Forum
Ta zgodba bi govorila o dekletu ki se na morju zaljubi v dva fanta vendar neve koga izbrati.

Naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. avgust 2013
Po dolgem dnevu na morju sem se odločila,da se malo ohladim in odideddm bna sladoled.Na poti do tja pa sem nerodno stopila in si zvila gleženj.Mimo je prišel fajnt po imenu Michael in se odločil da mi bo pomagal priti nazaj do mojega apartmaja.Do tja pa sva se pogovarjala o čisto vsakdanjih rečeh, ko me je kar naenkrat proslonil ob zid neke hiše in se mi približal. Njegov nos je naslonil na mojega in......
NEXTAM TAKOJ, KO DOBIM 4X DA
05. avgust 2013
majhna tehnična napaka odidem na sladoled.*
05. avgust 2013
Michael me je poljubil čeprav me je še komaj spoznal! o.0
bila sem šokirana a vendar bbil mi je tako všeč, da sem mu odvrnila poljub.Sama pri sebi sem si mislila, to je prvi fant, ki se je zaljubil takoj na prvi pogled. Bila serm čistpo brez besed nisem vedela kaj storiti,kaj naj mu rečem...Nog nisem čutila popolnoma sem zamrznila.Vprašal me je če,je naredli kaj narobe.Tako sem bila zaljubljena da mu nisem morala nič reči.Kar naenkrat sem padla v nezavest.Odpeljal me je domov,ko sem se zbudila nisem vedela kaj se je zgodilo kar naenkrat sem zagleda Michaela ležati na meni.Bila sem tako jezna na njega miuslila sem si kaj se pa gre.Vstal je in videla sem ga nagega.Nagnala sem ga naj gre ven in sem se zaklenila v stanovanje.Nato pa sem v nogi zagledala injekcijo na kateri je pisalo -uspavalo-......
Nextam ko dobim 4x da.
05. avgust 2013
next ( pliz dj ga tut men)
05. avgust 2013
u147195
u147195
next
05. avgust 2013
u147651
u147651
next
06. avgust 2013