Forum
Heiii! Sem Lara inbom pisala zgodbico, ki sem si jo sama izmislila (ja itak da sama) in je taka mau o ljubezni pa sovraštvu, prijateljstvu... in mislim, da vam bo všeč, tako, da ko bom dobila kake 3 glasove (da) bom začela!

( dodajala bom tudi slike, ki pašejo k temi!)

Boš brala/bral zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. junij 2012
Bom pa kar začela:
Kdo pravi,da ljubezen ni bolezen? No, priznati moram, da sem bila tudi sama ena izmed tistih deklet, ki nikoli niso znala ljubiti. Kako smešno in čudno hkrati se ti zazdi ko vsi okoli tebe govorijo o zaljubljenosti, razmerjih, ljubezni, poljubih….. Tebi pa se še sanja ne kako to sploh gre. To se je zgodilo tudi meni.

jaz(Tara)

Mila

Bilo je poletje. S sošolci in sošolci iz paralelke smo se odpravljali v šolo v naravo na Havaje. Tam naj bi ostali teden dni. Prijateljica Mila iz Ukrajine mi je razlagala o svojem novem fantu, ki se je ravno preselil iz Ukrajine. Ime mu je bilo Danya in imel je črne lase in strupeno zelene oči, Meni se ni zdel nič posebnega, ampak za Milo je bil Božji dar.
Res ne vem, kaj je videla v njem….. Tu je bil šele pol leta, Angleško je znal le na polovico, a vseeno je bil za vse učitelje popoln primerek odličnega učenca.

Danya:

nadaljujem?
25. junij 2012
nneexxttt
25. junij 2012
Res ne vem, kaj je videla v njem….. Tu je bil šele pol leta, Angleško je znal le na polovico, a vseeno je bil za vse učitelje popoln primerek odličnega učenca.
'Mila, glej…… vse lepo in prav, da si njegova punca, a živi v New Yorku! Mi pa v Los Angelesu!' Namenila mi je grd pogled, nikoli nisem videla Mile take… Zdelo se mi je čudno, saj nikoli nisem bila še zaljubljena, no mogoče enkrat v par čevljev, ki si jih nisem mogla privoščiti.
Takrat je zakričala na vse grlo….. Kričala je tako dolgo in govorila nekaj v njenem jeziku a ker sem ga tako oboževala sem se ga že davno naučila in razumela vsako besedo, ki jo je izrekla… Vedno je bila tako prijazna in odlična!
Vzela sem kovček in ga vrgla v prtljažnik avtobusa. Usedla sem se v prvo vrsto in začela prebirati svojo knjigo, o tem, da bom sedela z Milo nisem smela več pomisliti.
Preden so se vsi posedli je do mene stopila razredničarka :'Kako si drzneš! To kar si naredila Mili je najhujše! Dovolj mi je že tega,da vsak teden Julie, Sarah in Claire stokajo, da jih nadleguješ, jih zmerjaš in kradeš lastnino! Poslušaj me Tara Leanne Brown! To, da si ji razbila novi iPhone je dovolj! Dovolj te imam Tara Leanne Brown! Vso škodo, ki si jo storila boš plačala in v šoli v naravi boš sama v sobi, ne pozabila sem omeniti, da boš v sobi z mano! Tako je, nič ne bulji vame! Nadzorovala te bom noč in dan!' Po tem silnem govoru sem zaklela in prisegla, da bom dobila to neumno Milo, Julie, Sarah in Claire! Toliko o magičnem dopustu, ki sem ga čakala celo leto!
25. junij 2012
next
26. junij 2012
u48395
u48395
next
04. julij 2012
Pograbila sem svoj iPod in začela poslušati glasbo, takrat je mimo mene prišel eden najbolj neumnih sošolcev.

'Je ta sedež prost?' Me je vprašal. Hitro sem na sedež vrgla torbo. 'Ne žal mi je, tu je moja torba.' Jamie je zgledal potrto, a je šel naprej in se usedel k razredničarki Margaret O'Donnel. Začela sem brati svojo knjigo, naslonila sem se nazaj in čakala, kdaj bomo prišli do pristanišča. Vozili smo se dve uri in cel čas sta me Mila in Angela zbadali. 'Hej, ti ja, ti, ki si mi uničila novi iPhone! Ti je O'Donka povedala, da boš morala plačati?!' 'Mila, utihni, vem, da si jezna, ker sem rekla tisto o Danyi.' Potem sem se naslonila nazaj in zaspala. Čez nekaj časa me je stresel razredničar iz paralelke, mislim, da mu je ime Jacob Johnson. 'Prišli smo!' je rekel in se mi nasmehnil. Pograbila sem svoj kovček, kitaro in torbo ter tekla k ladji. Kovček sem odložila v posebno omaro in se usedla na palubo. Takrat so se mi pridružile Farrah, Natalie, Lucy in Frankie. 'Prosim, imam težek dan, ne me še ve tukaj gnjavit.' 'Saj te ne bomo! Rade bi bile tvoje prijateljice! Ampak prej bi se morale spoznati!' 'Lahko se spoznamo, kar prisedite.' Prisedle so in začele smo se pogovarjati. Izvedela sem, da ima Farrah brata Lucasa in dve sestri: Tinah in Alexandro. Pokazala mi je slike in spoznala sem, da je njen brat zelo lep. Natalie ima samo mamo in sestrico Caroline. Lucy je svoje čase živela v sirotišnici, a zdaj ima novo mamo in očeta. Frankie je talentirana pevka in igralka, a za xFactor ne dovolj dobra.
Tako sem jim še jaz povedala svojo zgodbo. Nevede sem stegnila noge in kot iz zraka se je pojavil Joe in se spotaknil na mojih nogah. Padel je in hitela sem se mu opravičevati, a on mi je namenil le grd pogled in šel naprej. To me je kar malo prizadelo, a zdaj sem dejansko imela prijateljice in me to ni preveč motilo in Mila je postala le še sapica moje domišljije…
Neeext?
04. julij 2012
u48395
u48395
malo preveč imen,si težko zapomniš ampak vseeno next
04. julij 2012
hvala, rada si izmišljujem imena...

Ladja je pripeljala na najlepšo otoško državo, ki sem jo kdajkoli videla! In bila sem že na St. Luciji in Barbadosu!

Pograbila sem kovček in se z Natalie, Farrah, Lucy in Frankie odpravila na obalo. Ja sto odstotno je to najlepši kraj na svetu! Prašne in vroče ulice Los Angelesa se s tem ne morejo primerjati! Učitelji so nas peljali v hotel, ki je izgledal kot bi bil narejen iz blata, a potem je bilo videti, da je to prevara, saj je bil takšen le omet. Vstopila sem in zagledala – najlepši hotel na svetu! Tako sem ga občudovala, ko me je potrepljala razredničarka :'Še vedno boš morala spati z mano v sobi!' 'Lahko spim v isti sobi s Farrah, Natalie, Lucy in Frankie?' 'No one so pridne,….. Pa naj ti bo!' Vzklikala sem od navdušenja in stekla do dvigala, ki je bilo –presenetljivo- kar majhno, tako, da smo se najboljše prijateljice in Lucyin fant David komaj stisnili v dvigalu. Bile smo v 13 nadstropju v veliki sobi z lastno kopalnico, ki je imela banjo in tuš kabino, pa 3 umivalnike in svoj kodralnik in likalnik za lase! V svojo omaro sem hitela pospravljati oblačila in našla sem majico in zapestnico. Na majici je pisalo: 'Mila moja najboljša prijateljica!' na zapestnici pa:' Mila & Tara. Obe stvari sem vrgla v koš, le da bi pozabila na to, kakšna hinavka je Mila! Farrah me je začela tolažiti, da zdaj imam njih! S svojimi velikimi modrimi očmi, ki so kar sijali izpod velikih očal se je zazrla globoko v moje in mi rekla: 'Me te ne bomo nikoli zapustile kot Mila!' Nasmehnila sem se in po zvočniku nas je poklical moški, ki je govoril špansko in angleško. Morali smo priti dol k razredničarki. Odpravile smo se dol in Lucy je šla dol s svojim fantom. Razložila nam je, da to ni navadna šola v naravi, temveč, da so izbrali Havaje zato, ker imajo ta teden, teden ljubezni, in vsaki samski punci in fantu bodo poiskali par. Oblila me je kurja polt in koža se mi je naježila. Jaz Tara, da bi imela fanta? To sploh ni logično! Ne znam ljubiti! Zaljubim se lahko le v čevlje, ki so predragi! 'Da učenke in učenci- vsak si bo dobil svoj par!' Natalie in Farrah sta vzklikali od navdušenja in skakali v zrak, le jaz in Frankie sva bili šokirani. 'Tara, to ne bo v redu!' 'Vem Frankie….. Zgleda, da bova morali to preživeti….' Po tem govoru smo imeli kosilo. Sedela sem med Natalie in Lucy, zraven nje je bil tudi David, ki se je z veseljem pridružil našemu klubu, zdaj se imenuje '6 prijateljev za vedno'. Zelo sem vesela, ker se je Mila in njena banda potuhnila in nas pusti pri miru. Zraven nas je bil še Davidov prijatelj Joe, ki sem ga po nesreči spotaknila. Hitela sem se mu opravičevati, a on se je le nasmehnil in rekel, da ni bilo nič hudega. Zazrla sem se v njegove oči in zagledala iskrico, ki je kar poskočila, a bila sem žalostna, ko sem videla Lucy in Davida, ki sta se poljubila in objela. Bila sem žalostna, ker nikoli nisem znala ljubiti in biti ljubljena še manj. Vem, da me imajo starši radi in me imajo prijateljice rade, a nihče me ni še ljubil in to me je bolelo. Le s težavo sem pojedla kosilo in se šla preobleč v svoje nove roza kopalke z zebrastim vzorcem, si oblekla poletno oblekico in se s Farrah odpravila na plažo. Tam je bil že David z Joem. Brisači sva položili zraven njiju, a sta se začela smejati. 'Kaj je tako smešnega?' 'Ah, Tara, imamo plačan poln penzion, lahko vzameš zastonj ležalnik!' Vsi smo se nasmejali in prosili sva ju, če nama pomagata in prinesla sta nam ležalnika. Udobno sva se namestili in opazovali ostale na plaži. Pogled mi je švigal sem in tja in opazila sem Milo, Claire in njuno skupino, kako so igrale odbojko z najlepšimi fanti. Počutila sem se ljubosumno.
Next?
05. julij 2012
net...! bom jutr prebrala..ok..?
18. julij 2012
next*
18. julij 2012
okk

hotelski bazen

Takrat je prišla mimo skupina domorodk, ki so zaplesale poseben ples in nam nadele rožne vence.

Na koncu sva zaploskali. Zelo je bilo vroče, zato sva šli v
morje, kjer so bile že Natalie, Frankie in Lucy. Skupaj smo plavale in se igrale kot majhni otroci. Šli sva na globoko in le glavo sem imela nad vodo, ko sem začutila, nekaj čudnega na mojih prsih, pogledala sem in moj nedrček je izginil! Panika! Hitro sem prosila Farrah, če mi teče po nov nedrček in šla je. Zelo dolgo je ni bilo nazaj. Tam sem bila v vodi in kar naenkrat sem imela nedrček na glavi! In za seboj sem zagledala Jamieja! Tam se je smejal, ko sem z rokama pokrivala svoje prsi. 'Si ti to naredil?' odgovoril je: ' Ha, ha, to sem želel vedno narediti in uspelo mi je!' od jeze sem ga skoraj začela tepsti, a sem se zavedla, da še vedno nima nedrčka in sem idejo opustila. Takrat je do mene priplavala Farrah in mi dala nedrček, in mi ga zavezala. Jamieju sem se nameravala maščevati, a kako? Takrat sem dobila briljantno idejo! Z Lucy sva mirno plavali mimo njega, potem sta ga Lucy in Natalie spraševali o telovadbi in takih rečeh, pa o motorjih in matematiki, ki je ni obvladal. Takrat sem videla priložnost, in videla sem, da je pokleknil na tla, takrat sem zagrabila za pas kopalk in jih s silo potegnila dol in hitro zaplavala z njimi v roki proti obali. Tam sem jih vrgla na razredničarkino brisačo. Začel se je jeziti in poklical Davida, da mu je šel po kopalke. Takrat sem se mu zasmejala v obraz in rekla: 'Nikoli se ne hecaj s Taro Leanne Brown!' In prijateljice smo odplavale nazaj. Ko sem tako ležala na brisači sem razmišljala, o tem, kako je izgledal Jamiejev obraz, ko sem mu vzela kopalke, in zazdelo se mi je, da je bil kar luštkan in smešen. Takrat sem se udarila po licu in si rekla: ' Tara, kaj je s tabo? Samo utišaj svoje misli!' A misel nanj mi kar ni hotela z glave. Ura je bila že 7 in s prijateljicami smo se odpravile do hotel, v dvigalu pa –o groza- z nami sta se peljali Mila in Claire! Ker me je ves dan trpinčila sem ji zabrusila: 'Kaj je zdaj Mila? A ima Danya že drugo? Ali mu je razdalja predolga in ima rajši svetlolaske, ne pa črnolaske?' Bruhnila sem v smeh, kot tudi moja skupina najboljših prijateljev. ' No poglej jo Tara Leanne Brown! V mojo obrambo bom rekla, da sploh ne znaš ljubiti in imeti rada! Živiš v stanovanju s 4 sestrami! Z dvema si deliš sobo!' Nisem hotela povzročati prepira, zato sem izstopila. Hitele smo se skopati in se uredile za večerjo, danes naj bi bil prvi dan Havajske Ljubezni. Usedle smo se za mizo in naročile večerjo, takrat je naokoli hodil neki Havajčan in nas spraševal, če imamo fanta, smo zaljubljene…. Ko me je pogledal so se mu zasvetile oči. Najprej je nekaj rekel v svojem jeziku, potem se je spomnil, da ga ne razumem in povedal po angleško :'Vau, ti si pa najboljša, kar sem jih kdaj videl! Tvoja popolna svetla koža, lepi rdeči lasje, zelene oči….. Prav za mojega sina si! Saj program Ljubezen ni namenjena samo vam sošolcem!' Zardela sem in se začudila hkrati. 'Ampak, vašega sina ne poznam.' Takrat je poklical:'
'A' amakuale! Pridi sem! Poglej to lepotico!' 'A' amakuale me je pogledal in se mi nasmehnil. Imel je temne lase in temne oči. Njegova polt je bila lepo zagorela in že naravno malo temnejša, kar malo se mi je prikupil, a kmalu po tem sem spoznala, da ni tisti pravi.

18. julij 2012
next..!
18. julij 2012
Še vedno sem imela pred seboj Jamiejev obraz, njegove rjave lase in lepe oči.Jamie

Ko sem tako ležala v postelji, nisem mogla zaspati. V dlani sem stiskala mojo verižico z obeskom v obliki sonca.

Želela sem, da to sonce prebudi ljubezen, ki se je toliko časa skrivala v meni in ni hotela se spraviti na plano. Tako globoko sem se potopila v svoje misli, da sem zaspala. Imela sem sanje, v katerih sem ležala na plaži in Jamie je ležal zraven mene in me božal po laseh. Šla sva plavat in se potopila, ko sva prišla na površje sva se poljubila. Še enkrat sva se potopila, in skoraj sva se že enkrat poljubila, ko me je zbudila Lucy. 'Jooooj! Ravno sem imela najboljše sanje!' 'Kakšne pa?' Udarila sem se po glavi in si rekla: neumna, neumna, neumna! 'O novih salonarjih! Takih rožnatih s pentljami!' Začutila sem, da sem zardela, a sem poskušala ostati mirna in si šla umit zobe. Oblekla sem se v kratke hlače in v kratko majico. Svoja umazana oblačila sem nesla v pralnico. Tam sem srečala Jamieja in Davida, ravno sta pospravljala v pralni stroj svoje kopalke. Jamie je v stroj dal tiste kopalke, ki sem mu jih slekla. Spet sem zardela in nesla oblačila v zelo oddaljen pralni stroj. Hitro sem tekla na zajtrk, kjer sem srečala Milo in njeno novo prijateljico Cathy. jedilnica

Cathy, čudno ime. S svojim imenom sem zelo zadovoljna, a raje bi, da bi bilo ime Tara moje srednje ime in Leanne moje prvo ime. Po zajtku smo dekleta imela vodno aerobiko, bilo je kar zabavno. Roke smo dvigovale v zrak, poskakovale in si raztegovale mišice. Fantje so tačas igrali vaterpolo in nas niso niti opazili. Imele smo prosto uro, ki smo jo izkoristile za ogled lepega mesta. Prijateljice smo šle po stojnicah in si kupile enaka sončna očala in enake majice. Za čas kosila smo se vrnile nazaj in Margaret (razredničarka) nam je povedala, da gremo za to popoldne in večer v Honolulu! Z Lucy sva zaploskali, ker tam imajo najlepša oblačila in najini denarnici sta kar pokali od količine denarja, ki sva jo prinesli s seboj. Sedela sem z Natalie in pred nami sta bili Frankie in Farrah, za nama pa Lucy in David, ki sta se smehljala in objemala celo pot. Ko smo prispeli sva se z Lucy kar pognali iz avtobusa in s svetlobno hitrostjo zleteli k najlepši veleblagovnici, kar sem ji videla! Tam sva nakupili skoraj vse, kar rabi punca na Havajih. Lepe obleke, kratke kavbojke, čudovite tope in sandale in japonke, ni manjkalo tudi posebnega parfuma za spomin. Odhiteli sva do avtobusa in Natalie, Farrah in Frankie razkazovali najin plen. Farrah je podzavestno vzela iz moje vrečke prelepo zapestnico s školjkami in si jo nadela.

Ogledovala si jo je, ko se je spomnila, da je moja. 'Ups! Oprosti, nisem nameravala tega narediti!' 'Nič hudega Farrah, veš kaj je Mila počela, nakita mi ni vrnila tudi po teden dni.' Samo zasmejali sva se in začeli brati. Vsaka svojo knjigo. Ko sem pogledala kaj bere, sem videla, da Farrah bere enako knjigo kot jaz! Le tiho sem se nasmehnila. Prispeli smo v hotel in šli na večerjo. Tu je res vse bolj sproščeno kot mnogi pravijo. Nobenega hrupa, nič prometa, najbolj mi je všeč, ker tu ni zanikrnih in umazanih ulic polnih kriminala. Všeč mi je, da se zbudiš ob zvoku morja in zaspiš v melodijah valovajočega morja. Odprla sem svoj prenosnik in z mojimi 'cimrami' smo zapele pesem na karaoke. Še dobre smo bile! Potem sem zaigrala na kitaro znano pesem in spet smo jo zapele, le, da sta se nam pridružila David in Jamie. Z njima ob strani sem se počutila tako lepo! Kar nisem hotela, da bi se pesem končala! No, nobena stvar ne traja za vedno, kot tudi ta pesem ni bila.

neeext?
19. julij 2012
next
20. julij 2012
Prekmalu smo morali na prvi Ljubezenski dan. Neki Havajčan nam je razlagal o ljubezni, in, ko sem ga nekaj časa opazovala, sem videla, da sem ga videla že, ko mi je predstavil svojega sina 'A' amakuale. Kar malo sem zardela, ko sem se spomnila lepega Havajčana, in tega, ko sem mu odvrnila, da ni tisti pravi. In ko ne bi bilo treba je prišel 'A' amakuale in se usedel zraven mene. 'Ali nisi ti Tara?' Samo zardela sem in mu odvrnila: 'Ja, jaz sem Tara, ti pa si 'A' amakuale, ne?' Samo pogledal me je v oči s tistim pogledom 'kaj pa govoriš, saj se poznava?' Presedla sem se en stol v desno k Anabelli, on pa se je presedel na moj stol. Ko sem mu poskušala razložiti, da nočem sedeti prav zraven njega, me je poklical njegov oče. Šla sem na mivko pred vse sošolke in sošolce. 'No Tara, ali imaš fanta?' 'Nimam.' 'Ali si zaljubljena?' 'Pravzaprav ne vem.' ' V redu, ali si bila že kdaj v zvezi ali pa zaljubljena?' 'Ne, nič od tega.' ' Potem si najboljša kandidatka za naš projekt!' Spet sem zardela in se šla nazaj usest. 'No, Tara, kar postavi se na naš ''prestol'' in fantje iz tega otoka bodo hodili k tebi kot v starih časih in lahko si boš izbrala tistega pravega! Najprej sem pomislila: Ojoj! To ne bo dobro! Potem sem se spomnila osebe, ki ji pravimo Jamie in se še kar razveselila. Usedla sem se na ta slavni prestol, ki je bil prešit z roza žametom in okrašen z rožami. Fantje so se postavili v vrsto in drug za drugimi hodili k meni. Prvi je bil Jack iz paralelke. Ni bil nič posebnega, le lepe lase je imel. Za njim pa še Jake, Liam, Harry, Taylor in še nekateri iz paralelke. Noben mi ni izgledal nekaj posebnega in z nikomer izmed njih, si ne bi bila pripravljena deliti ljubezni, zato sem šla s prestola na stranišče, kjer sem se zjokala, saj Jamie še ni prišel na vrsto, niti vedela nisem, če stoji v vrsti! Malo sem se pomirila in obrisala solze, ter šla nazaj k prestolu. Takrat je na vrsto prišel- o,ne!- 'A' amakuale in mi pravil, da kako je zaljubljen vame in, da bova skupaj za vedno živela na Havajih pri njegovem očetu, ki naj bi imel razkošno vilo in celo premoženje, a samo nagnala sem ga. Res mi je najedal živce! Fantje, taki in drugačni so hodili k meni in me zasipali s komplimenti, a četudi so bili nekateri prav v redu, nisem dobila, tistega kar sem iskala. Tam sem sedela 2 uri zagotovo, ko je končno prišel na vrsto Jamie! Vprašal me je, če bi šla z njim na zadnji ples in seveda sem privolila in stekla v stranišče, kjer sem srečala Lucy in Natalie. Najraje bi ju objela od veselja! 'Tara, pomiri se!' Nisem se mogla pomiriti, zato je spet zakričala: 'Tara Leanne Brown! Takoj nehaj!' Takrat sem se končno ustavila in spraševale so me kako je bilo. Povedala sem jim vse, po čisti pravici in nisem spustila ene besede. Odpravile smo se na večerjo in ves čas sem sanjala o Jamieju. Zdaj je bil zame angel, a kmalu sem spoznala, da še vedno nisem zaljubljena vanj. Ne vem zakaj sem tako zahtevna. V postelji sem naglas brala smešne odlomke iz moje knjige in kmalu smo popadale po tleh od smeha! Potem smo si izmišljevale vice in šale. Lucy je povedala najbolj smešnega in dobesedno sem padla s postelje! Po pol noči smeha sem končno uspela zaspati in zbudila sem se prva in pospravila posteljo, ter zbudila ostale. Kot po navadi sem se že četrti dan odpravila na zajtrk in se družila s svojimi novimi prijatelji, kljub temu,da je bil 'A' amakuale zaljubljen vame, smo ostali dobri prijatelji in vsak dan je hodil k nam in nas zabaval. Igrala sem na svojo kitaro počasno pesem, in vsem je bilo dolgčas. Kar naenkrat sem dobila knjigo v glavo. 'Hej! Kdo je bil!?' 'Zaslišala sem smeh, obrnila sem se in tam je bil Jamie! 'Ne igraj takih žalostink! Daj kakšno za zabavo! Tako dobro!' Zasmejala sem se in zaigrala najpopularnejšo pesem to poletje. Vsi smo peli in se zabavali, skoraj sem že pozabila o moji skorajšnji zaljubljenosti, na katero sem čakala ogromno časa. Po kosilu smo šli z razredničarko k bazenom na našo inštrukcijo potapljanja. Najprej smo vadili v bazenu, potem smo šli v morje. Potapljala sem se v bližini Lucy in Davida ter Farrah in Frankie. Natalie se je šla potapljat zraven nekih fantov iz paralelke. Videli smo čudovite ribe in školjke, pa korale in rake, celo manjšo hobotnico in jeguljo! Bilo je super! A prekmalu je bilo konec in, ko smo hodili proti hotelu sem bila zraven mojih prijateljic in zraven mene je hodil Jamie. Ponoči nisem mogla zaspati. Mislila sem na dogodke na Havajih. Nujno moram še kdaj priti sem! A škoda, ker smo tu še jutri in pojutrišnjem gremo domov. Jutri je Ljubezenski ples. Kaj bom oblekla?! Z Lucy bova šli nakupovat. Lepo mi bo svetovala in super bo! Ob peti sem zaspala za le borne tri ure, ker smo morali ob osmi vstat in pospravit postelje, se umit, obleč in še marsikaj….

neext?
21. julij 2012
next
21. julij 2012
Na zajtrk ob devetih, ter na jutranjo aktivnost, ki je bilo po navadi fantovsko-dekliško druženje. Poleg Davida in Jamieja so k nam prihajali tudi Joe, Liam in 'A' amakuale, ki je bil všeč Natalie. Joe je bil za Farrah in Liam za Frankie.
Ne vem kako in zakaj, sem svoje razmišljanje o ljubezni tako obrnila na glavo. Vedno sem mislila, da so fantje le neka čudna bitja, ki ne znajo drugega kot kričati in prekipevati od energije. A zgleda, da se človek spremeni.
Ko ne bi mogla najti slabšega trenutka, ko je v sobo vstopila Mila. 'Živijo Jamie! Kako si kaj?' Začela se mu je smejati in ga zapeljevati pred mojimi očmi! 'Saj ne boš z nobeno plesal danes, kaj ne? Lahko bi plesal z mano!' Jamie kot dober fant ni rekel nič. 'Mila! Kaj delaš v naši sobi?! Osvajaš mojega fanta in se nam prilizuješ!? Vedno si bila zlobna, a od tebe tega nisem pričakovala! Pojdi ven!' Začela je preklinjati-spet v svojem jeziku- in vse sem razumela. Joj, zakaj sem se šla učit Ukrajinski jezik! Nagnali smo jo ven in šli vsak v svojo sobo, ter se napravili za ples (zabavo). Vesela sem bila, ko sem vedela, da bom plesala z Jamiejem in, da bova zagotovo par! Bila je že sedem ura in s prijateljicami smo šle v klub, kjer je bil ples. Imel je veliko plesišče, ki je bilo zunaj in veliko notranjo restavracijo. Bila sem navdušena.
Zavrteli so prvo pesem, ki je seveda bila počasna, ljubezenska pesem. Do mene je pristopil Jamie. ' Bi gospodična Tara Leanne hotela zaplesati z menoj?' 'Seveda, moj preljubi Jamie Jonathan!' In zaplesala sva ples, ki smo se učili v šoli na plesnih vajah. Bilo je popolno! Plesala sem s fantom mojih sanj, imela sem najlepšo obleko in najlepše čevlje, 4 prijateljice, ki so bile stalno ob meni…
Natalie (levo) Farrah desno

Lucy levo in Frankie desno

moja obleka in čevlji

Ne bi si mogla želeti za več! A tudi, ko je vse popolno se dobi kakšna Mila vmes. Pristopila je do mene v modri obleki, z temno modrimi salonarji in pentljo v laseh.

25. julij 2012
Za roko je peljala Taylorja. 'Ubogi Taylor.' Sem si rekla, a očitno preveč na glas. 'Kaj ti mojemu spremljevalcu ''ubogi Taylor'' kaj sem kakšna strupena kača, ki bo zdaj zarila svoje strupnike v njegov vrat? Tara, bili sva prijateljici, a sem vesela, da sem te takrat nakričala in te zaklela! Nikoli več te nočem videti!' 'No, ni ti treba me gledati! Ali pa lahko oslepiš zaradi Danyine prijaznosti! Že prvič, ko sem ga videla v živo sem videla, da se pretvarja! Povedala sem ti, a mi nisi hotela verjeti! Sovražim te, sovražim!' Pahnila sem jo v Taylorja in skupaj sta padla po tleh. Jezno sem odkorakala od nje. Najbrž za vedno. Zaletela sem se v razredničarko, jo peljala nekam na samo in ji povedala vse o Mili, iPhonu in vsem! Najbrž mi ni hotela verjeti. Pristopil je Jacob Johnson (razredničar paralelke). Kaj pa se tukaj dogaja? Razredničarka mu je povedala vsa ''moja'' slaba dejanja in, da ji zdaj pravim, da si samo izmišljujejo. Pogledal me je v oči. Opazila sem, da se mi blago smehlja. 'Tara je prijetna punca, zagotovo ne bi nikoli storila česa takšnega! Saj jo vidite!' Razredničarka je samo zavila z očmi in dejala: 'No, prav! Poiskala bom druge in skupaj se bomo pogovorile. Brez tebe Tara.'
Stekla sem k Lucy in Davidu ter se veselila. Do mene je prišel Jamie. Spet sva plesala, pila sva sok in jedla majhne sendviče. Od onemoglosti sva se usedla na stol in se držala za roke. Ravnokar naj bi razglasili kralja in kraljico tedna ljubezni. 'To bo to!' Sem si rekla. Držala sem pesti. Havajčan je rekel: 'Kraljica našega Tedna Ljubezni je:…………' 'Prosim jaz. Prosim naj bom jaz!!!!'
'…………….Tara Leanne Brown! Čestitke!! Kralj našega tedna ljubezni pa je:……………………………………..Christopher Parks!' 'Kaj!?' sem zakričala na odru. 'Jamie bi moral biti kralj, ne pa Chris!!!' No, gospodična Brown, Christopher je najbolj oprezal za vami in vas občudoval! Zato je kralj!' Stekla sem z odra v Natalien objem. Zjokala sem se. Jamie je prišel do mene in me potolažil. 'Tara, naj imajo tega Chrisa, jaz bom vedno samo tvoj.'' Takoj sem se pomirila. Spet sem začela plesati in se zabavati s svojimi novimi prijatelji. A škoda, ker smo ob 2. Uri zjutraj morali v postelje. Spat! Umila sem si lase in obraz, stuširala sem se in se preoblekla v pižamo. Legla sem v posteljo in trdno zaspala. Zbudila sem se zgodaj zjutraj in začela pakirati. Spakirala sem vse. Potem sem se še enkrat stuširala in s prijatelji smo šli še zadnjič k našemu prijatelju 'A' amakualu. Objeli smo se in se skoraj zjokali. Res se bomo pogrešali, a vsega lepega je enkrat konec. A, se veda bo prišel kdaj v Los Angeles in druženje se bo nadaljevalo. Peš smo šli do trajekta in na istem mestu kot pred tednom dni smo se prijateljice in seveda prijatelji usedli na palubo in prepevali pesmi ob zvokih moje kitare… Z Jamiejem sva se naslonila na ograjo in se objemala, prav tako Lucy in David, Joe in Farrah ter Liam in Frankie. Natalie je ostala sama. Skoraj je začela jokati, dokler ni do nje pristopil Drew. Vedno je bila zaljubljena vanj. 'Bi počela kar počnejo Lucy in David, Joe in Farrah, Liam in Frankie in Tara in Jamie?' ' Seveda!' In tako smo se vsi objemali. Lucy in David sta se tudi poljubila. Prekmalu je trajekt prispel. Na avtobusu sem se usedla zraven Natalie, Drew in Jamie sta sedela skupaj. Pogovarjali sva se o tem, kako presenetljivo dobre ''počitnice'' sva preživeli. S prijatelji smo se odločili, da se bomo še naprej družili in še kdaj obiskali Havaje. Nisem hotela, da bi 2 urna pot domov končala.
Spet ta Los Angeles, poln kriminala in raznih trgovskih centrov….. Dobra stran tega je, da vidiš vsaj kako slavno osebo.
23. oktober 2012
next
24. oktober 2012
Spoznala sem Adama Lamberta in dobila skupno sliko ter avtogram! Res je prijazen. S prijatelji bomo v počitnicah imeli lov na slavne. Iskali jih bomo zbirali avtograme. Zmagal bo tisti, ki jih bo dobil največ.
Vožnja ni še bila na polovici, a z vsako minuto smo se približevali domu. Videla bom vse svoje sestre, mamo očeta in psa. Malo sem jih že pogrešala, a bi lahko še zdržala na Havajih… Letos moramo tja na počitnice. Mama bo gotovo navdušena.
Na vsem lepem je začelo deževati. Vozili smo se po mokri avtocesti. Prišli smo v zastoj zaradi prometne nesreče. Bila sem vesela, ker bomo prispeli vsaj 2 uri kasneje in bala sem se, da bomo mi pristali v kaki nesreči, ker je lilo kot iz škafa.
Končno se je ogromna kolona premaknila. Avtomobili so šli vsak po svoje in ostali smo sami na mokri cesti.
Kar hitro smo se peljali po mokri cesti in voznik je telefoniral…. Mirno smo se pogovarjali, ko sem se zabila v sedež pred mano. Varnostni pas se mi je zarezal v prsni koš in zabolelo me je. A potem se niksem spomnila ničesar več….
Zbudila sem se zraven Jamieja. Na postelji. V bolnišnici. V žili sem imela cevko, in v nosu še eno. Spomnila se nisem ničesar več. Le udarca v sedež. Vstala sem, a moje noge niso bile dovolj močne. Sesedla sem se na posteljo in opazila, da je moja noga v mavcu. Zelo me je bolela in nisem si mogla pomagati, da ne bi zakričala od bolečine. Nihče me ni slišal, nihče ni prišel do mene in spet sem zaspala.
Slišala sem mehak ženski in moški glas, ki sta se pogovarjala:'Naprave kažejo, da je zbujena, a le zelo utrujena!' Odprla sem oči in zajokala sta od veselja. 'Kaj je narobe z mano?' 'Oh ljubiva pristali ste v prometni nesreči. Na srečo so le tri osebe hudo poškodovane.' ' Kdo pa so to, če smem vedeti?' 'Ne vem točno, a mislim, da je neka starejša gospa in dve mladenki. Ena ima črne ena pa blond lase.' Oddahnila sem siin pomislila:'Nobena prijateljica nima blond ali črnih las!' Malo se mi je zasmilila razredničarka. Pogledala sem k Jamieju in naprave so štele bitje njegovega srca. Mama je zdravnica in mi je nekoč povedala, kako mora srce biti. Ne prehitro in ne prepočasi. Njegovo srce je bilo s pravo hitrostjo. Medicinska sestra mi je izklopila cevki iz nosu in mi prinesla večerjo. 'Kako dolgo je od nesreče?' Sem jo vprašala. 'Ne dosti, le en teden. Zdaj so že počitnice in ti ne bo treba v šolo!'
Zaradi šole sem se razveselila, a nisem vedela kje so vsi moji prijatelji! Pogledala sem na veliko stensko uro, ki je visela pred menoj. Ura je bila že deset zvečer. Zaspala sem. Okoli sedme zjutraj sem se zbudila z veliko bolečino v glavi. Imela sem močno migreno in dobila sem tableto. Jamieja sem vprašala. Če se spomni kaj več kot udarca v sedež. 'Spomnim se, da sem padel na sredino avtobusa, potem se je vse nagnilo na levo in najbrž je avtobus pristal na boku. Več se ne spomnim.' Opazila sem, da Jamie nima nobenega mavca in, da nima nič povito, sama sem imela mavec na levi nogi in povoj okoli glave. Izvedela sem, da bo danes popoldan Jamie lahko odšel domov. Popoldan je prišel še prehitro in Jamie je šel domov. Obljubil mi je, da me bo obiskal vsak dan.
24. oktober 2012
nexxt
25. oktober 2012
Zvečer so bili pri meni starši. V moji sobi sem že nekajkrat opazila lepega medicinskega brata. Nekaj časa sva se pogovarjala in izvedela sem, da bo on skrbel zame dokler ne grem domov.
Večer je že bil, ko sem ga vprašala o mojih prijateljicah. 'Ali misliš Farrah, Fankie, Natalie in Lucy? Ted Davida Drewa in Joeja?' 'Da! To so oni!'
'Z njimi je vse v redu, le Lucy je utrpela hujše poškodbe, a z njo bo vse v redu. Večina jih je že odšla domov z lažjimi zvini gležnjev ali zapestij.'
Razveselila sem se dobre novice, a hkrati me je zaskrbelo za Lucy. 'Ah, saj Lucy je močna, prebolela bo to pred mano. Noč se je že spuščala na mesto v katerem sem bila… Še sama ne vem kako mu je ime. Zaspala sem. Moj spanec pa se ni zaključil mirno.
Zbudila sem se z močnimi bolečinami v glavi. Prav na mestu, kjer sem imela rano. Poklicala sem medicinskega brata. Bolečina je bila neznosna. Čutiti je bilo, kot, da se mi bo rana razparala in razparala celo mojo glavo. Prihiteli so zdravniki in kup medicinskih sester in bratov. Na hitro so me pregledali, potem pa so me peljali na CT slikanje možganov. Samo hiteli so, jaz pa nisem vedela ničesar. Za trenutek sem želela zapreti oči in se prepustiti zdravnikom, a bolečina je bila premočna. Nisem si mogla pomagati in sem zakričala. Hitro so me peljali v veliko sobo s polno lučmi. Svetloba me je prisilila, da sem zaprla oči. Hiteli so mi dajati masko na obraz in zazdelo se mi je kot, da sem umrla.
Zbudila sem se dolgo časa po tem. Vprašala sem se:'Ali nisem umrla?' Mama je zraven moje bolniške postelje jokala in me začela objemati. Ves razred je bil ob meni celo Mila in njena banda. Mila je jokala. Zazdelo se mi je, da ji je dejansko mar zame. Ne, ne more biti res! Mila me sovraži!
26. oktober 2012
nexttt
27. oktober 2012
next po dolgem času haha
Vprašala sem edino navzočo zdravnico, zakaj in kaj se je zgodilo z mano. 'Ljubica, ko smo te prejeli v oskrbo smo vedeli, da si se udarila v sedež in, da si se porezala na goreči in razbeljeni pločevini iz katere je avtobus narejen. Rano smo skrbno očistili, a nevede smo pozabili na najmanjši košček, ki s prostim očesom ni viden. Ker se je košček zarival naprej v rano in povrh vsega ni bil razkužen ampak zelo umazan, te je začela rana boleti. Na CT-ju smo to ugotovili in prestala si 7 urno operacijo. Odstranili smo delček in zašili tvojo rano. Zdaj te ne bi smela več boleti.' Prestala sem dolg govor zdravnice in ugotovila, da sem močna oseba. Na glavi sem res zatipala šive. A še vedno nisem vedela, kako je z mojimi prijateljicami in kako se je nesreča zgodila. Prišli so zdravniki me pogledat. ''Gospodična Tara, kako se danes počutite? V redu. Vas lahko nekaj vprašam? Če boste vedeli.'' Sem vprašala. Morala sem vedeti vse o nesreči. ''Seveda! Tu smo, da odgovarjamo na vprašanja!'' ''Mi lahko poveste kako se je nesreča zgodila? Ker sem zelo zmedena!'' Sestra je pogledala zdravnika in ta ji je pokimal. ''Tara, žal je za nesrečo bil le en krivec. To si bila ti.'' ''Ampak kako, kaj kje, zakaj?'' '' Prejeli smo informacije, da si se med vožnjo prepirala z Milo. Sedeli sta za šoferjem, ki vaju je večkrat opozoril.'' V glavi mi je kar brnelo od vseh teh misli. Jaz in Mila sva se kregali? Saj se spomnim, da je voznik telefoniral in je deževalo!
26. februar 2013
next
26. februar 2013
next
26. februar 2013
Next... mislim da se je mila zlagala
09. september 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg