Forum
u75018
u75018
Hej.
Moje ime je Stace in stara sem 14 let. živim v Ameriki.Zelo rada mam našo sosesko in bolj redko pada dež kar je dobro.
Imam 3 sestre in moja družina in jaz smo sirote.No ne čisto sirote imamo denar za plačevanje stroškov ampak za obleke bolj malo.Najstarejši sestri je ime Tiffany.Stara je 15 let.Kličemo jo Tif.2 najstarejša sestra je Destany.Stara je 14 ampak je 12 mesecev starejša od mene,zato bo kmalu njen rojstni dan.Potem pridem na vrsto jaz.In najmlajša sestrica je Leah.Stara je 10 let.
Mami je ime Kate in očiju John.Rada ju imam zelo.Na vso žalost si morem sobo deliti z Leah.Zvečer,ko je treba v posteljo začne prepevat in to me ujezi.Starša sta v službi hudo garala da bi me punce dobile kar si zaželimo, zato sem jaz dobila prenosni računalnik na kar sem zelo ponosna.Tiffany je dobila torbico in zelo drage izložbe ki si jo je zelo dolgo ogledovala.Destany je dobila pa ogrlico z ptičem.Meni se je zdelo zelo čudno!Leah pa kot vedno je dobila kakšno igračo ali pa kaj takega.
Jaz:

Tiffany:

(ne štej uhana)
Destany:

Leah:

Mami:

Ati:

nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. marec 2012
nextttttttttttttt!!!!!
25. marec 2012
next!!!!
25. marec 2012
u75018
u75018
Bilo je jutro in zbudila me je budilka.Bil je 25.6.En da počitnic je že in jaz imam navito budilko!!?Leah je še zmeraj spala.Šla sem po stopnicah dol v očkovem plašču(kopalni plašč)Starša sta že odšla ob šestih.Pustila sta sporočilo.Na njem je pisalo.Živjo punce.Z očetom sva šla v službo.Na mizi sem pustila nekaj denarja da gresta vidve Destany in Stace v mesto v trgovino.Kupita mleko,meso,maslo in olje.Nič drugega več,ker sem vama dala denar samo zaradi tega.Skuhajte si kosilo,ker naju nebo do 11 zvečer.Pridne bodite.
JOJJJJ sem se zadrla da je Tiffany slišala in pritekla dol.Nahrulila me je kaj neki kričim ko še vsi spimo.pokazala sem ji sporočilo.Zamrmrala je.Pogledala sem v hladilnik in segla po kapljico mleka,ki ga je še ostalo.Spila sem in Tiffany je rekla da nam bo naredila zajtrk.Stekla sem gor in se oblekla.Bilo je zelooo vroče ampak sem hotela biti kot miška zaradi Leah.
Oblekla sem si tole in stekla dol.

Tiffany je že naredila zajtrk in tudi Destany je bila dol.Zbudila se je še Leah in prišla dol.Kar naenkrat pa nekaj potrka na vrata.Šla sem odpret in bil je...
nextam??
25. marec 2012
next !!!!
25. marec 2012
next!!!
25. marec 2012
NEEEEEXXXTTTTT !!!!!!!
25. marec 2012
u84901
u84901
next!
25. marec 2012
u84901
u84901
Klemen.Zardela sem ker sem vanga zelo dolgo.Ker je skavt so zbirali papir in me vprašal če ga kaj imam a jaz mu ne odgovorim nič ampak stojim kot pribita.Odšel je ker je mislil da ga sploh ne poslušam!zaprla sem vrata in zavpila.Stekla sem v sobo na fb.imela sem ga za prijatelja šla sem na njegov profil in tam je že pisalo.HAHA kok so eni zabiti k ti kr pred nosom zaprejo vrata!!!!Začela sem jokat in Leah je prišla v sobo in se obula v čevle in šla v park.Nisem se upala ven ker bi me sošolci spet zbadali.Slišala sem Destany kako se odpravlja ven s svojim fantom Jernejom.

Ostala sem še jaz in Tiffany.Šla sem spat in sovražila svet.Slišala sem zvoke mame in očeta kako sta prihajala domov pozno v noč.
28. marec 2012
u84901
u84901
OMG ŠITTTTT!!!!SORIII JST MAM PODOBNO ZGODBICO IN SORIII!!!!!RESSSSS!!!!NEJ SHADIXX NEXTA !!!OMG KAKŠNA PA SM????????????
28. marec 2012
u84176
u84176
Next next next!!! to je fenomenalno!!!!
28. marec 2012
u75018
u75018
Bojan.Naš sosed ki pravijo da je zaljubljen v Destany.In kot vedno sem bila vajena vprašanj ki jih je postavljal o Destany.Sovražila sem ga zato sem mu pred nosom zaloputnila vrata.Ura je že bila 10 zato sem odšla v mesto da si kupim kaj za oblečt.Hodila sem in hodila dokler nisem zagledala novega butika "Love store" stekla sem čez cesto naravnost pred vrata in vstopila.Zagledala sem precej lepa oblačila in zelo poceni.zato sem si kupila nekaj stvari:

(štej samo majico hlače in čevlje)

in denarja mi je ostalo samo še za to:

02. april 2012
nexxt
09. april 2012
u73551
u73551
next
09. april 2012
next!!
10. junij 2012
u105573