Forum
hej
tut jst sm se odločla da bom napisala zgodbico
jst sm klara (zgodba je namišljena in tud imena so namišljena )
stara sm 15 let pa s ravnokar končala oš. mam svojo bff nejo pa svojga fanta jana.

to sm jst

to pa je neja:

pa še moj fant jan:

a nej nextam??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. januar 2011
u34601
u34601
next
27. januar 2011
ok nextam!!
27. januar 2011
next
27. januar 2011
počitnice so minile ful hitro z nejo in janom so cele dneve ždeli skupaj. spet se je začela šola in prvi dan na novi šoli. šola je bla ful lepa pa najboljš je blo to da smo bli z neji pa z janom skupi v razredu. tud sošolci pa sošolke niso bli slabi sam neka važička je bla pa neznosna. mislala si je da je najlepša na svetu pa je bla grozna. ime ji je blo nina pa že prvo uro je osvajala jana.

sploh ni lepa pa si misli da je boginja
27. januar 2011
ko sva z janom šla iz šole sva molčala jan ni nič rekel jaz pa tudi ne .
proti koncu poti me je le vprašal kako sem se imela v šoli jaz pa sem u le odgovorila: grozno!!! vedela sem kakšen bo njegov odgovor a sem raje počakala.
čez nekaj časa me je vprašal zakaj pa sem mu odgovorila le zaradi tiste važičke!!!
27. januar 2011
a nextam??? 1 komentar
27. januar 2011
wnext
27. januar 2011
po tem odgovoru sem odhitela v hišo in naravnost v svojo sobo. mama je še zavpila kaj mi je a se nisem ozirala nanjo.
ko sem prišla v sobo sem se ulegla a posteljo in začela jokati. nisem vedela kaj naj si mislim. med poukom je nina opazovala in osvajala jana on pa se ji je smehljal kot meni ko sva se spoznala in se zaljubila. poklicala sem nejo a se ni oglasila. nato je pozvonil zvonec...
27. januar 2011
2 komenta pa nextam
27. januar 2011
next & next xP
27. januar 2011
u34629
u34629
nex
27. januar 2011
u34601
u34601
next
28. januar 2011
niti mrgnila nisem. a ko so se odprla vrata sem s strahom pogledala jana ki je stal pred vrati. grozno sem se počutila ko je stopil v sobo in se vsedel na posteljo zraven mene. nekaj časa sva molčala nato pa sem ga vprašala zakaj je prišel. odgovoril mi je da zato da bi se pobotala a jaz se bila še vedno jezna nanj nato pa je rekel...
28. januar 2011
next
28. januar 2011
u35759
u35759
next
28. januar 2011
da noče biti več z mano. nisem vedela kaj naj naredim le klofutnila sem ga in ga spodila iz hiše. res mi je bilo hudo 3 dni sem jokala in cel teden nisem šla všolo tako hudo mi je bilo...
28. januar 2011
next
28. januar 2011
nato pa je nek dan k meni prišla neja in me prepričala da sm šla v šolo. pri vseh predmetih sem se presedla kr sm prej vsepovsod sedela z njim. bilo mi je zelo težko ker sem morala gledat njega in njegovo novo punco nino ki se je skoz vlaćla po njem na bruhanje mi je šlo in nisem mogla zadržati solz zato sva z nejo odšli na wc kjer sem si uredila make-up in se vrnila v razred a nisem pokazala kako težko mi je. ko je bilo konec pouka sem stekla do njega in ga klofutnila z vso močjo on pa niti mignil ni...
06. februar 2011
next
06. februar 2011
u35759
u35759
next
06. februar 2011
u31440
u31440
next!!!
12. februar 2011
nato pa ko sem se vračala domov prihitel za mano :
pa kaj ti je avša! daj mi mir ne vidiš da te ne ljubim?!
sploh ga nisem poslušala sem v sebi premagovala jezo. sovražim ga sovreažim ga sovražim ga sovražim ga... celo pot sem si to govorila nato paže čisto pri naši hiši...
15. februar 2011
a nextam?
15. februar 2011
next
15. februar 2011
nexxxt
15. februar 2011
next!!!!
15. marec 2011
ok
pri naši hiši me je zgrabil za roko, obrnla sem se in videla da je on. hotela sem se mu izmakniti a nisem se mu mogla saj me je premočno prijel. odvlekel me je vse do reke kjer sva se prvič poljubila. ustavil se je in me spustil. hotela sem uiti a me je zopet močno zagrabil, me potegneil k sebi in me poljubil. nisem se mu izmikala, saj sem ga globoko v sebi še vedni ljubila. bilo je tajko čarobno, tako lepo kot je bilo prvič ko sva se poljubila tam na tiste m čarobne kraju ob reki. nato sva za kakšno minuto utihnila, nato pa je rekel
klara oprosti mi. ljubim te brez tebe ne morem živet...
tut jst brez ebe ne sem ga prekinila tut jst te ljubim sam zakaj si me pa zadnč zapustu pa šol z uno avšo k se je skoz obešala po teb?
oprosti res mi je žal nevem kaj mi je blo res ljubim te klara!
19. marec 2011
u43956
u43956
nextttttt
16. april 2011
klara=k jan=j nina=n neja=ne
k- jst ne morem bit več s tabo!
j-pa jst ne morem živet brez teb e! če me zapustiš bom naredu samomor!!!
k-ne! ne smeš zarad mene narest samomora! sej veš da te ljubim! sam ne morem več bit s tabo!
j-jst se bom ubil! ne morem te nehat ljubit! ti si ljubezen mojga življenja!
n- kaj!? pred pol ure si še meni prisegal kako me ljubiš pa da me boš vedno ljubil pa nevem kaj vse še! zdej pa tej ˝avši˝tu nekej govoriš!
17. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg