Forum
Sem Angelina, in to bo moja 2. zgodba. Prva mi ni ravno uspela
Za začetek potrebujem 1 next...

Aja zgodba pa bo govorila o punci, ki je svojo ljubezen našla na dnu oceana...

Ali boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. februar 2015
u189657
u189657
Next
27. februar 2015
Ok ***υɴιqυe*** hvala za next
*********************************************************************************************
Sem Beverly, stara sem 14 let in moj hobi je... emm ubistvu nimam hobija. Imam mlajšo sestrico Carmen in starejšega brata Jakea.

Js

Jake (14 in pou)

Carmen (3)

Drriin driinn je žačela tuliti budilka. Nisem hotela ustai saj sem dobro vedela kateri dan je danes, ponedeljek, torej spet nov dan mučenja šole... Hejtala sem šolo kolikor je bilo možno, edini razlog da sem se še trudila in vsako jutro zgodaj vstajala je bila moja hmm kako bi temu rekla ja no simpatija. Zanj bi verjetno storila vse..
No vstala sem in se oblekla, mami mi je pripravila zajtrk, potem pa sem s počasimi koraki šla proti šoli ki je bila oddaljena največ 2km. Potem sem se spomila da sem pozabila Carmen hitro sem stekla nazaj do hiše ter jo prijela za roko. Na poti do šole sva se pogovarjali dolgočasne stvari, potem pa sem jo pospremila do vrtca. Sama sem pot nadaljevala do šole. Prišla sem. Videla sem svojo BFF ki se vrti okoli verjetno najpopularnejšega fanta, a on je ni nikoli opazil. Ko me je Clarissa (bff) zagleedala mi je priletela v objem. Potm pa sva se skupaj odpraviliu k pouku....
Nadaljujem čez 2 nexta
27. februar 2015
u187514
u187514
Next...
27. februar 2015
next
03. marec 2015
next pliiiis
04. marec 2015
Pouk je tekel kot ponavadi - dolgočasno. Končno je zazvonil zvonec ki je naznanil konec pouka, z drugimi sošolci sem se pognala proti jedilnici, kjer smo si postregli s kosilom. Po kosilu je Clarissa stopila do mene in mi začela govriti

C: Veš Beverly tisto pismo ki si mi ga dala v torbo, nikoli si nisem mislila da tako meniš o meni, zakaj mi tega enostavno nisi povedala že prej, jaz pa sem mislila da sva res bff. Žal se najino prijateljstvo tukaj konča...
jaz: aamak nobenega lista ti isem dala...

A bilo je prepozno, Clarissa je že šla. "Kaj se je zgodilo z njo nič nisem storila" sem razmišljala na poti domov. Carmen je iz šole vedno peljala mama, saj sem jo že vvečkrat pozabila. Ko sem vstopila sm šla na računalnik ubistvu na facebook. Hotela sem klikniti Clarisso anmpak sem opazila da me je blokirala. Potem sem dobila prošnjo za prijateljstvo. Skoraj sem omedlela, v hipu sem zbrisala vse "čudne" slike da jih one ne bi videl. Prošnjo mi je poslal Denis - moja simpatija. aaa jej končno me je opazil

za nadaljevanje potrebujem 2 nexta
05. marec 2015
u185106
u185106
nextttttttttttttttttttttttttt
14. marec 2015
nnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttt
09. julij 2015
Seveda sem takoj sprejela prošnjo. Potem pa me je stisnilo pri srcu, po glavi so mi začele rojiti raznorazne misli in ponavljala sem si vprašanja ki niso bila smiselna. Postalo mi je vroče, kaplice potu so mi tekle po čelu. Kaj se dogaja?? Naenkrat je postalo hladno, kaj hladno, mrzlo bilo je kot na antarktiki, postala sem ledena, okrog mene se je vila snežna odeja. V naslednjem trenutku pa sem ležala na vrhu Keopsove piramide, pred mano se je razprostiralo temno nebo na katerem so sijale majhne lučke, nisem se mogla spomniti kako se jim reče, a bilo mi je prijetno, veter mi je mršil lase, luna pa je nežno sijala v mesečini. Kaj se dogaja?? je bilo spet moje vprašanje. Začela sem bruhati, spet sem bila v svoji sobi. Vendar se je ta sukala. Pred mano se je pojavila senca, nisem mogla natančno videti kdo je, a sem bilo skoraj prepričana, da je Jake. Primil me je pod pazduho in me nekam odpeljal ne spomnim sebila sem preveč utrujena.

Nadaljujem čez 2 nexta
13. julij 2015
u190499
u190499
Next
13. julij 2015
u190499
u190499
Next
13. julij 2015
Ne3xxxtt
13. oktober 2015