Forum
u52564
u52564
Ura matematike... je lahko še kaj bolj brezzveznega? Učiteljica je govorila nekaj o pitagorovem izreku, ali kaj je že bil ta bedak, ki si je izmislil stvari zaradi katerih jaz zdaj trpim skoraj vsak šolski dan... Klavdija mi je pomahala iz sosednje mize in zaspano sem se obrnila k njej. Kaj zaboga spet hoče? Na mizo mi je vrgla listek na katerem je pisalo... no vsekakor bi prebrala kaj je pisalo, če mi ga ne bi vzela učiteljica. Počasi sem pogledala navzgor kjer sem videla velik nos, ki je zakrival skoraj tretjino učitiljičinega obraza. »ahh...« sem zamrmrala ter se naslonila nazaj in za nekaj sekund zaprla oči. zdaj bo prišel čas za zabavo, seveda. Naša predraga učiteljica slavi po tem da rada na glas prebere sporočila, ki si jih učenci na 'skrivaj' pošiljajo po razredu. »no gospodična Simpson, pa poglejmo kaj tako zaupnega se skriva tukaj na tem listku.« je skoraj zavpila in začela z branjem... »A veš da se v naše mesto seli nova družina? Baje imajo dva otroka. Hčerko in sina. Sin naj bi imel 15 let « zavzdihnila sem. Še eno neumno Klavdijino sporočilo zaradi katerega bom seveda JAZ imela težave. Učiteljica se je namrdnila. Očitno je mislila da bo na listku kaj bolj zanimivega. Škoda zanjo...
24. junij 2011
NexT!!!!!!
29. junij 2011
u37271
u37271
kwaa je blo na listku zanimivga??....nextii no.
30. junij 2011
u52963
u52963
next
30. junij 2011
u49221
u49221
Next.!
30. junij 2011
u52963
u52963
next