Forum
*OiLa*
napisala bom neko zgodbo o punci(jaz),ki se je zaljubila na prvi pogled!!!!

ali boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. januar 2012
(pozabla sm povedat jst sm Ana)Zjutraj mi je pri ušesih zazvonilo"DRIN,DRIN".Pogledam na uro in:"ojoj ura je skoraj pol osmih"mami in ati sta že odšla zelo zgodaj!Jaz pa sem skoraj zamudila šolski bus.V busu sm se usedla zraven moje BFF po imenu Erika.
Pogovarjale sva se o novih dveh fantov ki kmalu prideta na našo šolo.Spraševale sva se ali bosta luštkana ali pa bosta grša kot Mark in Nace.

nextite pa bom nadaljevala!!!
23. januar 2012
s
23. januar 2012
Next..!!! ;D
28. januar 2012
Mark je grd, Nace pa še bolj. Nikoli se ne bi zaljubila vanju. res sta smešna in debela. Avtobus je ustavil pred šolo in s prijateljico sva šli k omaricam. Prvo uro smo imeli matematiko. Usedla sem se na svoje mesto, zraven mene pa je bilo prazno mesto. Ura se je začela. S prijateljico sva se spraševali kje sta nova fanta, ko je nekdo planil skozi vrata. Ja. To sta bila onadva. Fanta. Nova fanta. "Dober dan, gospoda!" je rekla učiteljica. "Zakaj zamujata? Prvi dan je šele, kaj bo šele jutri in pojutrišnem.." je vzdihovala. "Alo, usedita se na prosta mesta!" Prvi fant mi sploh ni bil lep. Mislila sem, da bo lepši. Ampak ko sem zagledala drugega, sem se skoraj stopila. Imel je modre oči, razmršene lase in dišal je tako.... "No fanta, zmigajta se," je rekla učiteljica. V razredu ni bilo nobenih prostih mest, razen dveh. Eno zraven debele Katje, eno pa... zraven mene! Prvi fant se je sprehodil po razredu in tuhtal, kam bi se raje usedel. Drugi se je hitro zagrebel in se usedel zraven mene, prvi pa se je mrmrajoče odpravil k debeli Katji.
28. januar 2012
Med matematiko fant ni rekel niti ene besede. Niti povedal ni, kako mu je ime. Prava polomija. Med kosilom sva z Eriko sedeli skupaj. Takole je potekal najin pogovor:
E: Živjo. Mislila sem, da se bo fant usedel zraven mene.
A: Če pa sta bili samo 2 prosti mesti! Oprosti, nisem vedela.
E: Kakšna prasica si! Speljala si mi fanta!
A: Sam se je usedel zraven mene. Nič ne morem storiti. In med poukom se ni pogovarjal z mano. Samo gledal me je z modrimi očmi..
E: Aha! Zaljubila si se vanj, mrha! Nisva več prijateljici! Adijo!
A: Erika, čakaj...
Jezno je odšla. V očeh so se mi nabirale solze. Najboljša prijateljica je bila! Ni mi mogla tega storiti ! Zaradi fanta! Prasica je. Čisto vseeno mi je. Jokaje sem odšla do omarice, ko sem zagledala...
28. januar 2012
u61238
u61238
nextajjj
c
co
coo
cool
coo
co
c
coooooooooooooooool!!
28. januar 2012
dam footke*?

Okej, next:
Tam je stal.. Tisti fant. Ja, tisti, ki z mano sedi pri matematiki. Najin pogovor:
Fant: Živjo, zakaj jokaš?
A: Am.. no... Smrk. Prijateljica.. No, skregali sva se zaradi..
F: Zakaj?
A. Zaradi tebe. Ljubosumna je, ker pri MAT sediš zraven mene. Zaljubljena je vate.
F: Oh.. Aha. No, ime mi je Nejc. PA tebi?
A: Ana sem.
F: Lepo ime.
28. januar 2012
In takrat sem dojela. Ni lepšega od njega. Srce mi je skoraj skočilo iz prsi. "No, Ana, lepo se imej.!" je rekel Nejc in odšel. "Adijo" se odzdravila. Oh potrebujem eno prijateljico, da ji povem! Pa ne Erike. Ona me sovraži. Šla sem k naslednji uri. Na hodniku sem zagledala punco, ki je jokala. Še nikoli je nisem videla. Videla sem, da potrebuje tolažbo.
A: Živjo, am.. Je kaj narobe?
Ni mi odgovorila.
A: Potrebuješ pomoč, zaupnika ali prijateljico?
IN potem je spregovorila in dvignila glavo.
Punca: Fant me je pustil..
A: Kateri?
Punca: No... Nejc.
A: Kaj? Ta novi?
P: Ja. Ime mi je Petra.
A: Petra, zakaj te je pustil?
P: Zaljubil se je v neko drugo.. Smrk.
A: No, saj bo že v redu.
P: Zakaj imaš ti solzne oči? Ali si ti tudi jokala?
A: No.. Skregala sem se s prijateljico. Zaljubila se je v Nejca, ampak Nejc sedi zraven mene pri matematiki in je ljubosumna.
P: Zraven Nejca sediš! Misliš da je zaljubljen vate?
A: No... Nejc je tudi meni všeč. Srce mi hitreje bije, ko ga zagledam. Nevem, če je zaljubljen vame.
P: Mene je začel osvajati pri omarici. Vedno me počaka pri omarici, ko mi želi dati poljub ali pa kaj takega.
A: Tudi mene je čakal pri omarici! Misliš da se bo kaj razvilo?
P: Ja možno je..
A: Oh, Petra, bi bila moja BFF?
P: Seveda!

Zvonilo je in vsaka se je odpravila v svoj razred. Vesela sem bila za novo prijateljico, pa tudi Nejc mi ni dal miru.. V zvezek sem risala srčke..
28. januar 2012
NEXTTTTTT
31. januar 2012
u72938
u72938
nexxt..
01. februar 2012
u75890
u75890
next
01. februar 2012
u71893
u71893
next pa fhool je fajna zgodbica!
01. februar 2012
tnx
nwm gdaj bom nextala k nimam tok cajta
01. februar 2012
Zazvonil je zvonec in naznanil konec pouka. Odšla sem domov, torbo vrgla v kot in se ulegla na posteljo. Pregledala sem SMS-e. 2 novi sporočili in obe od dveh nneznanih številk. Prvi SMS se je glasil:
03. februar 2012
nextttttttttttttt
03. februar 2012
NEXT
03. februar 2012
VEČ NAPIŠ
03. februar 2012
next!!
04. februar 2012
neki mi šteka pa ne morem pisat
04. februar 2012
u71893
u71893
next
08. februar 2012
oila sorry(usem k berete) sam zl nimam nč cajta d bi pisala pa bo pisala moja frendica OK?

pisala bo:AllStarGirl;*
14. februar 2012
neix aja sm nova brelka
14. februar 2012
next*
14. februar 2012
u71893
u71893
next!
p.s. zdaj so ja počitnice tko da bi lahko že enkrat next-ala
24. februar 2012
sorry usem braucem bli smo u šol narau pa še bouna sm bla tuko d nism mogla pisat
04. marec 2012
Zazvonil je zvonec in naznanil konec pouka. Odšla sem domov, torbo vrgla v kot in se ulegla na posteljo. Pregledala sem SMS-e. 2 novi sporočili in obe od dveh nneznanih številk. Prvi SMS se je glasil:
04. marec 2012
Drugi SMS se je glasil: 'Živjo Ana! Bi šla danes z mano v kino? Se dobiva ob 17.00. Petra.' Petra! Shranila sem številko v imenik in pogledala na uro. Bila je 16.07. Še eno uro imam, da se pripravim za v kino. Umila sem si lase in se oblekla. Ob 17.00 sem že stekla Petri v objem. "Živjo," je rekla. "Oj," sem odzdravila nazaj. "Hej, Petra, nekdo mi je pod neznano številko poslal srčka. Kdo misliš, da je bil? Nejc?" Petra je odgovorila: "Nevem.. On mi nikoli ni pošiljal takih SMS-ov." Potem mi je telefon zapiskal. Pomenilo je, da je prišel SMS: '
04. marec 2012
Drugi SMS se je glasil: 'Živjo Ana! Bi šla danes z mano v kino? Se dobiva ob 17.00. Petra.' Petra! Shranila sem številko v imenik in pogledala na uro. Bila je 16.07. Še eno uro imam, da se pripravim za v kino. Umila sem si lase in se oblekla. Ob 17.00 sem že stekla Petri v objem. "Živjo," je rekla. "Oj," sem odzdravila nazaj. "Hej, Petra, nekdo mi je pod neznano številko poslal srčka. Kdo misliš, da je bil? Nejc?" Petra je odgovorila: "Nevem.. On mi nikoli ni pošiljal takih SMS-ov." Potem mi je telefon zapiskal. Pomenilo je, da je prišel SMS: '
04. marec 2012
'
04. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg