Forum
u101690
u101690
Heeej Jz sm se odločila da napišem zgodbo o 1d. Vem da jih je že ogromno ampam men so toook noro ušeč haha. Upam da vam bo zgodba uredu

Moje ime je Paula Leon. Stara sem 17 let. Prihajam iz Anglije, a smo se z družino preselili v majhno državo Slovenijo. Oče je zelo slaven glasbenik, mama pa odvetnica. Oče in mama sta hotela malo zasebnosti in sta zato izbrala državo Slovenijo saj je ne pozna veliko ljudi. Smo bogati, čeprav mi denar ne pomeni ravno veliko. Imam 1 sestro Gabrielo. Stara je 23 let. Je moja edina prijateljica in je ne dam za noben denar. V Sloveniji mi je sicer zelo všeč, vendar pogrešam sorodnike in prijatelje v Angliji. Poletne počitnice s sestro vedno preživimo v Angliji. In tudi letos bo tako. Samo še en mesec naju loči do počitnic. No, pa da se še malo bolj predstavim. Sem samska. Rada poslušam staro glasbo kot so The Beatles, Queeni pa John Lennon. Ta današnja glasba mi ni preveč pri srcu. Nevem kaj najstnice vidijo na One direction. Glasba je popolnoma sfaljena. No, nepravim pa da niso lepi. Ehh kaj mi ni jasno...
Rada jem, tečem, gledam grozlivke, komedije, drame ipd. Obožujem tudi petje in sem imela že kar nekaj nastopov. S sestro smo si precej podobne tako navzven, kot tudi po karakterju.
Še slike kako izgledava

Jaz:

Gaby:
http://3.bp.blogspot.com/--D_87fw9Rhk/TwcwEXIYiYI/AAAAAAAA6Zg/r8Vu28amL8A/s400/tumblr_lwj5ml7SUj1qahe9so1_500.jpg

Naša hiša:

Moja soba:

Od Gaby soba:
http://www.picturesofbedroomideas.com/wp-content/uploads/2012/04/bedroom-decor-tumblr.jpg

05. avgust 2012
nextt
05. avgust 2012
nexttt
05. avgust 2012
u101690
u101690
haha
05. avgust 2012
u101690
u101690
dej mal pošili okrog. aja pa fuuuuul dobre zgodbice maš res svetovne. use spremlam
05. avgust 2012
neeeeeeeeeeeext
05. avgust 2012
u63958
u63958
neeeeeeeeext
05. avgust 2012
next!
05. avgust 2012
u101690
u101690
jutr zjutri dubite next k mi mami zdj teži da moram dol z računalnika haha
05. avgust 2012
next
05. avgust 2012
next
05. avgust 2012
neeeeeeeext
06. avgust 2012
u101690
u101690
Evoti next vsem moji novim bralkam
Zbudila me je neumna budilka. Z roko sem zamahnila, da bi jo ugasnila pa sem jo zbila na tla tako močno, da se je razbila. Vsa sitna sem pobrala tiste koščke in jih vrgla v smeti, potem pa odšla v kopalnico. Umila sem si zobe in obraz potem pa sem si z maskaro lepo namazala trepalnice ter si nanesla na ustnice lipglos. Oblekla sem si tole:

Lase sem pustila spuščene. Odšla sem v kuhinjo, kjer je že dišalo po palačnikah. Hitro sem pojedla eno palačniko z nutello, potem pa me je voznik odpeljal v šolo. Med vožnjo sem imela sabo ipod, da sem lahko poslušala mojo glasbo. Razmišljala sem o Angliji in o počitnicah, ki sem jih tam preživela. Vsa leta do zdaj niso bila preveč zanimiva. Upala sem, da bodo letošnje počitnice nepozabne.
Med tem ko sem razmišljala, je voznik že zapeljal na parkirišče šole. Hitro sem stekla v šolo saj je že zvonilo. ''PAULA LEON!'' se je nekdo zadrl iz konca hodnika. Hitro sem se obrnila in tam je stala ravneteljica. FUUUUU. ''KAKO MORAŠ SPET ZAMUJATI? MISLIŠ DA ČE JE TVOJ OČE SLAVEN, DA PA LAHKO ZAMUJAŠ? NE! NE SMEŠ! DANES PO POUKU IMAŠ PRIPOR 3 URE!'' ''Ja gospa Jankovič.'' Jej spet sem zamudila. Preklemana budilka, preklemana gospa Jankovič. Stekla sem v razred in na srečo učitelja še ni bilo. Usedla sem se zraven mojega prijatelje Taia. Tako nekako zgleda Tai:

Saj ni bil tako slab no, samo meni je bil samo prijatelj.
''OOOO zamudnica naša'' je vzklikniv Tai. ''Preklemana budilka.'' sem vzkliknila še jaz. ''Zaradi nje imam dans 3 urni pripor v šoli. Jej can't wait'' ''Hahahaha Paula, če ti kaj pomaga ga imam tudi jaz'' je reklel Tai. Vsaj nekaj, sem si mislila.
V razred je prišel učitelj in geografija se je začela. Vprašal je 2 učenca potem pa smo nadaljevali snov. Aja točno. Hodim na gimnazijo Ledino v Ljubljani. In zdaj končujem 3. letnik.
Pouk je potekal cel dan dolgočasno na kar se je le zaključil. Z Taiom sem odšla v učilnico kjer sva imela pripor. ŠOK! Notri je bilo še kakšnih 10 učencov, ki so igrali na glasbila in peli. Peli so pesem od Taylor Swift in B.o.B. z naslovom Both of us. Znala sem jo na pamet zato sem se jim pridružila. Najprej so me čudno gledali, vendar so nadaljevali pa tudi jaz sem nadaljevala. Tile majo pa res velik talent. Še preden sem se zavedala so že končali. Predstavila sem se jim, oni pa meni. Nato smo zaigrali in zapeli še pesem Imagine od Johna Lennona. Bili smo res dobri. Le zakaj tega ne naložijo na youtube? Dobili bi veliko ogledov. To sem se spraševala celo pesem. Nato pa sem jih vprašala. ''Zakaj taki dobri glasbeniki in pevci še nimajo posnetka na youtubu?'' Začeli so se smejat. Nato pa je en odgovoril: ''Igramo in pojemo tukaj samo zato, ker smo v priporu. Samo tukaj smo skupaj, v realnem življenju ni tega, kako naj rečem... Ni tega benda'' ''Tudi noben od nas nima take želje. Tako se razvedrimo v tem priporu.'' ''Si niste nikoli želeli imeti benda?'' ''Ne.'' so odgovorili vsi na enkrat. Tudi prav. Do konca pripora so bile še 2 ure, in obe uri smo igrali ter peli. Bilo je res zabavno. Še prehitro je bilo konec. Z Taiom sva odšla iz šole k meni domov. Imela sva namreč skupno nalogo pri zgodovini. Med tem ko sva hodila je Tai pripovedoval šale. Tako sva se smejala, da sva komaj prišla domov. Ko sva prišla v hišo je tam sedela Gaby in nekaj razmišljala. ''GABYYYYYY!!!''' sem se zadrla in ji skočil v objem. ''PAULA! KAJ ZAVRAGA SE TAKO DEREŠ, SAJ NISEM GLUHA!!'' ''Joj oprosti hahaha. Medva s Taiom greva v sobo, ker imava za nardit nalogo. cawciiiii sestrica hahaha'' sem ji dejala v smehu. S Taiom sva stekla v mojo sobo. On je pripravil vse stvaril, jaz sem se šla pa problečt. Lase sem si spela v čop, makeup pa sem si očistila stran. Imela sem tako majico:

Ter take hlače:

Tai me je gledal tako, ko da bi flirtav z mano. Ojoj. To se nebo dobro končalo...
u63958
u63958
nwm
neeeeeeeeext
06. avgust 2012
nextttttt
06. avgust 2012
nimam pojma.
nexti
06. avgust 2012
I love u :*
I love u :*
nekšti
06. avgust 2012
next
06. avgust 2012
u101690
u101690
zdele grem v kino tko da dobite zvečer en next, če ne pa jutr enga dovzga)
06. avgust 2012
next
06. avgust 2012
nova bralka next
06. avgust 2012
next!!!!!!!
06. avgust 2012
u80719
u80719
neeext!!!!
06. avgust 2012
u101690
u101690
#Tai#
Paula je tako sexy v teh hlačkah. Vsakič ko jo vidim imam metuljčke v trebuhu. Moral ji bom povedati kaj čutim. Ja. To moram narediti.
#Paula#
Tai me že nekaj časa nekam čudno gleda. NAJ ŽE NEHA ZA BOGA MILEGA! Počutim se tako neprijetno ko se mi tako smehlja in me skoraj da 'požera' z očmi. Mislim da me je ravnokar oblila rdečica. Neeeee! ''Paula mislim, da ti moram nekaj povedati.'' je kot strela z jasnega rekel Tai. ''Že dolgo bi ti rad nekaj povedal in mislim, da je zdaj tisti pravi čas da ti to povem. Ljubim te Paula. Vedno ko te vidim imam metuljčke v trebuhu. Si taka mila duša, nežna, prijazna ter prelepa.'' ''Tai, to je bilo zame res presenečenje. Mislila sem, da sem ti malo všeč. Nisem si pa predstavljala, da me ljubiš. Pa saj si mi všeč, samo mislim da ne čutim ravno tisto kar čut….'' ''Saj lahko samo poizkusiva pa bova videla kako nama bo šlo.'' me je prekinil Tai. ''Nev…'' še uspela nisem dokončati stavka ko me je Tai poljubil. No, da nebom ravno lagala moram reči, da se zelo dobro poljublja. Poljub sem mu vrnila. ''No kaj praviš? Bova poizkusila?'' me je po poljubu vprašal Tai. ''Ja Tai, lahko poizkusiva.'' ''TOOOO NAJSREČNEJŠI FANT NA SVETU SEM!'' je zakričal Tai, takoj zatem pa me je dvignil, da sem svoje noge ovila okrog njegovega pasu in v istem trenutku sva se poljubila. Še vedno nisem bila točno na jasnem s čustvi. Nisem hotela prizadeti Taia in s tem uničiti najino prijateljstvo. Upam, da bom mogoče le nekaj začutila do njega. ''Hej ljubica kam pa si odplavala?'' me je in razmišljanja prebudil Tai. ''Nič, nič'' sem mu hitro odgovorila. ''Kaj praviš, bi se zdaj lotila naloge potem pa bi odšla na en sprehod po parku?'' je predlagal Tai. ''Ja, seveda'' sem mu odgovorila. Še enkrat sva se poljubila potem pa me je spustil na tla in začela sva delati nalogo. Ko sva končala sem se preoblekla v tole:

Odšla sva v park in se držala za roke. Ustavila sva se na klopci in dal mi je poljub. Vrnila sem mu ga. Bilo je res zelo lepo. Prosim Bog pomagaj mi da ga bom lahko ljubila in da ga nebom prizadela.

07. avgust 2012
u63958
u63958
neeeeext
07. avgust 2012
emergency next
07. avgust 2012
u101690
u101690
pišem novega za vas hehe:*
07. avgust 2012
yes pa čim hitrej ga napiš