Forum
no nič kaj takega bla bla bla... bom kar začela
22. junij 2012
»Ne ne ne ne!« Spet enka. Joj se pa res slabo učim. »Ella!!!« (moja mama mi spet teži) oh ne! Spet sem se pozabila predstaviti sem Ella. Ella Kir, ampak vsi me kličejo Ell . No, kje sem ostala? Aja. No kakor sem že rekla, moja mama mi non stop teži!!!!!! Jutri sem vprašana zgodovino. No, zgodovina mi še kar gre to moram priznati. Pri vseh drugih predmetih pa sem totalna nula!

za nadeljevanje vsaj 5 nextovs
22. junij 2012
next!!!
22. junij 2012
malo izjeme pa ne škodi
Haaaaaa! Zgodovinaaaaaaaaaa!!! Jes! Jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj sem pa res prava pozabljivka!!!! Skoraj bi pozabila tisto kar je najpomembnejše! Sem vampirka, edina vampirka na vsej zemlji! Vsaj upam, da je tako. Ker, če ne, potem bi imela sovražnika. Tega pa si splllllllllllloh ne želim. Po navadi zamujam in tako je bilo tudi danes. Ko sem prestopila prag šole, ni bilo v avli niti žive duše. Tam običajno kar mrgoli učencev. Šola je bila tiha kot smrt. Nikjer nobenega učitelja. Pregledala sem celo šolo. iz ravnateljičine pisarne se je slišal grozljiv smeh. Odšla sem pogledati. Odprla sem vrata… Zvezki, ki sem jih nosila v roki so mi padli na tla. Zagledala sem obraz poln sovraštva. Zobje so se mi kar pojavili. Ampak, ko sem tisto grozno bitje pogledala v oči je kar izginilo. »Bil je moški!!!!!!!!!!!« sem si rekla. Na tleh sem videla vijolično zapestnico. V sosednji sobi sem našla vse moje sošolce, ravnateljico in učitelje. Vsi so bili privezani. Potrebovala sem celi dve uri, da sem lahko vse osvobodila. Naslednje jutro pa je bil (končno) le pouk.
22. junij 2012
vsaj 3 nexte
22. junij 2012
u73962
u73962
next
22. junij 2012
oprostite ampak nekdo je vdr na moj zid ( moja sestra ) in vam to zgodbo piše ona. cele počitnice je ne bo saj je šla na nekakšen kamp. vi kr dajajte nexte ji bom pokazala ko se vrne bo zlo vesela hvala za vse vaše nexte že v naprej
22. junij 2012
Next!!
22. junij 2012
hvala
23. junij 2012
poklicala sem jo in mi je rekla daq nebo cele počitnice tam ampak samo 1 mesec
23. junij 2012
Next...sej lah ti nadaljujes
15. avgust 2012
u136975
u136975
next