Forum
u177372
u177372
Moja prva zgodbica c:

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

» Ja, prideš do mene? Samo mami še povem.« Stanovanjska vrata so se s škripanjem odprla in skoznje je planila mama in se smehljala. Bila je taka kakor vedno; dolgi skodrani rjavi lasje, skuštrani in speti v čop na vrhu glave, velik nasmeh sredi obraza, v roki aktovka s polno papirjev in nakupovalna vrečka polna zelenjave v roki. »Rose kliče, zanima jo, če grem z njo na kavo?« Mama je skomignila z rameni, seveda Andrea Ferllies nima časa za svojo hčerko, ker ima preveč dela z svojo pisarno. Rose je nekaj zablebetala skozi telefon. »Rosina mama pravi da jo pokliči« sem pomignila mami. »Verjetno zato ker slabo vlivaš nanjo.« je zašepetala mama in privzdignila kotičke ustnic. Namenila sem ji jezen pogled, ona pa je kar pokala od zadovoljstva, ker ji je uspelo užaliti lastno hčer. »Nehati moram če ne nebom nikoli prišla« sem še rekla v telefon in odložila. Pograbila sem plašč in že me ni bilo več. Oddivjala sem po stopnicah in skočila skozi vhodna vrata. Napotila sem se proti kavarni, kjer sva bili dogovorjeni z Rose. Ura je bila devet zjutraj in na cesti je bila gneča. Na pločnikih se je trlo ljudi pa čeprav je bila sobota. Nek živčen voznik je trobil vsem povprek in kolesarju ki se je želel prebiti skozi prometno konico, nejevoljno pokazal sredinec. Obrnila sem se da bi videla kdo se tako razburja in trčila v nekega tipa, ki ga še nikoli prej nisem videla. »Auč!« sem zavpila in tip se je obrnil. Njegove oči so spominjale na valovito morje, ko je pogledal izpod svetlih obrvi. »Oprosti« sem mu zaklicala, medtem, ko si je popravljal kapuco. Stekla sem naprej po ulici saj sem vedela, da že zamujam. Ustavila sem se pred kavarno in pogledovala naokoli. Nobene sledi o Rose. »Jezus!« sem se zadrla ko je izza smreke skočila Rose. »Ah Gracie, samo jaz sem, nažalost« je rekla dokaj v smehu. Stopili sva v kavarno in naročili kavo z mlekom, kot običajno. » In ja ali ni Alex sexi?« je sanjarila Rose, čeprav pravi, da z zobnim aparatom in očali ne bo nikoli našla fanta. Verjetno še ni opazila da za njo gledajo prav vsi fantje, ali pa ji je le všeč , da ji to nenehno govorim. »Grace Ferllies! Ali me sploh poslušaš?!« Zamišljeno sem mešala kavo in obliznila žličko. »Ah ne, seveda te poslušam. Saj zato pa so prijatelji. Le kdo drug bi poslušal tvoj dolgočasen govor.« sem rekla v smehu, medtem ko se je Rose namrščila. »Samo šalim se. Razmišljam o počitnicah.« Do konca šole je bil samo še en teden in kot vsi moji sošolci sem načrtovala potek počitnic. »Mama je rekla, da bova letos skupaj odšli na morje.« sem zgroženo pogledala. »Pa saj imaš 16 let!« je Rose sočustvovala z mano. »Ojoj mama bo besna!« je še zaklicala in pograbila torbico ter na mizi pustila denar za kavo in oddrvela iz kavarne. Ostala sem sama, srkala kavo in razmišljala o počitnicah in vsem. Kaj pa vem, mogoče bo to začetek nove avanture?

29. avgust 2014
...všeč mi je način kako pišeš, bralca ne nagovarjaš-kar je super, saj večina pisateljev na igrah dela prav to..kar tako naprej..in čimprej neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexti
30. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg