Forum
Heii....moje ime je Ingrid in pisala bom zgodbico o 17 letni punci Amy ,ki živi na podeželju in to v zelo bogati družini.....Zgodba se zaplete ko na njihovo kmetijo pride 17 Alex in njegova 16 letna sestra Amanda.....

Amy
http://data.whicdn.com/images/16318442/tumblr_lrzq6gg81P1r230q4o1_500_large.jpg
Alex
http://images4.fanpop.com/image/photos/16600000/-Christina-Perri-Sings-christina-perri-16685512-604-404.jpg
Amanda

nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. maj 2012
upsss
13. maj 2012
Amanda

13. maj 2012
Alex

13. maj 2012
jsss

13. maj 2012
Next?
13. maj 2012
''Amy,pojdi pomagat očetu...prišli so novi delavci'' Mi reče mami.Seveda sem si vso pot do očeta mislila sigurno je zopet kakšen stari kmet,ki me bo osvajal.Ko pa sem prišla do očeta,iz avta ni stopil star tečnež kot sem si predstavljala,ampak zelo čeden fant in še neka punca.Uff sem si mislila sama v sebi,kako je luškan....Ampak me je iz sanj kmalu prebudil oče,in me predstavil ''Alex,Amanda,to je moja 17 letna hči Amy.Amy to sta Alex in Amanda.K nam sta prišla,saj je njun pokojni oče bil moj najboljši prijatelj,mama pa jima je umrla pred mesecom.Zato bosta sedaj živela pri nas.'' ''Me veseli,sem se predstavila in jima rekla moje so žalje.Nič hudega sta rekla in mi oba podala roko'' sama v sebi sem si mislila jojj ta lepotec bo živel pri nas...še pobralo me bo...ampak me je zopet iz sanjarjenja prebudil oče in rekel, ''Amanda bo spala v tvoji sobi , Alex pa bo spal v sosednji'' ''ok'' sem rekla,mu dala poljubček na lička in jima odšla pokazat njuni sobi.Na pol poti sem slišala kričanje nekega moškega.
13. maj 2012
naša hiša

13. maj 2012
moja soba

13. maj 2012
jedilnica

13. maj 2012
dnevna soba

13. maj 2012
u25153
u25153
next.!!!
13. maj 2012
alexova soba (nism našla bolše)

13. maj 2012
nikica-piki ewo že nextam

sigurno je bil naš delavec Franc..Odšla sem pogledat kaj se dogaja,ko pa sem se spomnila,da bi danes mogla povrgavati (skotiti) naša kobila Iskra...Hitro sem stekla do hleva in rekla Amandi in Alexu naj pokličeta mojega očeta..Ponj je odšla Amanda,Alex pa je odšel za mano...Končno sva prišla do hleva.Franc nama je takoj rekel naj mu pomagava.Jaz sem seveda vedela,kako ravnati v tem trenutku Alex pa je okamenel...Po njegovem obrazu sodeč ga je bilo zelo strah..Končno je prišel oče in nama pomagal..Čez dobrih 20h minutkah se je že skotil žrebiček..Bil je tako lep da sem ga tako objemala,Iskri pa govorila..''Bravo Iskra zelo lepega Žrebička imaš'' ''Amy ni žrebiček ampak žrebička'' mi je rekel oče.. Vsi smo se nasmejali,in Iskro pustili počivati.Ko smo odšli iz hleva,sem se odločila da jima pokažem še ostale živali..Predstavila sem jima še naših 38konjev,4pse nevem koliko mačk,46 krav,95 ovc,14 prašičkov,veliko kokoši,veliko gosk+rac...Oba sta bila navdušena in zelo utrujena.Zato smo se odpravili proti domu..Oba sta se začudila saj je bila hiša gromozanska.Pokazala sem jima še sobe,kopalnico,jedilnico...rekla sem jima naj uživata in lahko vzameta kar koli želita.Za nekaj časa smo odšli še v mojo sobo oz. najino z Amando.Tam smo se bolje spoznali in odšli na večerjo...bile so palačinke mmmmm....Ko smo se najedli smo se odšli umit in spat.
13. maj 2012
u25153
u25153
next.!!!!
13. maj 2012
next
13. maj 2012
u84822
u84822
next!!!!!!
14. maj 2012
Naslednje jutro sem se zbudila že ob 6:00 da sem lahko odšla jezdit mojega konja Bliska,saj sem vedela da bom potem morala naučiti jezdit tudi Alexa in Amando....no odšla sem iz sobe,si oblekla dolgo belo obleko,čeprav sem vedela da v krilu ne moreš jezditi najbolje,ampak morala sem to obleči saj mi je bila ta obleka zelo pri srcu,in jezdenje konja me najbolj pomiri..odšla sem in po dobri uri jezdenja sem odšla dol iz Bliska in ga še malo prehajala,objemala in se pogovarjala z njim...
(jss z Bliskom)

14. maj 2012
next
14. maj 2012
slikce
14. maj 2012
ni poslal

ati,mami

14. maj 2012
No vedela sem da moram počasi odit proti domu,saj se bosta kmalu zbudila Amanda in Alex...Ampak ko sem prišla do doma je bila ura že 7:30,Amanda pa je še vedno spala..hotela sem iti še v Alexovo sobo..in ko sem odprla vrata je bil on v samih boksericah in ravno si je hotel obleči hlače....zardela sem ,rekla sem mu oprosti ter se obrnila.On se je samo nasmejal in rekel ''nič hudega se zgodi,no sedaj se lahko obrneš sem si že oblekel hlače.Obrnila sem se,on pa še vedno ni imel majce...bilo mi je nerodno.Končno si je oblekel še majico.Začela sva se pogovarjati... j-jaz A-alex
J-še enkrat oprosti
A-nič hudega se zgodi...in a Amanda še spi?
J-ja
A-zaspanka vedno spi vsaj do 8:00..ti si se zbudila že ob 6:00,se mi zdi
J-ja,kako veš?
A-videl sem te kako si šla v stajo po konja
J-ja jezdila sem ga...veš da konje obožujem ob njimi se sprostim..no pojdiva na zajtrk... jaz nisem nič jedla in sem res sestradana..
A-ok...ammm a lahko js dons izbiram kaj bo za zajtrk?
J-lahko
tako sva odšla na zajtrk in imela kruh z nutello mm..
''dobro izbiraš zajtrk Alex'' sem mu rekla on pa se je samo nasmejal...ko sva pospravljala za sabo je po stopnicah,v jedilnico prišla Amanda ''KONČNO SI SE ZBUDILA!!'' Končno si se zbudila...Seveda smo se takoj začeli smjati.Ko je zajtrk pojedla še Amanda,smo odšli ven,da bi Alexa in Amando naučila jezdit.Prvo sem jima pokazala kako se pripravi sedlo,kako zlezeš gor na konja,kako dol in pa seveda kako je treba držati vajeti.To jima je šlo odlično od rok,nisem pa vedela kako bo na konju.Dala sem jima najmirnejši kobili.Alex je bil na pravem konju kot kip,čeprav mu je šlo na lesenem veliko bolje..''hah na lesenem ti je šlo to bolje od rok'' sem rekla in nasmejali smo se.Amandi je pa šlo jezdenje zelo dobro od rok.''zavidam ti'' je rekel Alex,ki mu jezdenje še kar ni šlo od rok.''no vaje je konec.Sedaj je čas,da gremo na travnik''.Alex je bil rahlo zmeden hkrati pa vesel.Amando sploh ni bilo treba vprašati,saj je bila za.Ko sem se odločila da bom na konja odšla še sama,je Alex takoj rekel da sem ob konjih čudovita.Hwala sem mu rekla in rahlo zardela.Ta dan je potekel čudovito.Sta mi rekla Amanda in Alex,medtem ko smo ležali zunaj na odeji .Sedaj ostane samo še en dan do ponedeljka.Potem gremo v šolo.Je rekla Amanda.Ni bila videti navdušena.Amando je po dobri uri pogovarjanja prevzel spanec.Jaz in Alex pa sva se še kar pogovarjala.ura je bila že 23:00.Tako da sva z Alexom zbudila Amando,da smo lahko odšli v sobo.Nedelja je potekala malce bolj razburljivo,saj smo odšli ribarit.Jaz dem padla v vodo,nato je vanjo skočil še Alex in Amanda.
14. maj 2012
Prosim povejte kakšna se vam zdi zgodba
14. maj 2012
next..full je dobra..
14. maj 2012
u90917
u90917
next
16. maj 2012
Naprej!(:12
17. maj 2012
Ponedeljek zjutrajb 6:00 sem se zbudila in šla zbuditi Alexa in Amando.Tokrat sem v Alexovo sobo šla tako da sem potrkala.Ampak ko sem stopila v sobo,je bila ta prazna.Alex? kje si? Sigurno se je že zbudil.Sem si mislila.Amanda je bila še v kopalnici.Nenadoma sem zaslišala škripanje...čeprav sem v tej hiši doma,me je bilo celo malo strah tega škripanja.Kar naenkrat je na moj hrbet skočil Alex.Tako sem se ustrašila da sem ga hotela tako klofniti (udariti)..... (in spet se je začel smejati z njegovim prelepim nasmehom)

ampak me je smeh premagal..začela sva se smejati...dokler me ni tako začel boleti trebuh da me je skoraj pobralo.Ko sem se zresnila,sem ga narahlo udarila,ter mu rekla da me je zelo ustrašil.Ko se je uredila še Amanda,smo pojedli zajtrk in se s kolesi odpravili do šole.K nam je takoj pritekla skupina deklet,ko so zagledale Alexa.Spraševale so ga... ''kko ti je ime,a si fant od Amy,kok si star,kdo je ta punca zraun tebe (Amanda)...Alex jim je povedu use kar jih je zanimalo in me pogledau ''kar privadi se hehe'' sem mu rekla u sebi pa razmišljala...vse punce bojo letale za njim,če je pa lušn.. ''kaj?'' me je uprašu Alex...a sem zadn stavk rekla naglas?sem spraševala sama sebe...''ammm da si ti lušn in da bodo itak use punce letale za tabo'' ''aha hwala'' je reku.Joj kakšna budala sem.Rekla sem mu da je lušn.Sej je res,ampak me je preveč sram.Končno smo se prebili skozi skupino deklet,ko pa nam je pot prekrižala Diana največja važička na šoli skoraj tako je priljubljena kot jaz.''O zdravo coprnica,sem mislila da te nebo v šolo ker hraniš svoje prasce'' ''o zdravo čarovnica,veš na nosu se ti je naredil nov mozolj'' ''res,kje,kako...'' takoj je odšla na ženski wc.Bila je pač nora.Prvo uro smo imeli matko in učiteljica jim je prezstavila Alexa.Rekla je tudi da živi pri meni....nekaj deklet me je takor prešinilo z uprašanji..Ali je tvoj fant,ali je prijazen...končno je prišel Alex in mi rekel...zelo so nadležne...''ja'' sm rekla.''Skoraj vsak me vpraša če hodiva joj'' ''mar sem tako slab? hehehe'' ''ne,samo nadležni so'' ''vidim da se skoraj vsak fant spogleduje za tabo.'' ''nevem.Tako ali tako pa mi je čisto vseeno kaj si fant misli o meni.'' ''veeno ti je?'' ''DAA!!'' ''Amm zka ti je že useen?'' ''Kr so fanti idioti'' ''punce ste pa piflarke'' ''taprau se oglaša'' nakoncu se mu ni dalo več kregati z mano in je odnehal...Po pouku sem odšla do svoje omarice,kjer me je čakal Harry... on je ta glaun frajer na šol... use punce padajo nanj..
nekaj punc

http://www.google.si/imgres?start=140&hl=sl&rlz=1C1ASAC_enSI473SI481&biw=1920&bih=979&tbm=isch&tbnid=AJCmVkpywzsujM:&imgrefurl=http://www.athlonsports.com/overtime/slideshows/hottest-florida-state-fans&docid=aXk-xrqlQSmtMM&imgurl=http://www.athlonsports.com/sites/default/files/imagecache/athlon_slideshow_portrait/slideshow-images/Hottest_Florida_State_fans_16.jpg&w=400&h=292&ei=X0e1T4PlI4nGtAargOGqDA&zoom=1&iact=hc&vpx=495&vpy=353&dur=509&hovh=192&hovw=263&tx=182&ty=119&sig=117668518968446198873&page=4&tbnh=137&tbnw=187&ndsp=51&ved=1t:429,r:2,0,i:117

diana

17. maj 2012
tiste punce ko so takoj pršle do Alexa

17. maj 2012
u80920
u80920
next
18. maj 2012
In gremo naprej z zgodbico,zlo mi je ušeč!
Super si jo začela res Inga!(:
18. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg