2012
No ugotovila sm še da se drogira in tko sm ga pustla kr z takim res nočm met kakršnihkoli stikom in tud kadit sm nehala in dobili sm novuga Lana sošolca k je bio res lepši in še prej sm se zlubla v njega on je men povedu da se je vame zalubu na prvi pogled nism spet bla tok nivna tok k pr unem tipi res je da sma po koncu puka šla na sladoled in sok ampak mu nsim hitr zaupala zvečr me je povabu na bazen na poabilo sm se odzvala in šla seveda je bila v bližini Neya če bi sločajno prišlo do zapletov in bi prišu Lenart na bazen ampak seveda jo je Lan uprašu kaj dela tuki rekla je da se je prišla kopat.Po kopanju sm šla v svoje stanovanje in kr hitr je prišlo sporočilo od lana po telefonu.
Nasledn dan ni blo glih naj bol prijetn kr je Lenart Lanu zlomu roko in to sam zarad mene mogla sma se z Lenartom nujno pogovort( j-jst
l-lenart)
j:zaka si Lanu zlomu roko?
l:če se te je pa dotiku
j:in?
l:jst tega nočm
j Zaka že?
l:kr sm v tebe
j:no js pa nism
Ld gdaj že?
J:učeri ko sm ti dala konc
l:Zakaj Že?
J: zaradi drog
laj pust to zdaj (se me zravn še dotika)
j:ne adijo (ga mahnm po licu in grem)

Takoj za tem sm odhitela k lanu in pri njem so bili že reševalci ki so ga odpeljali v bolnišnico.Popovdne po pouku sm šla v bolnco lan je na roki mev longeto opravičla sm se mu za to kar se je zgodilo in reku je da nism jes kriva.

Kaj se je še zgodilo zveste v naslednm nextu
07. maj 2012
Lan

07. maj 2012
next
02. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg