Forum
u109005
u109005
Moje ime je Maruša in imam mlajšo sestrico Alino. Stara sem 15 let in hodim v sredjo šolo. Alina je stara je 5 let. Imam najboljšo prijateljico Nastjo. Poznava se že od majhnega saj imava obe rojstni dan 1.januarja. Živim z mojo družino in smo zelo bogati. Moja mami je po poklicu manekenka, oči pa je po poklicu arhitekt. Ima svoje podjetje in veliko časa potuje. Imam svojo sobo in kopalnico. Moj bratranec je Niall in se skoraj vedno udeležim njihovih koncertov. Na šoli sem zelo popularna in vsa dekleta me prosijo za avtograme skupine 1D. Name so zelo ljubosumne saj lahko dobim prav vsakega fanta s šole.

jaz:

Alina:

Nastja:

mami:

oči:

moja soba:

moja kopalnica:

Alinina soba:

naša hiša:

1 next za začetek

ali boš bral/a to zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. november 2012
next
17. november 2012
next
17. november 2012
u109005
u109005
next za japico kr j 1. bralka
--------------------------------------------------------------------------------------

Bila je sobota. Zame eden izmed najboljših dnevov. Pogledala sem na koledar in videla da ima Alina čez 10 dni rojstni dan. Pomislila sem kaj si želi za rojstni dan a se nisem ničesar spomnila. Sedla sem za mizo in prižgala računalnik. Šla sem na facebook in kliknila Nastjo. Bilo je poletje in vprašala sem jo če grema na plažo. Strinjala se je. Rekla sem ji naj pozvoni pri vratih ko bo vzela vse kar rabi. Rekla sem ji da si moram pripaviti in da jo bom čakala v moji hiši. Z Nastjo živiva v isti ulici le da je ona na drugi strani ceste kot jaz. Poiskala sem kopalke in brisačo. Uzela sem še torbo in šla v kopalnico po sončno kremo. Oblekla sem poletno oblekico. Ko sem se uredila je pri vratih že zvonilo. Vedela sem da je Nastja in mami sem zakričala da grem na plažo z Nastjo. Poslovila sem in odprla vrata ter objela Nastjo. Skupaj sva se odpravili do plaže,imeli sva 10 minut hoje. Prispeli sva do plaže in vprašala sem jo če greva najprej na sladoled. Strinjala sem se in rekla da jaz častim. Tako sva hodili po plaži in lizali sladoled. Našli sva popoln kraj za sončenje. Bilo je veliko prostora in ravno to z Nastjo rabiva. Za nama je bilo drevo ki nama je delalo senco. Ko sva pojedli sladoled sva se slekli in namazali s kremo. Nastji sem rekla če grema do pomola kjer boma lahko skočili na glavco. Strinjala se je in tekmovali sva katero bo prej tam. Zmagala sem in zato je Nastja prva morala skočiti. Potem sem skočila še jaz. Ko sem bila v vodi sem Nastjo vprašala če greva do bližnjega otočka. Strinjala se je in tekmovali sva katero bo prej tam. Tokrat je zmagala Nastja. Stopila sem na otok in v senci sem videla ležati 2 perfect fanta. Bila sta pribljižno take starosti kot jaz in Nastja. Nastji sem s prstom pokazala na fanta in strinjala se je z mano da sta perfect. Ker sem izgubila prot Nastji sem morala stopiti do njiju in ju ogovoriti. Pogledala sem Nastjo in začela hoditi proti njima. Naekrat se je eden od fantou obrnil in zagledal mene. Videla sem kako so se mu v očeh pojavile iskrice in ravno tako meni. Fant me je ogovoril in začekla sma se pogovarjati. Takole je potekal najin pogovor:
f-fant j-jst

f-heii,kaku ti j ime?
j-am...Maruša.Teb?
f-men j pa ime Domen. Kdo j una punca?
j-toj moja bff Nastja. Kok si ti star?
f-16. Ti?
j-15
f-in ket ti živiš?Nekam znana se mi zdiš.
j-10 minut stran od tiste plaže.Ti? Možno da me poznaš s šole saj sem najbolj popularna od punc na šoli in sem še vedno samska. A maš punco?
f-jst pa živim u uni hiš tm čez. Ne nimam punce. In a si u koga zalublena?
j-ne nism sam 1 fnt mi j ušeč. Ti?
f-jst tud nism zalublen,sam 1 punca mi j ušeč? In kdo j ta ku ti j ušeč,če smem zvedit?
j-sigurn ga puznaš.Z nim se puguvarjam 5 minut in sm ga dons spuznala. In kera j teb ušeč?
f-men j tud ena ušeč ku se z no puguvarjam 5 minut in sm jo dons spuznau in to si ti.
j-men j pa tud 1 ušeč ku mu j ime Domen. In to si ti.
f-mislu sm če bi bla moja punca?
j-mislm da bi ja.
f-te lhka ubjamem?
j-če sva uradno par pol lhka.

Domen me je objeu in Nastja je to videla. Domena sem uprašala kako je ime drugemu fantu in če ima punco. Povedal mi je da mu je ime Aljaž in da je samski. Vprašal me je zakaj me to zanima in povedala sem mu da zaradi Nastje. Rekla sem da se takoj vrnem in da grem h Nastji. Povedala sem ji da mu je ime Aljaž in da je samski. Rekla sem ji naj gre do njega in ga ogovori. Ubogala me je in šla do njega. Hodila je nato pa se je nekam spotaknila in z glavo udarila v skalo. Aljaž je to videl in tekel h njej. Tudi jaz sem šla do nje in ugotovili smo da se je onevestila. Domenu sem rekla naj pokliče rešice. Uzeu je telefon in klical. Čez 10 minut so že prišli. Spraševali so nas kaj je bilo in use smo povedali. V Aljaževih očeh sem videla da ga skrbi. Domen me je objeu in po licu so mi spolzele solze. Reševalci so jo nekaj časa oživljali nato pa je znova zadihala. Bila sem vesela in videla sem da je bil srečen tudi Aljaž. Objela sem jo in ji povedala kaj je bilo. Reševalci so odšli midva z Domenom pa sma šla stran. Vedela sem samo da se je sta se Aljaž in Nastja pogovarjala a nevem o čem saj se ni nič slišalo.

to sm mela jst:

to j mela Nastja:

Domen in Aljaž (domen j un z belo majco) :

tku prnbližn sta zgledala aljaž pa nastja ku sta se puguvarjala :

moj comp:

plaža: [img]http://www.tportal.hr/ResourceManager/GetImage.aspx?imgId=33214&fmtId=24[/img]

otoček:

Z Domenom sma sedla na peščena tla in se pogovarjala. Uprašala sem ga koliko je ura in rekel mi je da je že 14. Rekla sem mu da boma z Nastjo morali iti da pridemo mogoče tudi jutri. Poslovila sem se od njega in mu pritisnila poljub na lice. Šla sem še po Nastjo in ji rekla da morama iti saj je ura že 14. Strinjala se je in že sva plavali nazaj. Šli sva bolj počasi zaradi Nastje da ne bi bilo kaj narobe. Prišli sva nazaj na našo plažo in se obrisali. Nato sma se še oblekli in odpravili domov. Prispeli sva čez 10 minut in se poslovili. Uprašala sem jo če bova jutri to ponovili. Strinjala se je in odšle sva usaka u svojo hišo. Ustopila sem in v objem mi je stekla Alina. Objela sem jo in ji dala poljub na lica. Šla sem v sobo in se spreoblekla v nova oblačila. Prižgala sem računalnik in šla na fb. Kliknila sem Nastjo in jo uprašala če greva jutri že ob 5 od doma na plažo. Takole je potekal najin pogovor:
j-jst n-nastja

j.heii
n-heii
j-kko si?
n-supr.ti?
j.supr. am nevem kaku bi ti rekla no...
n-no puvej ž!!
j-sej bom,sam nevem kaku bi ti
n-dej tii sam ž enkrat puvej!!!
j-dobr no. am...misla sm če bi se jutr zutri dubile ub 5ih da bi šle na plažo.a se strinjaš?
n-a si ti nora?!
j-ne,zakua?
n-ok no,naj ti bo
j-hotla sm ti š rečt da sva z Domenam par.in vidva z Aljažam?
n-fajn,vesela sm zate.ja midva sma tud par.
j-grm jst zdej pud tuš pol bom pa 1 film pugledala,pol bom šla pa spat da bom lhka zutri ustala.čaww <33.se vidmo jutr.
n-okej.čaw <33

Ugasnila sem računalnik in si v bano nalila vodo do vrha. Uzela sem še sveče in jih dala okoli in okoli bane. Prižgale sem jih in v vodo natrosila še cvetove vrtnic. Preden sem šla v vodo sem še ugasnila luč. Stopila sem v vodo ki je bila ravno prav topla. Bilo je sproščojoče. 1 uro sem se namakala nato pa šla vn iz bane. Oblekla sem se v svojo najljubšo pižamo in se ulegla v posteljo saj je bila ura 22.30. Ja bilo je pozno jaz pa moram zjutraj zgodaj ustati. Ko sem se ulegla v posteljo sem v hipu zaspala. Imela sem nočne more in bile so res grozne...
-------------------------------------------------------------------------------------------

1 next + puvab nove bralce pa mal uglašuj temo prosm
17. november 2012
next
17. november 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeext + nova bralka
18. november 2012
u109005
u109005
ta next posvečam мrѕ.тoмlιɴѕoɴ ker je nova bralka
--------------------------------------------------------------------------------------------
Imela sm nočne more in bile so res grozne...Sanjala sem,da se je Domen utopil in da se ni več vrnil.Potem sem plavala za njim a ga nisem morala rešiti.Nato sem se utopila še sama. Pod vodo pa so bile grozne rastline ki so naju z Domenom držale pod vodo.Videla sem kako se je Domen trudil da bi se režil a se ni mogel. Videla sem kako je umrl. BIlo je grozno. Zjutraj sem s zbudila čisto mokra. Ura je bila 3.30 in na srečo me je zbudila budilka saj bi druga če bilo še huje. Odločila sem se da se bom na hitro stuširala in skušala pozabiti na to. Ko sem se stuširala sem se oblekla v kopalke in oblačila. U torbo sem še dala sončno kremo in brisačo. Šla sem v kuhinjo in uzela denar. 4.55 me je poklicala Nastja in rekla da je pred mojo hišo.Obula sem se in šla vn. Objela sem Nastjo in šle sva. Ko sva hodili sva se ustavili še v pekarni saj sem si jaz kupila nekaj za pojest. Prišli sva do plaže. Namazali sva se s sončno kremo,potem pa smo plavale do otoka na drugi strani.Plavale sva do tja ampak tokrat tam ni bilo nikogar.Zdelo se nama je čudno saj sta rekla da bosta ob 5ih bila tam. Usedle sva se na plažo in se sončile. Sonce še ni bilo premočno in zato nisva bili u senci.Naenkrat pa se je nad nama pojavila sama tema. Z Nastjo se nama niti sanjalo ni kaj bi to lahko bilo. Odprla sem uči in nekaj je začelo kapljato name. Kapljalo je čez dalje hitreje in postajalo je hladno.Čez 1 minuto sem bila cela mokra in zelo me je zeblo. Postalo je hudo neurje in midve z Nastjo morava nujno priti na drugo stran. Nastji sem rekla da je najbolje da greva sedaj nazaj saj bo čez čas še huje. Strinjala se je in plavali sva na drugo stran.Stopila sem v morje in se ob nekaj spotaknila. Padla sm in se z glavo udarila u veliko skalo. Nastja me je videla in me skušala pobrati a me ni morala.Zbudila sem se v neki neznani sobi. Nisem vedela kje sem in kdo je biu kdo. Bila sem zmedena in prestrašena. Začela sem se tresti in v sobo je ustopila neka ženska ki je bila oblečena v neka bela oblačila. Povedala mi je da je zdravnica in da sem v bolnici. Use mi je razlagala a še vedno nisem vedela kako sem se znašla tukaj. Dala mi je pomirjevalna tableta in zaspala sem. Zbudila sem se žez 8 ur. V sobi je biu nek fant a ga nisem prepoznala. Prišel je do mene in me prijel za roko odmaknila sem jo in znova sem se prestrašila. U sobo je prišla ista ženska kot prej. Pomirila me je in rekla fantu naj stopi z njo vn da se bosta pogovorila.Slišala sem nekaj o tem da je govorila da se ničesar ne spomnem in da lahko tako ustane za moje celo življenje. Rekla mu je še da je bolje da ne hodi noter da me ne bo razburil. U sobo je ustopilo neko lepo dekle. Izgledalo je prijazno. Rekla mi je če se je spomnim,a se je preprostni nisem spomnila. Uprašala sem jo kdo je in od kje me pozna. Use mi je povedala,a se je še vedno nisem spomnila. Prosila sem jo če odide in res je odšla. Še nekaj časa sem premišljevala kdo je a se nisem morala spomniti. Čez nekaj časa je v sobo ustopil starejši gospod in se mi predstavil. Rekel je da me bo pregledal in mi povedal da sem izgubila spomin in da se nekaterih stvari ne bom spomnila celo življenje. Povedal mi je da bom čez 1 teden že lahko odšla domov. Uprašala sem ga kje sem doma in kdo me bo prišel iskati. Povedal mi je da sem doma 2 uri od bolnice in da me bo prišla iskat moja družina. Potem je odšel. Po 30 minutah so v sobo ustopili neka ženska in moški,ki sta ime tudi majhno punčko. Po starosti sem ocenila da je stara skoraj 6 let. Uprašala sem jih kdo so in povedali so mi da so moja družina. Predstavili so se mi in tista deklica me je objela. Objem sem ji vrnila in se ji nasmejala. Povedala sem jim da bom čez 1 teden izpuščena. Tako so usak dan prihajali k meni in mi vedno prinesli kakšno darilce. Teden je hitro minil saj sem vedno imela kakšen obisk.Zadnji dan pred odhodom je znova prišel tisti fant in tisto dekle. Nekaj sta mi govorila a ju nisem morala poslušati. Začelo se mi je vrteti in bledeti pred očmi. Videla sem vekratno sliko in čez čas temo. Več mesecev se nisem zbudila,nato pa je biu čudež. Po 6 mesecih sem se zbudila a se nisem ničesar spomnila. Videla sem neko dekle in 2 fanta. Eden od fantou se je objemau s punco drugi pa je s sklonjeno glavo sedel na stolu. U sobo je stopil gospod v beli obleki. Uprašala sem ga kdo je in use mi je povedal.

moje kopalke:

moja oblačila:

Nastjine kopalke:

Nastjina oblačila:

bolniška soba (bila je bogata saj so tako zahtevali moji starši) :

-------------------------------------------------------------------------------------------

2 nexta pa zvete kua j blo+ puvabte nove bralce/bralke
18. november 2012
neeeext nujno+nova bralka
18. november 2012
u109005
u109005
jutr dubite+ pliis puvabte nove bralce/bralke
18. november 2012
u109005
u109005
next za Levinja22 & Čarly Svenson
-------------------------------------------------------------------------
U sobo je stopil gospod v beli obleki. Uprašala sem ga kdo je in use mi je povedal. Zdravnik mi je rekel ad bom čez 3 dni izpuščena. Bila sem vesela,saj bom zaživela drugo življenje. Pogledala sem fanta ki je sedel sam in ga vprašala kako mu je ime. Povedal mi je da je Domen in da sva se spoznala na otočku. Nasmejala sem se. Nato sem še uprašala dekle ki je bilo s fantom kako ji je ime. Povedala mi je da ji je ime Nastja in da je tisto njen fant Aljaž. Uprašala sem jo kje sva se spoznali. Povedala mi je da sma najboljši prijateljici od vrtca in da sva sosedi. 3 dnevi so hitro minili in pome je prišla moja družina. Spomnila sem se jih saj so me predstavili pred 6 meseci in tega nisem pozabila, ampak sem pozabila samo tisto kar se je zgodilo pred tem. Pome je prišla samo mami. Prinesla mi je lepo obleko in čevlje. Rekla mi je da greva v shooping in da bom potem čisto drugačna. Šla sem v kopalnico in se preoblekla. Ko sem prišla vn mi j mami rekla 'kaka bejba si' zasmejala sva se in odšle. Najprej sva šle v H&M,potem u C&A. Šle sva še u Bershko,Zaro in še pa se mi ne da več naštevat... Potem sma šle še h frizerju. Nato me je mami odpeljala še na masažo,pedikuro in manikuro.

nova js:

tole sm kupla:
ublekce:

oblačila:

19. november 2012
neeextiiiiiiii in hwala za posvečen next...in ful dobr pišš
19. november 2012
u109005
u109005
še čeuli:

Ni zakej,drgač pa hvala
Bom zdl š napisala besedil kr j blo ful mal
19. november 2012
neeextiiiiii
19. november 2012
u109005
u109005
Po 5 urah shoopinga sem končno prišla domou. Ko sem ustopila v hoši se nisem ničesar spomnila. Zdelo se mi je kot da bi prvič prišla v veliko hišo. Uprašala sem če imam svojo sobo. Pokazala mi je kje je kaj v hiši. Seveda si nisem usega zapomnila in sem zato večkrat uprašala še enkrat. Po enem tednu sem se navadila le motilo me je da je hiša tako velika. Šla sem do mami in ji rekla če bi mi lahko najela stanovanje v bloku in bi jaz tam živela. Strinjala se je in mi poiskala čim lepši blok da mi bo udobno. Šla sem na internet in iskala stanovanja. Našla sem nek prelep blok in ga pokazala mami. Rekla je da bi bilo uredu saj je blizu hiše. Mami sem rekla če grem lahko na podstrešje po kovčke. Pokazala mi je kje moram in že sem šla. Ko sem prišla do vrha sem videla velike črne kovčke. Uzela sem jih in vsakega posebej nesla dol. Pogledala sem še na drugo stran in videla neka črnega. Zdelo se mi je da je kovček in stopila sem do tja. Odprla sem ga in našla lepo kitaro. Odločila sem se da jo bom uzela s seboj in se naučila igrat. Odpravila sem se nazaj v mojo sobo in začela pakirati nova oblačila. Končala sem v 30 minutah. Mami sem rekla da sem že in pomagala mi je znositi kovčke v avto. Peljali sva se 20 minut. Blok je bil brez dvigala in to mi je bilo ušeč. Na voljo sta bili še 2 stanovanji. Prvo je bilo v drugem nadstopju.drugo pa v čisto zgornjem nadstropju. Odločila sem se za stanovanje čisto na vrhu. Prišla sem do stanovanja in mami rekla da lahko gre in da bom sama use uredila. Rekla sem ji še da jo bom poklicala da bomo šle po pohištvo. Stanovanje je bilo kar veliko in to mi je bilo ušeč. Imela sem vhod na streho. To je bilo edino stanovanje iz katerega si lahko prišel na streho. Stanovanje je imelo veliko oken in je bila že zato naravna svetloba,kar mi je zelo ušeč. Danes je prelep sončen dan. Poklicala sem mami in zmenile smo se da bom na računalniku pobrskala in naročila vse za stanovanje. Našla sem tisto kar sem hotela in naročila prek spleta. Čez 1 dan sem use že dobila in postavila. Potem sem le še morala po trgovinah da sem kupila use kar sem rabila v kuhinji (pribor,krožniki,skodelice...),kopalnici (brisače,wc papir,milo...), dnevni sobi (televizijo,sveče,rože,okraske...),mojo sobi (postelnjina,zvezki,dnevnik,stol,ličila,lake, nalepke za nohte...). Vrnila sem se po 3 urah. BIla sem usa izmučena. Ker še nisem nič sestavila sem se odločila da bom danes spala kar na tleh saj je bila ura že 9 zvečer,jaz pa sem bila usa utrujena. Zaspala sem in zjutraj me je ob 9ih zbudil telefon. Klicala me je mami in me uprašala če sem že kaj sestavila. Povedala sem ji da bom ravno zdaj začela in da mi lahko pride pomagati oče. Rekla je da bodo prišli usi trije. Potem sem prekinila in nesla stvari ki bojo v dolečnem prostoru v tisti prostor. Ravno ko sem pričela je na vratih potrkalo in vedela sem da so prišli. Odprla sem in jih objela po vrsti. Alino sem dvignila n naročje in jo nesla. Očiju sem dala orodje in začel je delati. V enem dnevu mi je postavil use. Medtem ko je oči sestavlal pohištvo smo se jaz,mami in ALina odpravile v trgovino da bom lahko pripravila večerjo. Mami sem še rekla da si bom kupila knjigo z recepti da si bom lahko kuhala. Strinjala se je in ko smo use kupile smo šle na blagajno. Plačala sem nato pa smo šle nazaj k meni. Oči je že skoraj use sestavil. Ker je bila ura že 6 sem se odločila da naredim večerjo. Ko sem skuhala je bil oči že gotov in na mizo sem postregla večerjo. Usi so hvalili hrano čeprav ni bilo nič posebnega. Po večerji so odšli saj je bila Alina že utrujena. Pospravila sem in zlagala use na svoje mesto. Ko sem use uredila je bilo stanovanje popolno. Ulegla sem se v posteljo in zaspala. Zjutraj me je zbudil telefon. Bila je mami. Uprašala me je če lahko pride na kavo in pritrdila sm. Čez 30 minut je že prišla jaz pa sem medtem že skuhala kavo. Potrkala je in ustopila. Pogovarjali sva se potem pa je že morala oditi. Pospravila sem in pogledala skozi okno. Bil je lep topel dan in šla sem na streho. S seboj sem uzela kitaro in malo probala zaigrati.

Ulegla sem se na streho in razmišljala o preteklosti a se ničesar nisem spomnila. Prbedeli so me spomini ko sem se utapljala a se nisem spomnila da bi utonila. Razmišljala sem še naprej nato pa sem znova uzela kitaro in malo zaigrala. Tako sem še nekaj ur preživela na strehi potem pa sem si začela kuhati kosilo. Spekla sem si palačinke s čokolado. Bile so dobre.

Po kosilu sem šla u svojo sobo in prižgala računalnik. Ustvarila sem si facebook profil. Najprej sem se slikala in slike naložila na facebook. Čez čas sem dobivala prošnje in v enem dnevu sem dobila kar 500 prijateljev. Naredila sem veliko slik in se odločila da jih bom razvila. Nesla sem jih do nekega moškega in ga prosila da mi razvije slika. Končal je v 1 uri umes pa sem šla kavo. Vrnila sem se in uzela slike. Prišla sem domov in ura je bila 5. Pripravila sem si malico. Potem sem šla na streho in gledala sončno zahod. S seboj sem uzela kitaro in začela peti. Nisem vedela katero pesem,ampak sem samo pela in igrala. Gledala sem sončni zahod in obenem igrala in pela pesem. Bilo je prelepo,čez čas pa je postajalo hledneje. ŠLa sem noter in pospravila kitaro. Prižgala sem televizijo in bila so poročila. Gledala sem potem pa je bila po televiziji grozljivka. Da ne bi imela nočnih mor se ugasnila televizijo in se ulegla v posteljo,ki je bila hladna. Odprla sem še okno da sem lažje zaspala.

moja soba:

kuhinja:

dnevna soba:

kopalnica:

kitara:

usaj 2 next pa dubite nou next
rada vs mam
19. november 2012
neeeeeext nujno!
19. november 2012
u57082
u57082
Neeext.
04. december 2012
next
07. december 2012
plis dons plis
07. december 2012
u109005
u109005
next je za cool girl lu
--------------------------------------------------------
Zjutraj sem vstala in si pripravila zajtrk. Pojedla sem ga, nato pa sem poklicala mami. Vprašala sem jo če lahko pridem danes h njej ja obisk da se o nečem pogovorimo. Pritrdila je. Rekla sem ji še da pridem okrog 10ih. Pospravila sem za sabo in se šla uredit. Ko sem se uredila sem prižgala televizijo in računalnik. Prijavila sem se na fb in kliknila me je moja najbolša prijateljica Nastja. Takole je potekal najin pogovor na fb-ju:

N- Nastja J-jaz

N:heiii
J:heii
N:kaku si? kua delaš?
Jupr. ti? nč. ti?
N:enak & enak
J: in ti j kej dougcajt?
N:ja & ne. A boš mela dons kej cajta?
J:ja bom sam hmal bom mogla h mami jt kr se mormo neki puguvurit. A me boš puklicala če bomo šle kej vn?
N: ja uredu.
J:grm zdej,da ne bom zamudila busa. Čauu <3
N: okej. Čauuu <3

odjavila sem se in ugasnila računalnik in televizijo. Obula sem se saj je bila ura toliko da se mi je že mudilo. Prišla sem ravno pravi časa da sem ujela avtobus. Tako sem se pol ure vozila z atvobusom,potem pa sem še 15 minut hodila peš. Pozvonila sem in vrata mi je odprla mami. Objela sem jo in ji rekla če grem lahko naprej da se pogovorimo Pritrdila je. Sedla sem za mizo in mamo povprašala o mojem šolanju. Ko sma končali pogovor sem predlgala da bi lahko šle po božični okraske in da bi lahko spekli piškote. Strinjala se je. Šli sva v avto in se odpelajali v nakupovalno središče ki je bilo pol ure stran od doma. Našli sva res čudovite okraske in lepo božično smrekico. Ko sva nakupili vse potrebno sem se spomnila še, da sva pozabili kupiti sestavine za piškote. Nakupili sva še to potem pa sma se odpravili domov. Šli sma k meni domov in postavile in okrasile jelko / smreko . Potem sma jo še okrasili. Bila je res čudovita. Na pult sem priravila sestavine za peko piškotov in začeli sva jih delati saj sma jih morali narediti res veliko. Zazvonil mi je telefon in klical/a me je...
----------------------------------------------------------------------------
Usaj 2 nexta pa dubate nou next! NEXT?

rada vs mam
08. december 2012
Next in neeeext <3
08. december 2012
u109005
u109005
Ni velik kr se mi ni dal pisat

Obleka za h mami:

08. december 2012
n
ne
nex
next
nex
ne
n
08. december 2012
u109005
u109005
Jutr napišem pa prosm mau uglašujte kr rabm zveste in redne bralce!
08. december 2012
u114139
u114139
next
09. december 2012
next
10. december 2012
next+ nova bralka
31. december 2012
u109005
u109005
Next za lara.rainbow
--------------------------------------------------------------------------------
Zazvonil mi je telefon in klical/a me je...Nastja. Oglasila sem se in Nastja je nekaj začela kričati name:

J-jst N-Nastja

N:Kua j s tabo?!Nismo več frendice!Zakua se mi nisi jaula?Vidla sm te ku si se kušvala z mojm fantam!
J čem govoriš?Jaula se nism,kr sm bla z mami u trguvin!Nism se z nubenm kušvala,kr sm bla z mami!Ti kej ni jasn?!

Biiip,biiip,biiip in že je prekinila. Odložila sem telefon in dala piškote iz pečice.Tako sma z delom končali in na vrsti je bilo še čiščenje. Tako je dan hitro minil in bilo je že pozno. Z mamo sma se poslovili in že je ni bilo več.Prijavila sem se na facebook in prižgala televizijo. Bila so poročila,na facebooku pa nič novega zato sem se odlčoila da grem kar spat. Zjutraj sem vstala ob 7ih in naredila sem si zajtrk.Pojedla sem in pomila za sabo. Ker nisem imela niča za početi sem se odločila da grem tečti.Športno sem se oblekla in obula. Ko pa sem hodila po stopnicah pa sem se v nekoga zaletela...
-------------------------------------------------------------------------
Bul j kratk,kr zdej nimam časa,ker mamo ubisk...
Nasledn bo daljši (usaj upam)
Next?

Pa puvabte nove bralce/bralke!
31. december 2012
u109005
u109005
š slikce:

božično drevesce:

Oblačila za tek:

31. december 2012
nova bralka+next
01. januar 2013