Forum
obljubil sem vam zgodbico
bila je sobota.čez 2 dni bojo počitnice.sem zaupil.takrat bomo šli na otok krk.nisem se vam predstavil.ok.sem miha in imam18 let izmišljeno je vse.začelo se je pred računalniku.upisal sem se na igre123.daj sem si sliko enega tipa.ta tip sem bil jaz,ko sem vozil kros.malo grem pogledat na chat sem si mislil.pol pa šok.sami smeški.zakaj jih sploh delajo.pogledal sem koliko jih je .bilo jih je 17 igralcev.zat za mano pride ena punca.kliknil sem nanjo in semm ji ogledal profil .povabil sem jo za prijateljo in takoj sem jo mel.zdaj pa vidim eno sporočilo.piše:
živjo js sem ema
živim v novi gorici
v bloku
iimam
17 let
22.8 bom imela roojstni dan

lp ljubček.
ona živi zdraven mene saj tudi jaz živim v bloku v novi gorici.poslala mi je še eno sporočilo to je bila njena slika.bila je lepa.uprašal sem jo kam gre na morje.
odgovorila mi je da na krk.kaj .sem zaupil.vidla se bova.povedal sem ji da grem tud jaz
in da je lepa.povedal sem ji dda sem jaz na sliki in da imaam pr slikami
mojo sliko.dobil sem 1. komentar in pisalo: zelo si lep veš

nextam

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. marec 2012
naša hiša

11. marec 2012
u58809
u58809
nextj
11. marec 2012
jutr
11. marec 2012
ala pa danes
11. marec 2012
u36839
u36839
next
11. marec 2012
next
11. marec 2012
komaj čakam da grem na morje da jo bom videl.če pa bo na drugi strani otoka sem si mislil.sen ni tako lepa da se bom z njo poročil.bo že nekako.danes gremo na morje.
že smo štaratali.čez 3 ure prispemo.bil sem vesel morja saj doma se lahko kopam le
v bazenu. use smo dali na mesto in šli se kopat.v morju sem videl tisto punco.bila je res lepa.šel sm k njej in ji povedal da sem tisti fant .zelo si lep je rekla.mene pa je bilo sram.hotel sem napihniti čoven a me je on potegnila v vodo in me začela ljubčkat .še dobro da nibilo mame in tatu.sem ji silil saj veš kam in pol sem mel zadosti.pustil sem jo in začel napihavat čoven.bila je prelepa.jas sem se ji tudi njej zdel lep ker sem mel mišice.bila je noč.večerjali smo in šli spat.mama in tata sta spala v eni sobi jaz pa v drugi.ponoči sem imel odprto okno ker mi je bilo toplo.nenadoma pride nekdo v sobo.
to je bila tista punca.uprašal sem jo kaj hoče če spim.tole je rekla in me poljubila na usta jas pa sem jo takoj odstranil.šla je proč.še dobro da sem lahko mirno zaspal.
11. marec 2012
3 nexte
11. marec 2012
u36839
u36839
pa ne smes je odstranit
next
11. marec 2012
prav
11. marec 2012
nexxt full dobra zgodbica
11. marec 2012
1 next pol nextam
11. marec 2012
u58809
u58809
nextj
11. marec 2012
ko sem se zbudil so mi pustili zajtrk in šli na plažo.hitro sem pojedel in šel se oblečt.
takrat pa me je tista gledala.bejži!!!!!sem ji zabičal.aona pa je mirno šla.šel sem še na sladolet.mimo je šla ena lepa punca.takoj sem šel z njo v pogovor.pogovarjala sva se pol uri ko sem moral že iti.pozabil sem čoven.hitro sem stekel po čoven in šel malo veslati.prevlasal sem 20km.bil sem utrujen zato sem šel plavat.tam so bile igrala
zlezel sem na njoih in se odpočil.zdraven mene je prišla tista ki sva se znjo pogovarjala
klicala se je kaja.bila je bolša kot tista tam.zmenila sva se da se bo zvežer dobila pri neki klopci.nastopil je večer.šel sem vem in tam je bila kaja.usedel sem se knjej.uprašala me je če me ima rada.js pa ja.zelo me je bilo sram.objel sem jo
on pa mene še močneje.in tako se je nadeljevalo dokler sem nisva slekla.takrat pa
pride tista mimo.miha!!!je zaklicala kaj pa dejaš.mene je bilo sram.ja nč.
in šla naprej.kdo je bila tista me je uprašala.ah nobena.prideš k meni u apartma
me je uprašala.ja sem rekel in stekel povedat da grem k njej.prispel sem.
imeli so zelo lepo .šla sva v njeno sobo .bila je lepa.in me je začela poljubavati.sexsala sva se 3 ure dokler ni nekaj potrkalo po oknu.bila je spet tista.pa kaj bi rada sem ji zapil.ona je .šla ta je bolj lepša kot una zato sem nadeljeval.slekla sva se do nazga.
bilo je zelo lepo.grem domov sem ji rekel in se oblekel in šel domov.so že vsi spali razen js ne.šel sm kar spat.kaja je prišls k meni v posteljo in sva se sexsala
11. marec 2012
nexttt
11. marec 2012
še 2
11. marec 2012
next
11. marec 2012
še 1 next
11. marec 2012
nextttj pa kaj kok jih še bo v pojsli?
11. marec 2012
ah nebom več pisov bo kdo namesto mene
11. marec 2012
bom pa js še naprej pisov
15. marec 2012
še 3 nexte
15. marec 2012
bom pa kar nadeljeval
15. marec 2012
potisnil sem jo stran in ji zašepetal naj gre domov in da mi ni lepa.zjokala se je in šla domov.zjutraj sem ustal nekaj pojedel in šel na plažo.skakal sem iz pomola.na plaži sem bil jaz tri punce.okoli mojih let.gledale so me.jaz pa kuda ni nič.skakal sem in se nisem ustavil dokler me ni ena poklicala. ej.kaje sem ji odgovoril.si mi zelo ušič veš.je rekla.js pa jo kar na enkrat preslišim.no delal sem se.sej ni treba povedat sem ji rekel.šel sem po čoven in šel malo veslat.mimo je šla ladja.bila je zelo velika.naredil je valov 4 metre velik.jas sem ga premagal. kar naenkrat slišim glas na pomoč in zagledam
punco ki je kričala.nekaj m od nje je krožil morki pes.hitro sem prevresal do nje in jo rešil.bila mi je hvaležna rekla mi je da naj pridem v njeno sobo v 17.oo uri
15. marec 2012
3 nexte rabim
15. marec 2012
u82417
u82417
next !
17. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg