Forum
u82375
u82375
živjoo! napisala vam bom eno izmišljeno zgodbico o nekem dekletu, ki je začelo odkrivati temne plati svoje srednje šole, podpirala pa sta jo njen fant in njena najbolša prijateljica...
Ime mi je Amanda in hodim na najbolj čudno srednjo šolo kar jih premore New York! Stara sem 16 let. Imam srednje dolge blont lase in modre oči. Ko sem bila stara 8 let sem postala sirota. Moja starša sta umrla v prometni nesreči, ko sta se vračala iz službene zabave. Ubil ju je vinjen voznik in od takrat naprej živim pri sestrični Lizzy. Preden sem postala sirota pa sem živela v New Jerseyu.

To sem jaz

tole je pa moja sestrična Lizzy pri kateri živim...
Ko sem uspešno končala osnovno šolo sem se vpisala na eno izmed elitnih splošnih gimnazij, kjer pa nisem bila sprejeta, zato sem se vpisala na neko drugo gimnazijo, ki ni bila toliko znana. Tam sem se po sedmih letih začela družiti s dekleti in fanti... Tako sem spoznala mojo najboljšo prijateljico Anno, s katero sva nerazdružljivi. Sedaj sem drugi letnik in imam fanta, ki me podpira v vsem in ga ljubim bolj kot vse na svetu. Ime mu je Mick. Že od prihoda na Velvarktovo gimnazijo sem opažala da se na šoli dogajajo čudne reči, kot so zelo močan prepih pri zaprtih vratih in oknih, občutek da te nekdo soz opazuje itd... A za te stvari se nisem menila, dokler se vse to ni začelo dogajati ve intenzivnejše. Zato smo se z Anno in Mickom odločili da stvar podrobneje raziščemo...

To je moj Mick

To pa je moja Anna

Nextam???
18. junij 2012
next
23. junij 2012
neeeextii!
23. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg