Forum
Zgodba bo govorila o punci,ki se je iz Slovenije preselila na Bahame in začenja šola tam.
Upa da si bo hitro našla nove prijateljice.
Upam da vam bo zgodba všeč.
04. junij 2012
Ljubezen na otoku

Hey!

Sem Sarah Ann Moore,stara sem 14 let. Prej sem živela v Sloveniji v Mariboru. Prejšni teden pa sem se z mami,očijem, dvema sestrama in bratom preselila na Bahame v Freeport. Imamo zelo lepo vilo z bazenom. Moja starejša sestra je Lily stara je 16 let,moja mlajša sestra pa je Kaylnn stara je 9 let.
Moj bratec Jack pa je star 3 leta.
Jutri začenjam šolo, hodila pa bom na šolo Freeport Junior High School. Komaj že čakam ampak me je tudi strah saj tukaj ne poznam nobenega. Zelo pa pogrešam mojo BFF Ally prijateljci sva bili že v vrtcu. Upam,da mi bo tukaj všeč.

Jaz:

Hiša (vila):
http://www.caribbeanway.com/villa-pictures/honolulu-sky-villa-photo-170955.jpg
04. junij 2012
Hiša (vila):

04. junij 2012
next
04. junij 2012
jutr nextam
04. junij 2012
u25967
u25967
neext!
05. junij 2012
učeri nism mela časa oblubm jutr
06. junij 2012
u25967
u25967
ok cool
06. junij 2012
se zelo opravičujem ko se začnejo počitnice nadaljujem nimam časa zaradi šole
sory
12. junij 2012
u25967
u25967
aha ok
13. junij 2012
u25967
u25967
neext zdaj
26. junij 2012
Naslednji dan me je mama peljala v šolo. Prvo uro sem imela Angleščino , ker jo imam rada je ura minila hitro. Po uri sem šla do svoje omarice iz nje sem uzela knjige za naslednjo uro (matematiko). Ker pa sem nova na teji šoli nisem našla učilnice za matematiko. Neki fant je videl da sem malo izgubljena in je prišel do mene in rekel : ˝Živjo sem Ron ali rabiš pomoč pri iskanju do učilnice?˝ jaz pa sem mu prikimala.
˝kateri predmet pa imaš na urniku?˝ je uprašal ˝matematiko˝ sem rekla on pa se je nasmehnil in rekel ˝jaz tudi potem pa pojdiva skupaj do učilnice je v zgornjem nadstropju. Nisi mi pa še povedala kako ti je ime?˝
˝sem Sarah,a ti si tudi v 9. razredu˝ sem rekla
˝ja, in ti si nova tukaj kje pa si prej živela?˝ me je uprašal
˝v Evropi v majhni državi Sloveniji res je majhna ampak zelo lepa ˝ sem mu odgovorila
˝Moja sestra se je preselila v Slovenijo tudi ona je rekla da je zelo lepa in majhna˝ je rekel.
Z Ronom sva bla skupaj do konca pouka med odmori pa mi je razkazal šolo. Bilo je super.
Po pouku sva se poslovila. Jaz sem pa morala iti pa svojo sestrico v šolo in skupaj sva odšle domov Kaylnn (moja m.sestra) mi je razlagala kako so tukaj prijazni in da ima zelo prijazne sošolke. Doma smo pojedli kosilo in mama je spekla jagodno torto.Moja mami je kuharica zato imamo zmeraj dobro kosilo.
Zvečer sem še nekaj napisala v dnevnik ki mi ga je poslala babica in rekla da naj pišem vanj.
Nato pa sem šla spat in si mislila kako dober prvi dan šole sem imela.
no tako končno sem nadaljeval še enkrat se 1000000000000000000x opravičujem ker nisem prej nadaljevala LP. Keysi
27. junij 2012
nextttt nujno ful dobr
27. junij 2012
u25967
u25967
next
28. junij 2012
next cool zgodba
29. junij 2012
nnext
02. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani