Forum
u14551
u14551
Bila sva sošolca in dobra prijatelja. Skupaj sva počela vse tiste neumnosti ki jih pač mladi nadebudni šolarji počnejo. Tudi veliko časa izven šolskih klopi sva preživela skupaj, a bila le dobra prijatelja, vse dokler se ni zgodilo…..

NEXTT??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. julij 2010
u8038
u8038
jaaaaa full cool
05. julij 2010
u14551
u14551
ok
05. julij 2010
u14551
u14551
Odšli smo na izlet na Vršič in v dolino Trente.

Kar nekaj časa je trajalo, da smo se zbrali pred šolo in da nas je profesorica uspela prešteti. Ko je ugotovila da smo vsi, se je naš izlet začel. Avtobus je bil majhen in sedežev ravno prav.
Nekako z kančkom strahu si vprašala,če lahko prisedeš. Zakaj ne sem rekel …saj ne grizem in nenazadnje sva prijatelja. Kasneje si mi v pogovoru priznala, da je res, da sva prijatelja, a res je tudi to, da te moja bližina vznemirja in to v dobrem pomenu.
05. julij 2010
u14551
u14551
V tistem trenutku je avtobus moral naglo zaviti zaradi nepredvidene ovire na cesti in ti si pristala v mojem naročju.
Obraz ti je zalila rdečica toda iskrice očeh, so mi dale vedeti da ti moja bližina ugaja. Naslonila si se nazaj na svoj sedež, roke pa nisi odmaknila z mojega naročja.
Dober del poti sva tako tiho sedela z roko v roki in verjetno so obema po glavi rojile podobne misli…..kaj zakaj….kaj bo iz tega.
Po dobri uri vožnje in kar nekaj ovinkih smo prispeli na Vršič
Profesorica nam je dala pol ure prostega časa preden nadaljujemo naš izlet.
Greva na sprehod sem predlagal.
Strinjala si se,saj je zunaj bil prav prijeten pomladni dan in sonce je bilo že kar visoko.

Tako kot sva sedela v avtobusu,sva z roko v roki odšla po kamniti poti proti koči,ki je s svojo teraso obžarjeno s pomladnim soncem kar vabila na osvežilno pijačo.
Poiščeva prosta stola in se zatopiva v prijeten pogovor .Neverjetno,čeprav sva se toliko časa že poznala,sva ugotovila da še marsikaj ne veva drug o drugem.
Midva bi še kar klepetala in se predajala sončnim žarkom,če naju rezek glas profesorice in zvočno opozorilo šoferja ne bi opozorilo da je čas za odhod.
Strma pot navzdol nas je pripeljala v dolino Trente . Zanimiva razlaga profesorice nas je navdušila za ogled izvira Soče.
Besede niso bile potrebne, saj nama je pogled govoril, da si oba želiva videti izvir. Na poti naju je spremljalo ptičje petje in nekaj veveric se je podilo po krošnjah dreves.
Kmalu sva prispela na vrh do izvira in poiskala primeren kotiček, da si malo odpočijeva. Po poti navzdol sva sklenila, da preostali čas do odhoda domov porabiva za klepet daleč od radovednih oči sošolcev.
Okoli naju je bilo nekaj podrtih dreves in eno od njih je bilo precej staro saj je od njega ostal velik panj. Sedeva na njega, objamem te preko ramen, ne izmakneš se, ravno nasprotno, še bolj se priviješ k meni in najine ustnice se združijo v strasten poljub.

Oba dobro veva kaj je ta poljub pomenil. Z roko grem skozi tvoje bujne lase in ti nežno zašepetam na uho, da si mi všeč. Namesto odgovora me objameš in še enkrat poljubiš, kar mi da vedeti, da tudi ti misliš enako.
Po gozdnih stezicah ob potoku pohitiva nazaj, kjer naju sošolci že čakajo in naju s hudomušnimi pogledi pospremijo na avtobus.
Sem in tja pade kakšen komentar, a le midva se zavedava kaj nama je prinesel današnji izlet.
Najino prijateljstvo je preraslo v iskreno ljubezen. Danes, ko se z najinim sončkom sprehajava po teh istih stezicah, nama je še vedno toplo pri srcu. Lahko potrdiva, da se tudi srednješolske ljubezni obdržijo.
Drevesni panj na katerem sva si podarila prvi poljub, še vedno stoji in nudi dom mravljicam, nama obuja prijetne spomine in krepi najino ljubezen.
05. julij 2010
u24180
u24180
A to je resničnoo.??
05. julij 2010
u14551
u14551
ja
05. julij 2010
u14551
u14551
sam ni se men to zgodlo se je mojmo frendo