Forum
u15267
u15267
izmišljena zgodba!!!!
ojoj!!
moje ime je maja.stara sm 13 let in grem v 7.b klass.
moja najj frendica je pia
moj brat anže
fnt od pie tilen
fnt u kerga je maja zalublena rok
moji prjatli aljaž,matija,eva,klara,rebeka,jure...

pred enim tednom smo imel tekmovanje treh različnih šol kjer so nastopali deveti razredi.
par sedežou stran sm sedela od pie da je mela zasebnost z tilnom,sama pa gledala gdaj bojo prišli devetčki na stadion.par minut kasneje so prišli.usi so bili zeloo grdi,razen enega ta posebnga!!!!!!!ko sm ga zagledala sm se zelooo čudno počutila kot da bi mela metuljčke u trebuhu skratka bla sm u sedmih nebesih ko sm zagledala roka.pomislila sm kako lep je čist, brez mozoljev
ahh kajnej nardim kako nej mu povem da mi je ušeč???ko me je zagledu se mi je nasmehnu
02. januar 2011
u15267
u15267
mislila sm si al mam slabo frizuro al sm mu pa ušeč !!!med 1.odmorom sem šla na spodnji wc kjer so bli devetčki in se skrila za koš za smeti in skrivaj opazovala roka kako govori z učiteljem telovadbe.kmalu za tem sta s začela prepirat potem pa je učitelj roka udaril po licu.takrat sm se pa pokazala jaz in se začela dreti na učitelja in (2leti sem hodila na šolo karateja)ga pretepati z vso močjo.na srečo me je rok pravočasno zagrabil in me stisnil k sebi .mmm omamno vonj lenorja parfumella !skoraj sem omedlela !!

nextam??? sej lahko tud neham
02. januar 2011
Next ann ..si mogLa bit pa ful pugumna d si kr tko šla ga tepst xD
02. januar 2011
kr tko naprej seli
next valda
03. januar 2011
u15267
u15267
no potem ko je učitelj odšeu stran sm se pomirila rok mi je dou svojo flašo z vodo in tko sm bla srečna u njegovi bližini da sem kar celo flašo polno vode popila.zelo sm bla živčna kaj se bo zgodil.on me je stisnu k sebi tko močno da sem poslušala bitje njegovega srca.bila sem
najsrečnejše dekle.ahh ko bi vsaj vedel da ga ljubim!!!no zresnimo se po pol minute je prišla njegova punca..O.o. kaj pa nej zdej????po eni strani sem upala da ga bo zapustila in da bom srečno hodila z rokom dokler ne bo odšel na srednjo šolo,samo malo drugače se je zgodilo.res ga je pustila samo kasneje se rok ni hotel z mano pogovarjati!
bila sem najbolj žalostno dekle na celem svetu.med vikendom sem samo jokala in jokala
mami ni vedela kaj je zato me je odpeljala k zdravniku.ker več dni nisem jedla,v čakalnici kjer so imeli 2 avtomata pa sem se nažirala čipsa in cocacole preden je prišla mami z wc-ja pome da greva u ordinacijo.tam sem morala odpret usta na dolg pa na široko ,takrat pa sem začela bruhat po zdravniku!
jutr next
03. januar 2011
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. januar 2011
u15267
u15267
zdravniku sem se zlagala da me boli zelodec in da imam drisko.zdravnik mi je celo verjel.
napisal mi je recept.doma sem morala popiti tableto ampak nisem je pogoltnila samo skrila pod jezik in kasneje izpljunila in vrgla v kos za smeti.zaklenila sem se v sobo in se zacela jokati!zakaj sem morala prizadeti roka...
jutr next
04. januar 2011
next
04. januar 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. januar 2011
895
next
04. januar 2011
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext
05. januar 2011
u15267
u15267
zjutraj me je mami zbudila da grem u solo.
bla sem zeloo zalostna in mami je to opazla.prasala me je kaj je narobe
rekla sem ji da sem dobila slabo oceno in ... doma naprej
05. januar 2011
895
nnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxtttttttt hitr
05. januar 2011
u15267
u15267
ja noo
mami mi je rekla da nej me ne skrbi da bom popravila 1pri geografiji ki je u resnici ni bilo.
no potem me je odpeljala u solo.sama sem sedela in cakala prjatle ko samo pred sabo zagledam roka!!!!zal mu je bilo ker se ni hotel pogovarjati z mano !!!rekel je da je bil jezen ker ga je tista pustila ampak je rekel da bi bil rad moj prijatelj !takrat se mi je kamen odvalil od srca!!in nisem se mu mogla upreti poljubila sem ga!
na lice,ker se mi je zdelo prevec pretiran poljub na usta ceprov se ne bom mogla dolgo zadrzevati !!prasal me je ce bi sla celo z njim u kino gledat film !!! zacela sem skakati kot nenormalna in sem ga nestetokrat poljubila na lice!!ahh bila sem napol pijana od veselja!!!
06. januar 2011
u15267
u15267
pogovor med mano pa rokom
j/jst,r/rok
r>no izberi cas gdaj bova sla ven
j>lahko po soli a,pa kako to mislis ven
r>ja no a..bi....bila...moja...punca...
*sokantno *
j>jajajajajajajaja
in naslednji dan po soli sva sla u kino
film mi ni bil zanimiv ker sva se samo obmetevala s kokicami
ko je bilo konec sva se usedla u bus in odpeljala nazaj v trzic.med voznjo me je nezno prijel za brado in seveda prvemu zmenku je sledil prvi poljub
06. januar 2011
u15267
u15267
no mogoče sploh več ne bom pisala
06. januar 2011
895
ne no
07. januar 2011
u15267
u15267
no prov bom pisala

po poljubu sem se razgledala po avtobusu,kar naenkrat pa zagledam rokovo ex punco
ki je klepetala s fantom take starosti kot rok.nisem hotela roka vznemirjati ker je bila ona njegova prva ljubezen!rok je opazil moj prestrašeni obraz in pogledal v smer kamor sem gledala.nič se ni zgodilo samo nasmehnil se je in me še enkrat poljubil potem pa stisnil k sebi da sem poslušala bitje njegovega srca...
07. januar 2011
u15267
u15267
neža ti lahko nextaš men se neda ampak da nau neumn k te bom u sol fetala !!!
08. januar 2011
u15267
u15267
ko sva se pripeljala v trzic sem se težko ločila od njega a kaj ko sm morala domov.
opazla sm da mi je njegova ex punca sledila ko sem mela samo še 200 m od hiše sm začela teč na uso moč samo da me nebi ujela .na srečo me ni.doma sem šla takoj ko sem se preoblekla ,spat.zelo me je blo strah .samo naenkrat slišim glas: o majaa,pridi dol da ti nekaj poveeeeeemm -se je drla...
09. januar 2011
12. januar 2011
895
next
12. januar 2011
u15267
u15267
samo še enn del napišem potem bo pa neža ubistvu srči nadeljevala kot sva se zmenile...
bilo me je zeoo strah,bala sem se da nebi vlomila v hišo .takoj sem stekla po stopnicah in zaklenila kolikokrat se je dalo potem sem iz dnevne sobe privlekla še dvosed in ga porinila pred vrata!
zeloo me je bilo strah... pridejo kasneje morilski deli hehe
13. januar 2011
ravno sem hotela pogledat če je še tam ko se je spet zadrla:hočm ti samo povedat da je rok lažnivec. vedla sem da laže ampak vseen me je mal zvil ndaljevala je:rada bi te samo obranila da te ne bo tko izkoristu kot je mene. to je rekla tko da sem ji že skorej vrjela. nisem se je več bala.zavpila sem ji: se lahko dobiva jutr v mestu. poslušala te bom.
jutr ob štirih bom tam je rekla.
nasledn dan sem se z groznim občutkom odpravla v mesto.dobile sva se pred kavarno.
14. januar 2011
u35383
u35383
neeeeeeeeeexxxxtttttt
30. januar 2011
u35383
u35383
pliiiiissssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
03. februar 2011
u15267
u15267
usedle sva se in začela je pogovor: vse se je začelo ko me je prašal če bi hotela hoditi z njim! zdel se mi je cute in sem rekla da,po mesecu dni pa se je začel ponašati drugače če mu ni bilo kaj prav je iztresel jezo name in domov sem včasih prišla polna modric in z izgovorom padla sem ali pa udarila sem se!od njenega poslušanja sem postala žejna pa sem naročila dve beli vroči čokoladi in sva pili ko je nadaljevala..on je prevarant ,njegovi starši podkupljajo učitelje da bi imel same petke v šoli in da bi pozneje kandidiral za predsednika zda!! kaj mu pa bo to delo?sem jo vprašala ,pa mi je odgovorila ...ja da bi naredil največjo bombo na svetu in da bi uničil kitajsko,rusijo,avstralijo...ura je bila že pol šestih ko sva nehale.in odšla sem domov.premišlevala sem o tem med potjo pa me je ustavil rok.bila sem napeta kaj če mi je sledil ,kar bala sem se ga ampak vedno ga bom ljubila rekel je da me je videl ko sem bila v kavarni z njegovo ex punco ampak me ni vprašal o čem je tekel pogovor
20. februar 2011
u15267
u15267
objeta sva hodila do mojega doma potem pa je odšel.doma sem večerjala odšla v svojo sobo malo na računalnik potem pa spat,nenavadno zgodaj sem legla ker drugače grem ob 23.30 spat zdaj pa sem šla že ob 20.30 imela sem nočne more kako sem rokovo ex vrgla z vlaka ampak sploh nisem vedela da sem sanjala prihodnost...
20. februar 2011
next
07. marec 2011
neeeeeeext mojaaaaaaaaaaaaa selminica mymymymymymymymymymymymymymymymymymymymymymy neeeeeext ful dobra zgodbica!!!
09. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg