Forum
Drin!Drin!Zbudil me je zvonec na hišnih vratih,pogledam na uro in vidim,da je komaj 8 zjutraj.Kdo bi lahko bil,se sprašujem.Medtem,ko se oblačim se vam lahko predstavim.Ime mi je Diana Houston.Stara sem 16 let in prihajam iz Londona.

to sm jst in to je moja bff:

.Oblečem se in stečem po stopnicah v dnevno sobo.Pogledam skozi okno in me skoraj zadane kap.Zunaj stoji najbolj kjut fant na svetu :$ .Odprem vrata.Pogovor j-jaz f-fant
J-Hej
F-Hej
J-Kdo si pa ti?Če smem vedet hh
F-Ime mi je Jason Rodgers.Danes smo se preselili v London iz New Yorka.Pa sem šel malo naokoli spoznat svoje sosede in vrstnike.
J-Uh lepo Koliko si star?
F-17 ti?
J-16
F-Huh lepo,na katero šolo hodiš?
J-Gimnazija London ti?
F-Tudi jaz grem tja.Se vidiva jutri v šoli,adijo
J-Adijo
Prišla sem v hišo in si naredla kakav ter kruh z marmelado.Usedla sem se na teraso z prenosnikom v roki in odšla na FB.Dodala sem Jasona in si kmalu začela pisati.Sprašujete se zakaj sem sama doma.Hja moja starša sta do 3 septembra odšla na Havaje.Jutri pa je zadnji dan šole.Po klepetu sem odšla v park na sprehod z mojo BFF Amy.Povedala sem ji za Jasona..Nextam?

Začetek zgodbe dober?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. oktober 2012
next
06. oktober 2012
Oh to je bil pa hiter 1 next.Hvala Lilo Lili evo next sam zate
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Povedala sem ji za Jasona,Amy pa je samo poslušala in se čudila na koncu pa rekla:Idi v akcijo lahko je samo tvoj.Zasmejali sva se in odšli proti domu.Zvečer sem gledala tv in bila na Fb.Kliknil me je Jason.Pogovor j-jaz o-on
O-Haj
J-o kdo se je spomnu name hh
O-Hehe kako si?
J-Vredu,pa ti?
O-Tut,lahko dobim tvojo telefonsko? hh
J-Seveda.To je moja telefonska 040-565-203
O-hvala grem spat se vidiva jutr adijo
O-Nočko
Odjavila sem se in se odšla stuširat.Ko sem se ulegla v posteljo sem dobila SMS od Jasona.Pisalo je: Nisem še videl tako lepe punce kot si ti,bi bila moja punca? Odpisala sem JA itak Ja,Ljubim te nočko .Napisal je še Nočko tudi tebe.Tut js te ljubim
Bila sem zelo vesela.Zjutraj sem se še posebej uredila samo za Jasona.Odšla sem peš proti šoli z Amy in ji spotoma vse povedala.Pred šolo me je že čakal Jason,poljubila sva se in vse sošolke razen Amy so mi zavidale.Medtem pa mimo pride največja važička na šoli Katy...Nextam? (sry da je bul kratek next sam grem jest)Nextam mybe dons čene pa jutr popoldne zjutraj mam tekmo.To je Katy: [img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRGhulTvJAGh8ZoG7aPES_Lh5f_Lx7Mi4QnDPF88wLDsFiZQGq_7G5XK7EE[/img]
06. oktober 2012
next!!!!!!!
06. oktober 2012
u85301
u85301
next
06. oktober 2012
next, ti pišeš legendarno
06. oktober 2012
Evo me hjoj že 3 bralke hvala vam,Evo zadni next za dons.Sry jutri nextam pozno popoldne zjutri mam tekmo v Mariboru in nebom mogla nextat.Tko da evo dolg next zdele
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Medtem pa pride največja važička na šoli Katy.Pogovor j-jaz jS-JASON K-katy
K-Kaj pa ti delaš tukaj mala Diana
JS-Pusti jo primeru grda račka
J-Hhahhahahahaha
Katy se je samo obrnila in stekla stran jaz pa sem poljubila Jasona in rekla:Haha zabil si jo.Prvo uro smo imeli Matematiko in bila sem vprašana.Nisem se učila zato sem dobila 2.Saj je vseeno,mankala sem in zadnji dan šole me je morala vprašati ker mi je ena ocena manjkala.Potem smo imeli podelitev spričeval(bila sem prav-dobra) in nato smo odšli domov.Jaz,Jason in Amy smo se odločili,da bomo od 1 julija do 1 avgusta preživeli počitnice na Floridi,na morju.Domov sem prišla vsa vesela in si naredila palačinke z nuttelo .Pojedla sem jih in odšla na fb.Dodal me je Chris Clock.Pogledala sem iz kje je,bil je iz Floride.Star je biu 16 let in me je dodal,ker je Jasonov prijatelj,ki se je preselil iz New Yorka na Florido.Pri njem bomo preživeli en celi lepi mesec.To je Chris:

.Ko sem sliko pokazala Amy jo je skoraj kap.V hipu se je zaljubila vanj in rekla,da upa,da bo tudi ona všeč Chrisu.Popoldne sem preživela z Amy saj sva bili v šhopingu.Nisem si kupila oblačila razen 2 kopalk in Iphone.

1 kopalke,

Druge kopalke in Iphone 5:

Tudi Amy si je kupial 2 kopalke in IPhone 5(v beli barvi) Domov sem prišla pozno popoldne in si naredila večerjo.Med večerjo me je obiskal Jason.Poljubljala sva se in nato v objemu zaspala skupaj.Zjutraj me je prebudil Jason z poljubčkom na usta.Prinesel mi je zajterk(Muffini in kavo)

Pojedla sem zajterk in se mu zahvalila.Jason je odšel v fitnes z svojmu prijatelju Stevu jaz pa sme dan preživela na bazenu z Amy in njenim 13 letnim bratcem Louisom.Popoldne sem slišala zvok rešilca.Vprašala sem kaj je bilo in zdravnik mi je povedal,da...nextam?
06. oktober 2012
next
06. oktober 2012
Evo me zdele pride en next
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vprašala sem kaj se je zgodilo in zdravnik mi je povedal,da je avto povozil Amy.Hitro kolikor sem mogla sem vsa objokana stekla v bolnišnico in vprašala kako je z Amy.Povedali so,da ima samo zlomljeno rebro in da bo čez 2 tedna zdrava.Še sreča sem pomislila,počakala sem 5 minut a Amy se še ni zbudila zato sem peš odšla domov.Pogledala sem South Park

in nato pojedla čokolino.Medtem,ko sem se tuširala in pripravljala v posteljo mi je zazvonil telefon.Dobila sem SMS od Jasona in pisalo je: Pikica moja mala,jutri ob 15:30 se dobiva v parku ok? Nočko lepo spi ljubim te.Odpisala sem mu okey nočko in enako.Zjutraj me je čakalo presenečenje.Domov je prišla samo mama.Pogovor j-jaz m-mama
J-Zdravo mami,kje je očka?
M-Zdravo Diana,am z očkom sva se pred 8 dnevi ločila.
J-o.O Zakaj?
M-Prevaral me je z svojo tajnico Jenny in čez 2 meseca in pol se bosta poročila!
Vsa objokana sem stekla in se zjokala na postelji,medtem sem zaspala.Budilka mi je zvonila saj je bila ura 14:30 časa imam eno uro,da se uredim za zmenek.Ko sem prišla v park vidim,kako se Jason poljublja z neko punco.Zakričim Jason baraba in se obrnem ter stečem domov.Kako so se mi lahk stvari tako grdo obrnile na glavo?! NExtam?(sry da je krajši next ampak grem k prijateljici)Rabim vsaj 2 nexta
07. oktober 2012
next, pa malo oglašuj okoli za tvojo zgodbico
08. oktober 2012
Neext
11. december 2014
next
12. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg