Forum
Hey!
Sm Ceca. Na dolgo Cecilija. Moj oči je Brad Pitt in moja mami Kate Hudson. Ha ha ha. Hecam se. Moja mami Barbara je modna oblikovalka, ki jo pozna ves svet. Je preprosto POPOLNA. Brez vsake gubice, maskare in ličila pa si nikoli ne razmaže. V službo gre ob 6ih in pride ob 23ih. No, tako se že ve da nikoli nima časa zame, ne za najine pogovore. Kadar pa je ''slučajno'' doma je tečna in čudna. O očetu ne govori veliko oz. sploh ne govori. Rekla mi je le, da je nekega dne izginil in se ni nikoli več vrnil. Kasneje sem to razumela.
Imam tudi sestro Meto, ki je v službi mamina glavna manekenka. Čista mama. Prečudovito lepa. Ima 28 let in moža Lukata. Živita v Kopru. Najmlajši v naši ''familiji'' pa je bratec Tiln. Ima 15 let in se ukvarja s petjem. Ima ANGELSKI GLAS.
No pa smo tam. Nerada se opisujem ampak tokrat bom naredila izjemo. Ime že poznate. Pišem se Švigelj in imam 20 let. Vsi v moji družini so tak popolni jaz pa sem kot ''zavaljena pujsa''. Nerada hodim ven, ker me vsi napadajo. z mojo debelostjo.
Moja ljubezen je internet. Klepetalnice. Zraven pa hrana. Mljask.! Tako se je vse začelo…

Ja živjo. To sem jaz. :

Mami:

Meta (lepotica):

Tiln:

09. februar 2012
next
09. februar 2012
u33561
u33561
Next (;
13. februar 2012
Petek;

Meta je prišla na obisk domov. Spet me je začela z unim njenim: '' Zakaj ne grem vn, ker je petek in.. bla, bla, blah uglavnm. In uprašala sem jo kje je Luka. Nič. Haloooo?!
________________________________________________________________________________

M: Kupuje posteljico za dojenčka.
C: Oprosti; kaj si rekla?

Takrat je prišla mami. In za njo Tiln iz šole. Itak takoj objemčki. Ohh, ta naša Meti. Kako je? Kaj dela? Kako se ima v Kopru. Pa taka uprašanja. Kje sm pa jst. Mene pa ni. Halo? Nato pa..

Me: Mam eno novico.
Ma: Samo ne kaj slabga.! Ker če ne..
T: No dej mir mami. Vedno samo na slabo.
Me: No...
C: Samo nekaj! Zakaj Luka kupuje posteljica za...
Me: No počakaj! Hočem povedati!..
Ma: Omojbog! Pa ne, da si.!
Me: Ja, mami noseča sem.
T: No ja, a si mogla mal premld sm za strica. Haaha.
C: Wiii, vsaj ena dobra novica!
Me: Imam pa tudi še eno novico. V Kopru je najino stanovanje premajhno za vse tri. Ali bi se lahko po porodu preselila v hišo?
Ma: Seveda ljubica. Cecilija bo šla kmalu v svoje stanovanje in...
C: Čakaj malo. Sem prav slišala. O tem se pa še nisva pogovarjali. In ne. Ne bom se preselila.
Ma: Ceci, mislila sem..
C: Ne! Vem, da nisi nič mislila. Nikoli nimaš časa zame, sramuješ se me in zdaj bi se me rada še znebila! Ne morem verjeti.
_____________________________________________________________________________________

To me je zelo prizadelo. Odšla sem v svojo sobo. Polna besa. Odprla se svojega laptopa.

47 novih sporočil. No pa začnimo. Facebook, facebook, facebook,......... Klemn.gethho@gmail.com. Kdo je pa to? Kliknla sem. Pisalo je pa takle:
Živjo cecasvigelj@hotmail.com ! Sem Klemn in imam 20 let. Samski. Če nimaš prijateljev in imaš veliko prostega časa sem tukaj...Next.?*
26. februar 2012
u33561
u33561
Next:*
26. februar 2012
Nextt!
18. marec 2012
...Kdo je pa to? Kliknla sem. Pisalo je pa takle:
Živjo cecasvigelj@hotmail.com ! Sem Klemn in imam 20 let. Samski. Če nimaš prijateljev in imaš veliko prostega časa sem tukaj. Ja pač sm srednje lep, bogat, itd. Moja slika:

Ja če ti je dolgčas me dodaj. PA-PA
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No ja nisem mogla da ne bi odpisala. In zvenelo je prav simpatično:
Živjo. Vidla sem tvoje smoročilo. Sem Cecilija-Ceca. Ja domači me zanemarjajo. In dolgčas tudi drži. Dodala sem te pa že. Z veseljem si dopisujem s tabo. In sem suha ter luštna odličnjakinja. Moja slika:

Se slišiva baj baj...
28. marec 2012
u33561
u33561
neext!! :***
28. marec 2012
Neeextt!!
01. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg