Forum
u72145
u72145
to je moja prva zgodba in je izmišljena.
zjutraj kot ponavadi sem vstala se nališpala in odšla v šolo. tam nas je čakalo presenečenje in z mojo bff ( tanjo ) sma se pogovarjali kdo pride v razred, kakšen učenec / a kako izgleda. v razredu sma sedeli skup. končno se je začela ura in razredničarka nam je povedala da pride naslednji odmor. med odmorom smo šli na hodnik in se pogovarjali. seveda smo bile punce za sebe in fantje za sebe. končno zagledamo učenca ki čaka pred učilnico in že je konec odmora. odpravimo se v razred in razredničarka nam ga predstavi. bil je zlo lep. imel je blontne lase. ime mu je bilo tim. s bff nama je bil všeč. posedla ga je zraven mateja. po končanem pouku sem peš z bff odšla domov. ona je šla še k meni in videli sma tima kako hodi pred nama. meni je bil zlo všeč in to sem tudi povedala tanji. bil je čudovit. s tanjo hodima naprej in vidima kako vstopi v hišo nedaleč od mojega in njenega doma. midve stanujema zlo blizu. tudi on naju je vidu. ko je prijateljica šla sem bila sama doma saj sta starša v službi.pozvonilo je na vratih mislila sem da je bila mama ampak mi je blo čudno saj nikoli ne pride ob tej uri. vseeno sem šla odpret vrata in zagledala sem...
07. februar 2012
u72145
u72145
upam da vam je všeč. za nadaljevanje potrebujem nekaj nextov
07. februar 2012
u77439
u77439
07. februar 2012
next
07. februar 2012
u72145
u72145
in zagledala sem tima. bla sem presenečena. nekaj časa sma se gledala nato pa je vprašo če grema na sok. blo mi je zlo čudno saj se komi poznama vendar sem vseeno odšla, tako ali tako sem imela cajt. med potjo sma se gledala in se pogovarjala o vsem mgočem. pot je hitro minila in že sma prispela. on je naročil sok in sma se pogovarjala :

j - jaz (ana )
t - tim

t : všeč si mi odkar sem te vidu
j : resno
t : ja
j : če priznam si ti tud men.
t : vesel sem. bi šla ob šestih v kino če maš cajt ?
j : lahko. čas bom pa že našla.

pospremil me je do doma in na poti sma se držala za roke.
končno je bila ura šest in me je že čako...
07. februar 2012
next
08. februar 2012
u57700
u57700
next!! sam mau biolj z občutkom pipi!! samo kompliment
08. februar 2012
Next.!
08. februar 2012
dober začetek zgodbe next
09. februar 2012
u72145
u72145
pred mojo hišo. Mami sem povedla da grem v kino in da me neki časa ne bo. Med potjo mi je Tim reko da pozna Mateja bolj kot jaz ko sem njegova sošolka. To mi je blo zlo čudn. Ko sem ga hotla vprašat nama je prodajalka že podala vstopnici. V kinu je blo normalno ampak me je med kinom tudi prijel za roko. Ko sma že hodla domov me je povabil k njemu. Bla sem vesela. Tam sem ga hotla spet vprašat isto vprašanje kot pred kinom vendar mi je reko da gre po nekaj za pit. Vedno nekaj prekine moje vprašanje. Nato je prišo gor sem že odprla usta da bi ga vprašala ampak ga je poklical brat. To mi je blo že zlo čudn. Čez kako uro sem odšla domov ter naslednji dan vse povedala Tanja.

j - jaz
t - Tanja

j: veš da me je učeri Tim povabo na sok in v kino
t: čudno saj te komi pozna, ampak sem happy
j: v kino me je še prijel za roko
t : res. Super, vendar se mi še vedno zdi čuden,
ka te je povabo k sebi?
j: ja

zvonilo je in smo šli v razrede
09. februar 2012
u73832
u73832
next
10. februar 2012
u56862
u56862
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. februar 2012
next
29. februar 2012
nextiiiiiiiiiiiiiii+nova bralka
22. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg