Forum
Zjutraj mi zazvoni budilka! Olečem se in grem v kuhinjo. (moje ime- Kessy)

V kuhinji me čakata mami in oči. Pijeta kavo in sta zelo tiho.
Kar naenkrat mami reče, da gremo ju3 na morje. Čist sm bla zmešana. Tkoj sm poklicala mojo frendico. (Sarah)
Jst:

Sarah:

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. april 2012
nextt =)
14. april 2012
neext!
14. april 2012
nexxxt
14. april 2012
Sarah je
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
°o.O๓เภเﻮเгlo°•
J-jst S-Sarah

J: Hello..
S: Hei.
J: Emmm....... m...
S: Kaj? A bi že povedala?
J: Ju3 gremo na morje.. jupi!
S: Iiii.. Kaka srečnica!
J: Ja vem. Ampak kaj bom brez tebe?
S: Ja nč..
J: Morm it kr me mami kliče.. dijoo:**
S: Ju3 uživaj! Dijoo:**

Z očijem in mami sedimo u moji sobi.
Moja soba:

Prišla je moja mlajša sestra Selena.
Selena:

Mami mi je povadala, da lahko gre z nami Sarah. Čisto sm bla nora. Tkoj sm jo poklicala in ji rekla. Tut ona je bla fuuuul vesela. Zjutraj ko mi je zazvonila budilka se je začelo najboljše!
14. april 2012
next
14. april 2012
next ;***********************************************************************************
14. april 2012
Neeext.!! :*
14. april 2012
next
14. april 2012
next
14. april 2012
next!1 ;******
15. april 2012
next!
15. april 2012
Tkoj sm poklicala Saro. Obe sve ble fuuul veseli. Hitr sm se najedla in že smo bili pri Sari. Tut ona je mela use prprauleno. Po dolgem letu smo bili utrujeni. Ker ni bilo veliko prostora sta morala imeti oči in mami sobo v 3 nadstropji, midve pa v 6. Že tisti dan smo odšli na plažo. Oblekla sem si kopalke.
Moje kopalke:

Sarine kopalke:

Lepo sve ležala nato pa gresta mimo dva naaaajlepša fanta. Takoj sve bile na nogah in že vse jima začele sledi. Ko sta opazila naju je bilo zelo strah. Najprej sta se smejala nato pa se predstavila.
Ta je bil ušeč meni. Ime mu je bilo Marsel.

Ta pa je bil ušeč Tay. Ime mu je bilo Harry.

Tudi medve sve se predstavile potem pa sve tam stale kod da bi bila marsovca. Prišli sta zelo lepi punci in ju poljubili. To je vse povedalo
15. april 2012
next! ;**
15. april 2012
Še kak next?
15. april 2012
Neext.!
15. april 2012
next
15. april 2012
nexttttttttttttt ;**
15. april 2012
next
15. april 2012
Še naprej sve stale in gledale.
Punca od Marsela:

Punca od Harryja:

Odbežale sve u hotel. Tam sve se gledale v ogledalo pol ure nato pa........
Jst ko sm pršla iz kopalnice:

Moji nohti:

Nova Sarah: (prebarvala si je lase)

Sarini nothi:

Odšle sve na plažo. Na poti sem se zaletela v punco.Bili ji je ime Hanah.
Hanah:

Tako smo se spoznale in se dobro ujele. Šle smo na plažo in spet srečale tiste fanta ampak bil je eden več. Ta je bil učeš Hani. Ime mu je bilo Luca. On je že ime punco.
Luca:

Zvečer smo šle na party in tudi oni so bili tam.
15. april 2012
Hanah je
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
sašii
15. april 2012
next! ;**
15. april 2012
next!
15. april 2012
next ;**************************
15. april 2012
fuuuuł svetounoooooo.!
NEXT.!! :33333333
15. april 2012
Zjutraj sve šle z Saro. Nikjer več ni blo prostora sam pri Harryju in Marselu. Nisve htele sedeti zraven njiju ker sve bile bolj sramežljive. Kar naenkrat sve slišale glas ki je rekel:"Ej vidve! Pridita in se usedita, sej ne grizeva." Ble sve čisto zmešani. Pa sve useen usedle. Vso jutro smo se pogovarjali. Res se je zdelo kot da sta se zaljubila. Ko sta pršli Marselova in Harryjeva punca je nastal cirkus. Na plaži sem poslušala pesmi na mojem iPodu.
iPod:

Mimo sta prišla Marsel in Harry. Povabila sta naju na deskanje. Proti večeru je prišla Hanah. Zvečer sve morele na večerjo z družino. Vs čas sta naju opazovala. Po večerji je bil ples. Z Saro in Hano smo šle. Seveda je bila z nami na morju tudi Selena. Tudi ona je šla z nami na ples. Tudi ona dva sta bila tam ampak z puncami. Mi smo sedele na klopi. Čez nekaj časa je Hanah odšla. Naju pa sta fanta povabila na ples. Tako sem bila vesela, da sem sploh pozabila da Selena obstaja. Ker sta tudi punci od fantov odšli je bilo še boljše. Po plesu pa............... Kje je Selena??????????
15. april 2012
next
15. april 2012
next
15. april 2012
next
15. april 2012
Next za --------------------------
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
sašii
isabela123
°o.O๓เภเﻮเгlo°•

Zlooo sm se bala. Tkoj smo jo šli iskat. Tut Marsel in Harry sta pomagala. Že sm bla čist pokončana. Mislila sem si samo, da nebom smela več zvečer na take partyje in podobno..... Ko smo jo končno nasli je tota mala opica plesala z nekim fantom približno njene starosti. (sej so bli starši tam) Zdej se mi je kamen odvaliu od srca.
Fant:

Malo sve se kregale nato pa sve spet postali prjatuci. Kr je bla že 9:30 ura sve šle domou. Jst bi seveda ostala ampak zaradi Selene sm morala domou. Tist trenutek sm jo sovražila. Zjutraj je prišla Hanah in smo šle na zajtrk. Na plaži so nam fantje nekaj hoteli povedati ampak sta trenutek zmotila mojas starša.
16. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg