Forum
No, ker je božič sem se odločila, da napišem novo zgodbico. :'D Ja, še veliko jih pišem in upam, da boste brali in me podpirali. Seveda pa se ne bom branila kritik in nasvetov.
Zgodbo posvečam Nives, Niki, Tjaši, Lari 2x, Maji, Nastji, Pati, Maši, Liziki, Mety, Lucy, Ariani, Nini, Leji, Alji, Evi, Šiši, Uli, Annie, Jasmini, Mel, Brigiti, Ani 2x, Saši, Lani, Špeli, Ignaciji...pa vsem mojim zvestim bralcem!
Prvi del posvečam Nives, ker me je tako zavzeto podpirala, da čimprej objavim zgodbo. <3
-
1. DEL
»Clara si že?« zaslišim mamo. »Ne samo še trenutek!« zakričim nazaj, ter si oblečem kavbojke. Hip zatem stečem po stopnicah dol. »Si pripravljena? Imaš drsalke in prtljago?« me zaskrbljeno vpraša mami. »Ne skrbi, vse imam« se nasmehnem.
Bila se, tako vznemirjena, ker grem na svoje prvo tekmovanje iz drsanja. Učim se že od 6. leta pri mami, saj je bila ona ena izmed najboljših drsalk na svetu. In zdaj grem končno na prvo tekmovanje. Samo upala sem lahko, da bom tako dobra kot mama.

(Jaz-Clara)
»Glej taxi je že prišel!« me iz razmišljanja zmoti mama in pokaže ven proti rumenem avtu z napisom TAXI. Tekmovanje je daleč zato grem z letalom. Na letališče me bo peljal voznik. Ne vem zakaj mami noče zraven, vendar se je pač tako odločila. Včasih je pač čudna.
Odločno primem prtljago in nahrbtnik v katerem so bile drsalke. »Adijo ljubica!« mi zašepeta mami in me poljubi na lice. V njenih očeh sem videla solze. Res ne bi rabila jokati! »Adijo mami! Pozdravi atija!« ji še zavpijem in stečem ven do taxi-ja. Voznik pride iz avta in mi prtljago vrže v prtljažnik. Previdno se usedem spredaj, voznik pa zraven mene. Še zadnjič pomaham mami, ki me je gledala skozi okno. Zares jo bom pogrešala.
-
a) Všeč?
b) Nadaljujem?

Vam je všeč začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. december 2012
u114352
u114352
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT <333333333333 KONČNO ENA KI MI POSVETI ZGODBO
24. december 2012
Hvala Ula Hahah sa sem mogla <333
24. december 2012
u115002
u115002
neext
24. december 2012
Annie mislim*
24. december 2012
u114352
u114352
Nika - jst sm Annie
24. december 2012
u114352
u114352
Hhahaah Raj nexti
24. december 2012
u89857
u89857
next!
24. december 2012
Najlepše božično darilo kar sem jih kdajkoli dubila! *-*
Neeexttii moja preljuba nikicaa čimpreeej
24. december 2012
nexti!!!
24. december 2012
u108899
u108899
awww hvala za posvečeno zgodbico.zdej pa alo spoki next pisat!! Łove u <3
24. december 2012
u116761
u116761
a) Všeč? Daaaaaaaaaaaa!
b) Nadaljujem? Če neboš ti odgriznem glavo!
24. december 2012
Eto nadaljujem!...hvala vsem! <3333
-
2. DEL
»Tako prispela sva« reče voznik TAXI-ja. Prvič sem ga slišala spregovoriti. Vzel mi je prtljago iz kovčka, jaz pa sem mu plačala. Potem je spet stopil v avto in odpeljal. Skomignila sem z rameni in se odpravila v letališče. Parkirala sva namreč čisto zraven stavbe.

Že večkrat sem bila na letališču in zato sem se popolnoma znašla. Odšla sem oddati kovček in dati pregledati potni list. Da mi letalsko karto in me spusti naprej. Mogla sem oditi mimo nekakšnih varnostnih pregledov in na koncu sem končno prišla do čakalnice. Pogledala sem na uro. Bila je 9.30. Čez pol ure pride letalo. Veselo sem se usedla in v roke vzela križanko in pisalo, ki sem ju imela v nahrbtniku.
Zelo rada rešujem križanke in to je moj hobi takoj za drsanjem. Prijateljice mi pravijo, da sem v tem pravi genij. Jaz se jim samo smejem.
»Vsi potniki, ki letite v New York prosim na letalo« čez nekaj minut zaslišim glas. Hitro pospravim križanko in odidem do pregleda kart. Neka gospa mi odtrga spodnji del karte ter mi nakaže naj grem naprej. Veselo ji prikimam in se odpravim po hodniku, ki je vodil do notranjosti letala.
Takoj zagledam prijazno stevardeso, ki mi pokaže kje je moj sedež. »Hvala« rečem in se usedem na moje mesto. Zraven mene je že sedel nek starček, ki je bral časopis in kadil hkrati. Jezno sem se namrdnila. Vedela sem, da se v letalu ne sme kaditi pa še sovražila sem kajenje. »Gospod oprostite ampak bi lahko nehali kaditi?« vprašam po nekaj času. Starček samo nekaj zamrmra in kadi naprej. Ali se zafrkava iz mene ali je gluh?
»Oprostite bi lahko nehali kaditi?« poskusim še enkrat in ponovi se enako kot prej. Bila sem še bolj besna in hotela sem začeti kričati nanj, vendar je še isti hip prišla mimo stevardesa in mu povedala naj ugasne cigareto. Na moje začudenje jo je ubogal. Očitno ni hotel ubogati mene, ki sem samo uboga 15-letna najstnica. Jezno sem se obrnila stran.
»Prosim pripnite si varnostne pasove. Začel se bo polet iz Londona do New Yorka, ki bo trajal približno devet ur. Prosimo, da se udobno namestite in uživate v poletu.« Vedela sem, da je bil to glas pilota, ki na začetku ljudi vedno lepo nagovori. Pripasala sem se in se udobno naslonila na sedež. Starček je bil napol slep in ni našel pasu, dokler mu ga nisem pokazala. Saj sem vedela, da stari ljudje niso za na letalo!
Po komaj kakšni uri vožnje sem si iz nahrbtnika vzela telefon in ga vžgala. Takoj se mi je na ekranu pokazal znak za sporočilo.

Pisala mi je Emma- moja najboljša prijateljica. Odprla sem poročilo, kjer je pisalo: ''Uživaj v New Yorku, držim pesti zate! Pogrešala te bom.'' Vesela sem ji odpisala nazaj: ''Hvala! Jaz bom tudi tebe…te pokličem takoj, ko prispem. Rada mam!''
Telefon sem ugasnila nazaj, saj nisem hotela, da bi me kdo motil. Iz nahrbtnika sem povlekla iPad in si nastavila vse za film. V uho sem si vtaknila slušalke in že začela gledati film, ki ga zelo obožujem. To je Jutranja zarja. Komaj pred kratkim je prišel v kino ta 2. del, ki sem ga čakala že zelo dolgo. Nasmehnila sem se ter se udobno namestila.
-
a) Next?
24. december 2012
u114352
u114352
Neeeeeeeeeeeeeext
+Starček je bil napol slep in ni našel pasu, dokler mu ga nisem pokazala. Saj sem vedela, da stari ljudje niso za na letalo! hahahah
24. december 2012
Hah vem X'D
Hvala! <333
24. december 2012
u89857
u89857
neext !
25. december 2012
Hahhahahahaah!
Le kaj bi ti brez starčkov nika ha?
Neeeeeext nujnooo!
25. december 2012
Kaj ti z starčki?!
25. december 2012
Aja pa vsem vesel božič! :*

25. december 2012
u115002
u115002
Neexttt
25. december 2012
u116761
u116761
neeeeeeeexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
25. december 2012
u108259
u108259
next!
25. december 2012
Hvala enakooo nikeeeeeč;**
25. december 2012
Joj hvala vsem prvim bralkam! Rada vas mam! <3333
-
3. DEL
Kar naenkrat me nekdo pocuka za ramo. Bila je stevardesa. Hitro sem si iztaknila slušalke ter pospravila iPad. »Kaj boste jedli?« je nato vprašala stevardesa. Namrdnila sem se. Sovražila sem letalsko hrano. »Nič, prosim« sem vljudno rekla. Začudeno me je pogledala. »Hm..kaj pa pijača?« ni odnehala. No dobro, pijača ni mogla biti tako zanič. »Dobro, pijačo bom. Pepsi prosim« sem rekla. Prikimala mi je in mi v kozarec nalila pepsi. Starček zraven mene je naročil ogabno pokvarjenega piščanca in kavo

Jaz sem si iz ročne prtljage vzela jogurt. Seveda sem imela zraven hrano, ki jo imam rada. Odprla sem embalažo in pričela jesti. Starček je ravno začel piti kavo. Kar naenkrat se mu je roka stresla in kava se je polila- seveda na moje hlače. Vendar starčka to sploh ni motilo! Jezno sem zakričala: »Kaj sem nevidna ali kaj?! Polili ste me!« Vsi ljudje so pogledali proti meni in z zanimanjem opazovali dogajanje.
Starček je nekaj zamrmral in rekel, da mora na WC. Še bolj sem bila besna! Očitno me sploh ne posluša. Sklenila sem, da ga tudi jaz ne bom. »Se lahko prosim umakneš?« reče. Jaz samo vzamem križanke in začnem reševati, kot da ga ne slišim. Potem me on brcne v nogo, da jo od bolečine odmaknem in že gre mimo mene. Kakšna predrznost! Pa takšen starček me brcne.
Ko se vrne iz WC-ja me grdo pogleda kako si čistim kavbojke. »Imate slučajno kakšen problem?« vprašam ko starček že sedi zraven mene. »Vem kdo si« kar naenkrat zine. Začudeno ga pogledam. »Tista bogata važička iz televizije…in hčerka tiste samovšečne ženske!« je rekel. »Ne boste žalili moje mame!« začnem kričati nanj.

Spet se vsi potniki obrnejo k nama. Bila sem še bolj besna. Vem, da sem bila večkrat na televiziji zaradi moje mame. Ampak moja mami je najboljši človek na svetu. Noben je ne bo žalil!
Kar naenkrat se pred nama pokaže stevardesa. »Je kaj narobe?« prijazno vpraša. »Da! Ta starček žali mojo mamo!« zakričim. Gospodična se začudeno obrne k starčku. »Hmmm… bi se mogoče rada presedla?« na koncu vpraša. Seveda sem bila takoj za. Že trenutek kasneje sem sedela zraven nekega starejšega moškega in bila vesela, da sem se znebila starčka. Bila sem utrujena zato sem zaprla oči in zaspala.
-
a) Kakšna se vam zdi zgodbica do zdaj? Bi kaj dodali? :'D
b) Next?
25. december 2012
u116761
u116761
neeeeeeeeeextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt mrš nextat
25. december 2012
a) Supermegafantastična.
b) Resno? Lahka vprašaš še kakšno bolj neumno vprašanje? Upss.. sj res.. Ne moreš.
Neeext nujno!
25. december 2012
u114352
u114352
a) Kakšna se vam zdi zgodbica do zdaj? Bi kaj dodali? :'D kull.sam ne se kregat s starci
b) Next? jaaaaaaaaaa
25. december 2012
Hah hvala vsem
Nives- ni butasto vprašanje
Annie- Hah ne bom se več X'D
25. december 2012
u114352
u114352
HAHAHA
25. december 2012
ja pa jee!
25. december 2012