Forum
Heey! To bo resnična zgodba, ki bo govorila o tem, kako sva se z najboljšo prijateljico zaljubili v istega fanta, kar pa je skoraj uničilo najino prijateljstvo...
---

Bil je 1. september, prvi šolski dan, novo šolsko leto... Z Saro sva kot običajno skupaj odšli v šolo. Med potjo mi je pipovedovala o svojih počitnicah, o tem kako je bilo v Grčiji... Nato pa sem bila na vrsti seveda jaz. Pričela sem ji pripovedovati, ko me je kar naenkrat prekinila in rekla: ''Sindi, Sindi! Poglej... poglej tja proti vhodu v šolo!'' Pogledala sem in zagledala fanta. Imel je kratke rjave lase, oblečen je bil v svetle kavbojke in v oprijeto modro majico in zgledalo je, kakor da gleda sezname razredov, saj smo se delili. Ko sem ga videla mi je srce pričelo nenavadno hiro biti in postala sem živčna. S Saro sva se mu vedno bolj približevali, nato pa mi je rekla: ''Oh kakšen lepotec! UPAAAM, da bo najin sošolec!'' Takrat pa sem postala žalostna, saj je bilo očitno, da se je Sara že zaljubila. Toda ni mi bilo jasno, zakaj sem vendar žalostna, saj je le nek nov fant in NIKAKOR ni možno, da bi se tudi jaz zaljubila. Ko sva se mu približali ga je Sara pozdravila in takoj začela pogovor.

Sara: Heej! Vidim da si nov. Si ogleduješ sezname učencev?
Fant: Hej! Hm.. ja.

Bil je rahlo sramežjiv.

Sara: Am.. smem vprašati kako ti je ime?
Fant: Ja, seveda. Ime mi je Luka. In ti? Kako ti je ime?
Sara: Mm.. lepo ime. Jaz sem Sara to pa je moja prijateljica Sindi.
Luka: Živjo Sindi.

Takrat pa se mi je nasmejal. Njegovi lepi, ravni in beli zobje so se zasvetili. Odzdravila sem ga nazaj in se mu nasmehnila. Nato sva s Saro izvedeli še, da bo najin sošolec in skupaj smo odšli v razred, kjer smo skupaj preživeli 1. šolski da. Vedno bolj mi je postalaj všeč in cel čas sem mislila samo na njega. Toda, počutila sem se krivo, saj je bilo več kot očitno, da je Sari ZELOO všeč in svoji najboljši prijateljci nikakor nisem hotela speljati fanta.
Po pouku sem odhitela domov in ga najprej poiskala na fejsu ter ga dodala za prijatelja. Takrat pa sem dobila sporočilo. Bila je Sara.

---
Neext?
27. maj 2012
jaaaaaaa nexttttttttt
27. maj 2012
pol bol al pa ju3
27. maj 2012
next!
27. maj 2012
tist ko že napišeš cev spis 3000220 strani dolg in pol ti ne objaviiii!!! :@
---

Po pouku sem odhitela domov in ga najprej poiskala na fejsu ter ga dodala za prijatelja. Takrat pa sem dobila sporočilo. Bila je Sara.

Sara: Heej!
Jaz: Hej
Sara: A si ti to vidlaaa! A si ti vidla tega novga Lukana *_* Kak muceek je no!
Jaz: Hh.. vidim da si se na novo zalubla..
Sara: Haha.. dobr opazuješ ti.. in jaaaa res sm se!
Jaz: Ej morm it. Čaaao

Izpisala sem se. Nisem več mogla poslušat tega kar mi piše. Mislm da sm se tut jz zalubla. Sam še vedno ne morm vrjet da sva se zalubli v istega fanta!! Takrat pa mi je zazvonil telefon. Dobila sem SMS z spročilom:''Hej! Imaš danes čas? Se obiva ob 4 pred kinom?'' Kaaaaaaaj? Kdo je pa zdaj to?!! Odpisala sem:'' Am.. smem samo vprašati kdo si? Namreč.. ne hodim ven z anonimneži...'' Ni minila minuta in že sem dobila odgovor:''Nisem anonimnež. Poznaš me. Pridi in boš videla kdo sem. See yaa!'' Okej zdaj pa mi RES ni nič jasno. Šla bom in bomo videli... huuh... In res ko je bila ura pol 4 sem se odpravila (do kina se hodi pol ure). Ko sem prispela do kina sem tam zagledala.. LUKANA! Srce mi je poskočilo in postala sem živčna. Pomahal mi je in postala sem ŠE BOLJ živčna. Počasi sem stopala proti njem...

---
next? + hvala da berete
27. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!
27. maj 2012
Počasi sem stopala proti njem.

Luka: Heej Sindi!
Jaz: Hej! Kaj pa ti počenš tuki?
Luka: Pravzaprav nekoga čakam...
Jaz: No, hvala enako. Ampak kot zgleda te osebe ne bo.
Luka: Te osebe?
Jaz: Jap, dobila sem anonimno spročilo da naj bom ob 4 v kinu.
Luka: No... am.. ta 'anonimnež' je že tuki..
Jaz: Am.. čaki.. kak pa TI to veš?
Luka: Lej Sindi.. ta anonimnež sm jz.
Jaz: Ti? Am in zakaj si me ti povabu v kiino?
Luka: Pač hotu sm se sam mal bl spoznat.. nč druzga
Jaz: Aha.. no supr. Sm vesela da me ni povabu kkšn pedofil tko kt sm misla. Haha. Sma zakaj ravno v kino? A u šoli se ne morma pobližje spoznat?
Luka: Hahaha.. všeč mi je tvoj smisel za humor. Am.. ne v šoli se ne morva.. kr tista.. oprosti izrazu.. ZOPRNA Sara skoos rine vame! Pejt.. greva kupt karte!

A ji je slučajno reku 'ZOPRNA'?? Oh.. Torej mu ni NIČ do nje??!! Prijel me je za roke in odšla sva kupit karte.

---
Neext???
27. maj 2012
next!!!
28. maj 2012
a se splača itaq sam vidve bereta? Ok bom bl pol sam za vaju
28. maj 2012
bom še kako prijateljico povabla
drugač pa next!
28. maj 2012
next!
28. maj 2012
2 krat sem že napisala in ni objavlooo!! OOO!!!!!! :@

---

Prijel me je za roke in odšla sva kupit karte. Izbrala sva romantično komedijo, ki sem si jo že dolgo časa nameravala it ogledat. Kupila sva še kokice in kokakolo in se odpravla v dvorano. Ko se se je film začel sva se kot vsi normalni ljudje začela 'basat' s kokicami. V škatli sta se najini roki dotaknili. Postala sem še bolj živčna. Nato pa je sledila romantična scena. Luka je svojo roko položil na naslonjalo mojega stola. Srce mi je kar poskočilo. Nato sva se spogledala in... POLJUBIL ME JE. Bila sem tako srečna a obenem tudi zelo zmedena in šokirana.

Luka: Oprosti, nisem je mogu zadržat
Jaz: Am... ee.. Okej?

Vedela sem da sem zardela.

Luka: Upam da ne boš jezna. Ampak.. veš.. ušeč si mi že odkar sva se prvič srečala..
Jaz: Aja? Am... no sej si ti.. tut luškan.

O MOJJJ BOOOOOOG! A SEEEM MU RES TO REKLA?! ŠIT ŠIT ŠIIT!

Luka: Pa tut to morš priznat da je bil poljub zlo prijeten.
Jaz: Am.. je bil ja. Hhh.. Sam zdej me razum, da sm zlo šokirana.
Luka: Sej te razumem ja.

Upam da Sara ne bo izvedela, saj bo mislila da ji hočem vzeti fanta. Toda saj je ON poljubil mene ne jz njega! Sam če je blo pa RES zlo prijetno! Kaj men delaa! JZ - SM- ZALUBLENAAAA!
Zvečer nism mogla razmišlat o ničemer drugem razen o tem kako me je poljubil.
Vpisala sem se na fejs in prečekerala če je kaj novga. Sara je bla kot vedno vpisana in me je takoj kot je mogla kliknila.

---
Hočte next?
28. maj 2012
jaaa neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :**
28. maj 2012
u63347
u63347
NEXT!
Pa ti kr nextej tut če ti noben ne reče next ker je zakon c:
28. maj 2012
ooo hvala ●pιкιcα šкσzz● zdej se morm učit zvečer pa 100% dobite next!
28. maj 2012
next! se strinjam s ●pιкιcα šкσzz●
28. maj 2012
next! in se jaz tudi strinjam, seveda
28. maj 2012
Sara je bla kot vedno vpisana in me je takoj kot je mogla kliknila.

Sara: Heey!
Jaz: Hej
Sara: Kje si bla celo popoldne? Sploh te ni blo kaj gor na fejsu.
Jaz: V kinu sem bla.
Sara: sama?
Jaz: Ja sama.

Seveda, da ji NE bom povedala da sem bla z Lukano. Ubila bi me.

Sara: Aja?..
Jaz: Jaa no! Zakaj mi ne verjameš?
Sara: Pa sej ti no! Ej js morm it zdej! Čaw
Jaz: Čaw

Upaam, da ne bo zvedla kaj se je dogajalo.
Naslednji dan me je čakala pred vhodom v šolo. Takoj ko sva se srečali me ni pozdravila s svojim 'Heeey! Kaako sii?!' ampak s 'Hej. Morva se pogovort!'. O neeee! Vedla sm! Vedlaaaaa! Nekdo ji je povedu! Rekla sem ji: ''Am.. ja? Okej. O čem pa?'' Prijela me je za roko ter me povlekla na klopco ob šolskem igrišču.

Sara: Kako si mooooogla!
Jaz: Kaj speet!?
Sara: V kino si šla z Lukanom!
Jaz: A ti lohk pojasnim! Dobla sem anonimno sporočilo, da nej bom ob 4 v kinu. In tam sem zagledala Lukana. Povedu mi je da mi je on poslav sporočilo.
Sara: Ne verjamem! Izdajalka! Vedla si da mi je všeč!
Jaz: Nič se ni zgodilo me nama!!!
Sara: Ne laži! Vem da sta se poljubila!

O nee! NEEEEEEEEEEEEEEEE! Zakaj jzz!??

Jaz: Ja res sva se! AMPAK ON JE POLJUBIL MENE NE JZ NJEGA!
Sara: Lej ne verjamem ti!
Jaz: Ja pol pa nič!

Vstala sem in odšla proti šoli. Sara je priletela za mano in mi rekla:'' Sindi, oproti. Nisem tko mislila.'' Rekla sem:'' Ja okej no, sam neki mi še povej. Kdo ti je use to povedu?'' Rekla je:'' Ni važno, sam NI BIL LUKA!'' Dan je nato potekal normalnko tko kt use dni.
Popoldne pa me je na fejsku kliknu Luka...

---
Next?
28. maj 2012
u63347
u63347
NEEXT!
28. maj 2012
jutri
28. maj 2012
u63347
u63347
Sam da nebi pozabla pol napisat.! Takoj ko greš gor napiš
28. maj 2012
Ja.. kliknu me je..

Luka: Hoojla!
29. maj 2012
Popravlam...

---

Ja.. kliknu me je..

29. maj 2012
matr! Če noče napisaat!
29. maj 2012
Popravlam...
---

29. maj 2012
leeej to!! Bom bl pol poskusla!
29. maj 2012
Mogoče pišeš srčke skupi! No, če imaš srčke v tem nextu. Če jih maš napiš srčke z presledkom !

*next!*
29. maj 2012
next!
29. maj 2012
next!
29. maj 2012
Popravlam...
---

29. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike