Forum
pisala bom o tem kako se je dekle zaljubilo in kakšne zmešnjave so nastale
23. junij 2013
zgodba je seveda izmišljena...če ti kj ni ušeč al pa če maš kšn predlog, da bi blo kj bolš kr povej :**
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

bil je lep sončen dan, ko je bil prvi dan pouka bila sem v osmem razredu, kar pa je pomenilo, da pridejo na našo šolo tudi iz drugih šol..od sošolcev nisem poznala nikogar, od sošolk pa sem poznala mojo najboljšo prijateljico. v razredu nas je bilo 24 in bili smo zelo sramežljivi.
moje prve ljubezni še nisem doživela in čakala sem, da se to zgodi.
ko smo se med sboj začeli ''štekat'' smo bili nerazdružljivi...moja prva ljubezen pa je prišla kmalu za tem...bil mi je zelo všeč, vendar bil je en problem...prej sem pozabila omeniti, da ko ljudi okoli sebe spoznam sem zelo družabna...problem pa je bil on...ON je bil moj najboljši prijatelj in nisem mogla uničiti najinega prijateljstva! on je bil tudi razredni car zame dobro pa je bil tudi samski...vsak dan, ko sem šla domov sem mislila nanj in ooh... on mi ni mogel iti iz glave...aja..skoraj bi pozabila...ime mu je Maj<33
no tako to je Maj https://data.whicdn.com/images/17316959/tumblr_lrqfcwgMPm1r06qo4o1_1280_large.jpg
mar ni sanjski? *-* noo...grem naprej! njegovo sliko sem dobila prek facebooka, kjer se tudi dopisujeva vsak dan! tudi on kdaj prespi pri meni in takrat vedno zardevam...moja največja želja takraj je bila, da bi tudi on kaj čutil do mene!
on je bil tako prijazen, rad je pomagal drugim in ni mislil samo nase in na svoj izgled, bil je res moj sanjski fant!
ajaa...tukaj pa je šemoja slika: https://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/p480x480/996718_419166381531296_614170676_n.jpg
verjatno bo kdo mislil kakšna barbika sem in podobno...NE!
ne maram punc, ki nosijo drage obleke in na tone ličil... sem preprosto zaljubljeno dekle! naslednji dan pa, ko sem prišla v šolo sem...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
usaj en next da nadaljujem :******
23. junij 2013
next
23. junij 2013
sem....videla sem njega z drugo! šla sem do njega kot ponavadi in ga objela kot prijatelja... videla sem da je njegovo dekle zraven ljubosumno in ga je hitro poljubila
kmalu je zazvonilo..to dekle ni bilo iz našega razreda, saj je nisem poznala! vprašala sem ga, kdo je ONA?! rekel je, da je to Kristy...njegova nova punca in je iz 9.razreda!
verjetno je bilo zelo očitno in me je vprašal, kaj je narobe! rekla sem, da sem samo malo žalostna, ker sva se doma z mami skregali (seveda sem se morala zlagati), on pa me je tako hitro potolažil in me je objel in skoraj sem začela jokati...v sebi sem zadrževala solze...nato pa je v razred prišla učiteljica! cel dan nisem z njim skoraj nič govorila, razen, če je pogovor začel on! vendar se je njegov pogovor vedno bolj navezoval na Kristy :'(
ko sem šla domov sem samo hitro odšla iz šole, da me ne bi opazil in da ne bi videla Kristy... -.- ajaa... njena slika: https://hiphop2013.com/wp-content/uploads/2013/02/dope-girl-jess-a-southern-california-girl-tumblr-barbie-pic006.png
ni čista barbika? le kako se je lahko Maj zaljubil vannjo? in dekolte?! jooooooooj!!!! :0
celo pot do doma sem premišljevala samo o tem, kako se je lahko on...tak sonček zaljubil v tako zafnano barbiko!!!! doma sem jokala cel dan...na facebooku sem bila nedosegljiva in na srečo sem bila sama doma, da nisem dobivala nadležnih vprašanj, kaj je narobe, kaj je bilo...itd. -.-''
naslednji dan pa...

next? :****
23. junij 2013
Itak, morš nextat! ful dobr pišeš!
23. junij 2013
Naslednji dan po šoli sem videla Kristy ko se je poljubljala z drugim...vendar Maju nisem mogla stret srca..saj ko je bil z njo se je zdel neizmerno srcen! Tako sem bila naslednji dan v šoli še bolj živčna kot takrat ko sem ju videla skupaj le de sem se mu danes izmikala...lagala pa mu nisem...naredila sem tako, takoj ko je kaj zaslutil sem spremenila temo in nisem hitela edgovoriti o njej saj nisem dobra lažnivka! Hotla sem mu že povedati ..vendar res nisem mogla... danes doma nisem jokala ampak sem bila tako živčna in nisem mogla niti zaspati... Pomoči sem spala samo kakšne 3ure... Zjutraj sem težko vstala in se počasi odvlekla vpočasi odpravila v šolo... V šoli pa sem zagledala...
Next? Ta next je bil malo krajši ker pišem preko telefona!
23. junij 2013
pika girl...aja drugač pa res hvala! :***
23. junij 2013
next! ker res najbool pišeš! <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
26. junij 2013
dj dj dj prooosmmm nooo... :*******
11. julij 2013
ok. bom zate
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
v šoli pa sem zagledala kako se Kristy in Maj kregata. Danes prvič nisem stekla do njega in ga objela, saj se nisem hotela vmešavati in sem šla mimo njijo tako, da me nista opazila. Šlišala sem delček pogovora, ko je Kristy rekla kaj pa una k se ti je učerej vrgla v objem. On pa jo je zmedeno pogledal in rekel, da sva midva samo prijatelja in da nikoli ne bova nič več in da mu jaz nič ne pomenim in da je razlika, kot če se poljubljaš ali pa objameš s prijateljico. Potem me je opazil in šel stran od nje ter stekel do mene. Bila sem na tleh, nisem mogla govoriti, solze sem zadrževala... Potem pa me je hotel objeti jaz pa sem ga odrinila in odšla do moje omarice. Nato pa stekla k prvi uri pouka. Jaa... težko mi je bilo tudi, ker sva bila najboljša prijatelja in je pri vseh urah sedel zraven mene. Včasih me to ni niti malo motilo. Danes pa sem si želela, da ga ne bi nikoli spoznala. Med odmorom mi je žalostno govoril kako se je razšel s punco in bla bla bla. Potem pa me je vprašal če je kaj narobe. Zabrusila sem mu: "nič ti ne pomenim in nič od nič. Tako da jaa...mislim, da te to ne zanima ravno!!" On pa je debelo pogledal in rekel od kje meni to. Pa sem mu povedala, da ko sem šla mimo njiju sem šlišala.Potem pa je hotel nekaj reči, a je zazvonilo. Še sreča sem si rekla. Noo..ko pa sem prišla domov iz šole me je nekaj.......
29. avgust 2013
next!
29. avgust 2013
...zmotilo. vse je bilo posspravljeno, hiša je bila popolnoma prazna. Mama pa je kot kaže že prišla domov in sem jo vprašala, kaj se gre. rekla je, da se bova preselili v Pariz, ker je tam dobila boljšo službo. To se mi je sprva zdelo super, samo ker bi to lahko bil vstop v moje novo življenje. Nobenemu nisem povedela, da se selim, me prav zanima, če me bodosploh pogrešali v šoli. Zmamo sva do konca pospravili in se nato odpravili na letalo. Tam mi je mogla obljubiti, da te hiše ne bova prodali in ker imava tam še vedno postelje in kuhinjo bo tam mogoče priti za počitnice. Prišli sva v Pariz. wooooooooooooa. Tukaj je čisto drugače, kot je bilo prej tukaj je tako novo, tako moderno, tako LEPOOO! Čez nekaj časa sva že pili prvo kavo v najini novi hiši, ki je bila prečudovita!!!
nekaj slik najine hiše:
hiša s sprednje strani:

slika z zadnje strani:

moja soba:

moja kopalnica:

mamična soba:

kuhinja:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
to je to!!
a nextam?
29. avgust 2013
next!!!
29. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg