Forum
ta zgodba govori o meni in prijatelju iz morja ki je postala največja ljubezen
16. julij 2013
okej sem Teja stara sem 12 let ,in pred kakšnimi 10 dni sem bila na morju:
pohiti, mi je zavpila mami.odpravljala sem se na morje pa sem šla ko sva z mami prišli na avtobusno postajo meje tam že čakala moja bff (Nika) in njena sestra Hana. bila sem zelo vznemirjena. z avtobusom smo se peljali kar 1 uro in pol. ko smo prišli tja me je zelo skrbelo s kom bom v sobi saj se hotela biti z Niko. Izkazalo se je da smo lahko sami izbirali jejj. razpakirali smo ko pa sem hotela nazaj v sobo sem se zaletela v fanta ki mi je takoj postal všeč. opravičila sem se in on sprejem opravičilo. ko smo imeli kosilo sem ga neprestano gledala , in on je to opazil zardela sem in pogledala stran. ko pa sem hotela iti v sobo je stopil do mene in me vprašal če bi se lahko šli flašo resnice seveda sem privolila. prišla je šena punca po imenu kaja ki smo jo spoznale.in tako se je igra pričela uprašanje je bilo da mora on povedati katera iz sobe ji je najbolj všeč reku je da jaz in sem zlo zardela ampak všeč mu je bila tudi kaja. ko je bilo konec počitka smo se odpravili na plažo ker ni bil kaj lep vreme smo bili v notranjem bazenu tam pa se je začelo dogajati nekaj med kajo in žigam (žiga je fant ki mi je všeč)......

kaj se je zgodilo s kajo in žigam ?
16. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg