Forum
JS BOM NAPISALA ENO ZGODBO K NI GLIH RESNIČNA NEKI JE TUT RENIČNU NO! SEVEDA...IGRAM NOT JS SM NISM U RESNIC TUK STARA!....

VSEBINA:
Bella js 16let
Jackob moj fnt 16let
Tiasha moja naj frendica 16let
Edward Taishin fnt 17 let
Klemen moja brt 11let
26. julij 2010
nexti da vidmo kko bo
26. julij 2010

26. julij 2010
tu sm js
26. julij 2010

moja frendica Taisha
26. julij 2010

moj fnt Jackob
26. julij 2010
http://www.menshairstyles.net/d/35033-1/men+medium+long+spiky+hair_+blond.jp
taishin fnt
26. julij 2010
se orpavičujem moj brt je star 1

26. julij 2010

Taishin fnt
26. julij 2010
PA ZAČNIMO .....

Blo je poletje in vsak dan sm gledala kdaj bom šla na morje z mojo frendico njenim fantom in seveda z mojim fantom. js grem na morje 10.7. dans je pa biu šele 5.7. na morju pa bom do 1.8. tu bo zlo zakon sm si misnla pa še zatu k bomo bli u drugem hotelu kuker starši kumi sm čakala.hitr sm poklicala tiasho sej sm želela slišat njen komentar na tu da gremo šele čez pet dni!!!!!.......

J=JS T=TIASHA

zvoni........zvoni.....

J: hey..........
T: hey..........
J:kk.. si stara
T: mau dougučasnu pa ti???
J:istu je hotla sm slišt tvoje mnjenje da gremo šele čez pet dni na morje zatu te tut kličm pa zatu če pridš men???......
T:no sej zatu je tut men mau dougčas k tut skus razmišljam na tu da gremo šele čez 5 dni k tu je še full doug ane..!!!???????no pa lej če lahku pridem čez 10-15 min teb ok
J.ok ti kr prid k men k sm sama doma k mami pa Klemen sta šla u Lunapark pa bota tm do 8.00 pol gresta še k babici pa oči je pa na službenem potovanju u Franciji pa pride šele 9.7. dagre pol na morje pa k men pride še Jackob pa lahko pokličeš še Edwarda da pride pa naredmo en mejhen žur brez staršev O.K!!
T: ok Bella prdm By.........!!!!!!
J: byyy...............
hitr sm se oblekla obleklča sm svojo najlubšo moajco zelene barve ferme nike in kavbojke ferme S.Oliver pa Pas znamke S.Oliver pa moje najlubše zelene starke!!!!!!
26. julij 2010

moja majca
26. julij 2010

kavbojke
26. julij 2010

moj pas
26. julij 2010

moje zelene starke
26. julij 2010
NADALJUJEM..........
nO KUMI SM SE OBLEKLA IN NALIČLA IN ŽE JE POZVONU ZVONC HITR SM STEKLA PO STOPNICAH IN ODPRLA VRATA VIDLA SM DA JE PRŠU jACKOB DALA SM MU EN VELIK POLJUB DA SE MU JE NA LICU POZNALA VELIIK POLJUB OD MOJE ŠMINKE. HITR SVA SE ZAPODILA PO STOPNICAH U MOJO SOBO IN TAM ČAKAL ANA tIASHO IN eDWARDA AMPAK KO SVA PRŠLA U SOBO IN ŽE JE SPET ZAZVONU ZVONC HITR SM SE SPET ZAPODILA PO STOPNICAH IN SPET ODPRLA VRATA ZDAJ STA PRED VRATOMAM BILA tIASHA IN eDWARD KONČNU SMO SPET BLI USI SKUPI NA KUPU. MED NAMI JE NASTAU EN ZLU VELIK KLEPET K JE TRAJAU DO DESETIH TAKRT ME JE POKLICALA MAM IN MI REKLA NAJ LEPU SPIM K BO DANES PRESPALA PR BABICI. BLU SM ZLU VESELA SEJ MI JE REJKLA DA LAHKO ONI PRESPIJO PR MEN USI SO SE ZMENIL SVOJIMI STARŠI DA BODO DANES PRESPAL PR MEN BLE SO DVE POSTLE SEJ SM JIH JST MELA U SOBI KR ENA BO ŠE ZA KLEMNA KU BO ODRASTU TKU DA SE NISMO MOGLI ZMENT SEVEDA SM JS HOTLA SPAT Z jACKOBOM IN tIASHO NAKONC SM SPALA Z jACKOBOM KR JE tIASHA HJOTLA SPT Z eDWARDOM KUKR JS Z JACKOBOM BLU JE FUL DOBER SEJ SMO BLI POKONC DO POL ŠTERIH ZJUTREJ SEVEDA KKU SM SPALA Z JACKOBOM SM SE POČUTILA ZLU VARNO...... IN OD KAR SM Z JACKOBOM SM SIGURNA DA JE LJUBEZEN NEKI NAJBULJ RESNIČNEGA IN PRIJETENGA NA SVETU. POGOVOR JE TRAJAU Z MANO IN jACKOBOM DO PETIH POTEM SVA PA TOPLO ZASPALA.
26. julij 2010
prosm komenterejte če nadaljujem sm js bom useen
26. julij 2010

to je moja soba...!!!!!!!!
26. julij 2010

moja kopalnica (zasebna samo moja)
26. julij 2010

moj mobi
26. julij 2010

in moja najlubša oblek ak je bla za valeto in za plese še bo
26. julij 2010
ko sm se zjutrej zbudila sm hitr pojzatrkovala in se oblekla sej sm se prva zbudila.
26. julij 2010
28. december 2013
next
04. april 2014
ful fajna zgodba hehehehe
22. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg