Forum
ime mi je Liza (kličejo me liz)
to sem jaz:

moja prijateljica klra (kličemo jo klarč)
to je ona:

moja starša:

jutri odhajamo na morje, pakiram svoje kopalke, kratke hlače in majice, nekaj kratkih oblekic, kremo za sončenje,.....
pokličem prijateljico klaro in ji predlagam da si piševa medtem ko me ne bo. seveda se strinja in mi zaželi srečno pot.

A NEXTAM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. februar 2013
u124172
u124172
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttt
25. februar 2013
u124172
u124172
+NOVA BRALKA
25. februar 2013
se dva nexta
25. februar 2013
ok bom napisala next!!!!
sam da napisem pocakite
25. februar 2013
pa da se povem mojima starsema je ime: miha in lara
po koncanem pogovoru z klaro, sem sla spat. pred spanjem sem sla pogledat na racunalnik na facebook, videla sem da imam eno sporocilo in prosnjo za prijateljstvo. potrdila sem neznanega fanta, ki se je izdajal za andraža. nato sem pogledala pod sporocila in videla da je sporocilo od neznanega fanta andraža. pisalo je: "sm nou, vidu sm da gres jutr na morje, tja grem tut js. opazil sem tvojo sliko, zelo si lepa<3. potrdi me za prijatelja"
odpisala sem mu: "potrdila sm te, tudi tvoja slika je lustna. lepo da gres tudi ti na morje takrat ko jas in tudi na isti kraj." takoj zatem mi je odpisal: "lepo da sem ti vsec. povej v keri hiski bos na morju pa se lah dobiva. pa plis posl sliko tebe v kopalkah" bila sem vesela da sem mu vsec zato sem mu napisala: "zveseljem bi se dobila s tabo. pa sej me bos vidu na morju u kopalkah ampak ok. no to sm jaz, lansko leto na morju:

" in sem mu jo poslala. odgovoril je: "oooo si lusna" napisala sm: "no se vidva na morju, k morm zdele spat." dobila sem odovor: "ok cau pikica (sej te lah tko klicm ne)"
.
.
.
zbudila sem se pa smo sli........se nadaljuje ko dobim vsaj tri nexte
25. februar 2013
u120057
u120057
next next next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. februar 2013
se dva pa bom nextala
25. februar 2013
plis oglasujte
25. februar 2013
next
26. februar 2013
se dva, hvala da si nextala
26. februar 2013
next
26. februar 2013
ok napism sam mal pocakite
26. februar 2013
sm ze napisala next, sam se mi je vse zbrisal.
mal vec boste mogl pocakat da napism od zacetka
26. februar 2013
...na morje. med voznjo sem poslusala glasbo na telefonu.
oblecena sem bila v:
zeleno obleko
pod obleko sem imela:

ko smo prispeli sem slekla obleko in v kopalkah skocila v vodo. zagledala sm fanta ki mi je mahal iz pomola in krical: "jssssss smmmmm aaannnndddrrraaažžžž!!!!!!" to je bil on. bil je zelo lep<3. v mislih sem si zapela: "trolololololololo ohohohoh" (pesem ki sem jo pela bom prilozila spodaj na koncu tega nexta) nato sem mu zakricala nazaj: "hhhhhhhhhhaaaaaaaaayyyyyyyyy!!!!!!" skocil je v vodo in priplaval do mene. zacela sva se pogovarjati...........naslednji next napisem ko dobim vsaj stiri nexte.
pesem ki sem jo zapela v mislih(mejhn je cudna)
26. februar 2013
next PLS
26. februar 2013
next
26. februar 2013
u124172
u124172
next!!!!!!!!! fhul huda story!!!
26. februar 2013
se en next pa bo nadaljevanje
26. februar 2013
u104471
u104471
next!!!!!!!!!
26. februar 2013
dobr bom kr nadaljevala:
.....o tem kok je fajn k sva skupi na morju, pa kaj bi lah skp delala,.....pol me je pa kr naenkrat uprasu: "a bi z mano hodila kr si ful lepa pa bi bil ful s tabo" in pol me je podru u vodo. bila sem prestrasena saj sem mislila da bo hotel___, ampak me je samo poljubil in rekel: "naprej bova sla takrat ko bova oba pripravljena"
se nekajkrat me je poljubil:

nato sva sla na pomol gledat soncni zahod. prvic sem se zaljubila in bilo je prelepo. preden sva sla vsak v svojo hiso mi je rekel: "lepo spi pikica, se jutri spet vidva" in sem zaspala.........nadaljujem ko dobim vsaj pet nextou (mogoce mau prej)
26. februar 2013
oprostite za kratek next
26. februar 2013
u124172
u124172
next
26. februar 2013
next
26. februar 2013
se trije nexti, pa oglasujte
26. februar 2013
next
26. februar 2013
se dva
26. februar 2013
FAK OMG NEXTI
26. februar 2013
next
26. februar 2013
……..zbudila sem se, pojedla zajtrk in odsla na plazo. Tam se je gnetlo ljudi in zelo tezko sem nasal prostor. Ko sem ga koncno nasal, sem odvrgla torbo, razgrnila brisaco in stekla v vodo, da se osvezim. Nad gladino je bila gneca, ko pa sem se potopila sem videla cudovite pisane ribe, korale, alge, skoljke,….:

zmanjkovalo mi je zraka zato sem se pognala na povrsje, kjer sem videla andraža. Bil je skupaj z eno blondinko, ki se mu je smejala in ga objemala. Bila sem jezna in napotila sem se proti njemu, da bi mu povedala svoje. Prisla sem do njega in ga vprasala kaj dela s to punco. Rekel je da je njegova sestra. Punca ga je cudno pogledala, nato pa ji je andraž pomižiknil. Vedela sem da laze…….nadaljevanje ko dobim vsaj sest nextou
27. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg