Forum
Heii, sem Angie, stara sem 17 let in obiskujem čarovniško gimnazijo. Tako je, čarovnica sem.
Živim pri tetama Greame in Joanne. Zalubljena sem v najlepšega čarovnika na svetu Mika.
Moja najboljša prijateljica je Tessy njen fant pa je Ben. Veliko se družimo, pravzaprav tičimo ves dan skupaj. Seveda, Mike ni vame, kako bi le bil. Sicer sem najboljša čarovnica v razredu, pa tudi na različnih tekmovanjih sem že bila, tako kot Mike. Mike je spreten z metlo in je v šolski ekipi.
Odločila sem se, da bom zmešala ljubezenski napoj za Mike, da se bo zaljubil vame. Mi bo uspelo?

Jaz

Mike

Tessy

Ben

Nextam?
24. september 2012
next
24. september 2012
next
24. september 2012
u98320
u98320
neext
24. september 2012
neext!
24. september 2012
Ponedeljek je. Zjutraj se zbudim in se pripravim za v šolo. Ne pojem zajtrka, ker nimam časa, le odhitim pred hišo. Tam že čaka velik leteči avtobus. Tessy je že tam, pa tudi Mike.
Sedi med najbolj priljubljenimi, vse druge punce pa lepijo nanj. "Angie!" mi zakliče Tessy in jaz ji pomaham. Ko hoče stopiti proti njej, mi naenkrat spodrsne in se spotaknem.
"Si v redu?" me vpraša nek glas in, ko se obrnem, vidim Mikea, ki me drži za roko.
Mislim, da bom kar omedlela, ko zagledam njegove prelepe zelene oči.
Pomaga mi vstati. "H-h..hvala." se zahvalim in se mu nasmejim. Usedem se zraven Tessy in ona me dregne, češ wau. Celo pot do šole ga gledam in kar ne morem odmakniti pogleda od njega. Prvo ura so napoji, pri katerih mi gre odlično. Mike je v istem letniku kot jaz, prav tako v razredu. "Če dodamo mešanico zmajeve krvi k listu vrtnice kaj dobimo?" vpraša profesorica Witchingtton. Dvignem roko. "Angie?" vpraša in me pogleda.
"Nastane mešanica zmajevega lista, kar pomeni, maščevanje ljubezni, to pomeni hkrati sovraštvo in...ljubezen, ki ne bo nikoli uresničena." rečem.
"Točno tako, in kaj še?". "Je najmočnejši napoj, le redki, ga lahko naredijo, uniči vse, za kar ga čarovnik uporabi.". "No danes, bomo naredili prav ta napoj, kaj pravite vam bo uspelo." Seveda upam, da mi bo, učbenik sem preučila že med poletnimi počitnicami.
08. oktober 2012
u98320
u98320
neext
08. oktober 2012
u73295
u73295
neeeeext
08. oktober 2012
neext
09. oktober 2012
"Ne razumem, piše naj zlomim orešček, ampak se mi vedno izmuzne!" mi tečnari Tessy.
"Zdrobi ga." rečem. "Piše, naj ga zlomim ne zdrobim." reče. "Pa nič." rečem nazaj.
Učbeniki se velikokrat motijo, zato jih ne smeš jemati preveč dobesedno. Mike sedi za mizo zraven svojih prijateljev, kar dobro mu gre.
Po tej uri nastopi malica. "Si že kaj rekla Mikeu?" me vpraša Tessy. Odkimam.
"Pa bi mu morala, še veš kako sva se z Benom spoznala?" me vpraša. Seveda, to mi je povedala že stokrat. "No, ko sem se vpisala na gimnazijo, sem poznala samo tebe, nikogar drugega. Z Benom sva skupaj bila pri..." začne govoriti, jaz pa je ne poslušam.
Zagledam ga kako prihaja v jedilnico, v vsej svoji lepoti. Pogleda proti meni in se mi nasmehne. Nasmehnem se nazaj. Njegove lepe zelene oči so se spet zazrle vame. Usede se za drugo mizo, tako, da gleda proti meni. Začne se pogovarjati z prijatelji in se smejati. Tako lep nasmeh ima. "No...me sploh poslušaš?" me vpraša in v trenutku se zdrznem.
20. oktober 2012
u73295
u73295
neeext
21. oktober 2012
I love u :*
I love u :*
neext! :** <33
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
"Ja seveda, kaj že?" rečem. "Ah, spet on kajne?" vpraša. Zardim kot vedno in pokimam.
"Daj ogovori ga, drugače ga ti bo katera speljala!" reče. "Ah, saj bi se mi le smejal." rečem. Sevda si želim govoriti z njim pa si ne upam...

Ko pridem domov odložim torbo na mizo in se usedem za računalnik. Grem v gimnazijsko klepetalnico. Lahko si dopisuješ s komerkoli iz naše gimnazije. Dopisujem si z Boy8 uporabnikom.
Guy8: hei
Loly4 (jaz): hej
Guy8: torej v kateri razred hodiš?
Loly4: prvi letnik sem..
Guy8: jaz tud
Z prbega letnika je? O moj bog, lahko bi bil...ah ne malo verjetno.
Loly8: morda sva se že srečala.
Guy4: morda, pa niti ne veva.
Loly4: a,b,c ?
Guy8: a
Loly4: jaz tudi a...
Guy8: definitivno sva se srečala.
Loly4: res je
Guy4: greš na ples naslednji mesec?
Loly4: ne vem še ti bo šel?
Guy8: ah ne vem...neko punco bi rad povabil ven pa...
Loly4: tudi jaz bi rada nekoga povabila ven pa si...
Guy8: ne upaš?
Loly4: ja točno tako
Guy8. jaz tudi ne, ne vem tako...čudno je...
Loly4: kot da je najtežja stvar na svetu
Guy4: ampak hkrati si to tudi najbolj želiš
Loly4: ja...
"Angie kosilo!" zakliče teta in z Guy8 se posloviva. "No, kaj ste počaeli danes?" me vpraša teta Joanne. "No napoje smo mešali..." rečem. "Pa ti gre?". "Ja seveda..." se zlažem, letos mi ne gre najbolje. "Angie, podstrešje bi morali pospraviti ta vikend, pa morava na sestanek v mesto, boš ga ti?". "Ja seveda." rečem čeprav se mi ne da. Po kosilu se odpravim ven in le koga srečam...

28. oktober 2012
next
30. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg