Forum
no to je moja prva zgodba in upam da vam bo všeč.

Hej,jaz sem Nika.Stara sem 15 let.Živim v Ljubljani.

Bil je ponedeljek,in budilka mi je začela zvoniti.Ko sem se vstala sem pospravila posteljo in šla sem se umit in preoblečt.Šla sem v kuhinjo in tam sta me čakala mami in oči.
Upam da vam je prvi del všeč.

Ali ti je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. april 2012
Rabim tri nexte!!
04. april 2012
neeext! Pa prosim malo daljše dele!
04. april 2012
ok še dva nexta
04. april 2012
erikakoske: a lahka link pošleš tvojim prjatlim,prosla te bi...?
04. april 2012
next
04. april 2012
next
04. april 2012
next
05. april 2012
nextej no!
05. april 2012
ok nexstam
05. april 2012
Ko sem pojedla zajtrk je bil čas,da grem v šolo.V šoli smo pisali test za matematiko.Pri uri matematike nam je učiteljica razdelila teste,in ko že preberem prvo nalogo se mi je zdela zelo težka.Rešila sem prvo,drugo,tretjo,četrto,...nalogo.Ko sem končala sem odnesla test učiteljici,ko ji ga nesem me vpraša če sem res konec in če sem vse preverila.Odgovorila sem,da sem vse preverila.Čez nekaj minut sm dobili teste in,ko nam je učiteljica povedala ocene je rekla,da je ena petka in vse ostale štirice.Ko sem pogledala na test je pisalo odl(5).Kar poskočila bi in zaplesala.Konec šole je bilo in čas je bil da odidem domov.Po poti pa srečam zelo luštnega fanta,ki sem se kar zaljubila vanj.In tako kot temu pravimo LJUBEZEN NA PRVI POGLED!!!
05. april 2012
upam da vam je bil drugi del všeč
05. april 2012
next
05. april 2012
1 next please.
05. april 2012
next!
06. april 2012
next
06. april 2012
nextam
06. april 2012
Ko sem prišla iz šole sem takoj stekla v svojo sobo in se vrgla na posteljo.Poklicala sem mamo in jo vprašala kdaj pride.Odggovorila mi je da pride čez eno uro.Rekla sem si okej do takrat pa bom šla do Ane (bff).Ko sem prišla k Ani sem potrkala na vrata.Odprla mi je njena mama,in me vprašala,če sem Nika.Odgovorila sem, da sem Nika.Njena mama me je pospremila do Anine sobe.Potrkala sem na vrata in odprla mi je Ana.Čez nekaj minut naju je njena mama vprašala če bova jedle mafine.Obe sva odgovorile da jih bova jedle, in tako sva šle v jedilnico.Pojedle sva mafine in tako sem morala domov.Ko sem prišla domov sem se šla hitro učit, saj jutri pišemo slovenščino.

Rabim 3 nexte
06. april 2012
ali še kdo hoče brati?
24. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg