Forum
u53139
u53139
to je izmišljeno (nova sem tko da nezamerit če kej ni dobr)

Ime mi je Roberta..In stara sem 14 let. Pa začnimo.......''drinnnn drinn'' mi začne budilka na telefonu zvoniti..in sm jo ugasnila..a kmalu je prišel moi oči in začel ''Sonček moii,pikica zbudi se'' to mi gre zelo na živce ko začne to govorit..''Oči nehaj že s tem'' in ustanem..in oči gre iz sobe...odprem svojo omaro in že prva misel ''kaj naj oblečem?''
Kmalu sem našla mojo najljubšo srajčko in ene kratke hlače..in si še obujm moje nove zelene all starke..

kmalu že oči'' Roberta pohiti zamudila boš'' ''ja ja oči že grem'' .. že sem bila pr šoli..kjer me je čakalamoja najboljša prijateljica Mateja..z matejo sm se začela pogovarjati ko je prišel on :$.. samo gledala sem ga ko je on pogledal mene in jaz hitro matejo .. in že je začel se najin pogovor : m-mateja j-jst
m-kaj je bilo?
j-ah ničnič samo z očmi sma se ujela spet
m-spet? kaj se bo še zgudilo z vama?
j-nič ker mu nism ušeč in neve da je on meni..kdo bo pa mel rad tako punco kot sem jaz?
m-jaz te imam rada hehehe..
j-jaz tudi tebe..hehehhe..no pojdima notri učitelj je odprel..
m-okeii

že smo bile notri..prijatelj mi je uzel moja fejk očala in začel hoditi po šoli z njimi..in jaz sm tekla za njim da bi jih dobila in kmalo..bum! in že sem videla njega..in začnem''sorisorisori res sorii'' in sem šla naprej in kmalu smujela frenda in mi je dal špegle nazaj..
28. november 2011
u19911
u19911
next :*
28. november 2011
u61401
u61401
neeext* ;33
28. november 2011
u53139
u53139
(fotk mi noče dt gor -.-)
Šla sem nazaj u razred in sem se izogibala Dejanu(to je on) sj nism hotla ga vidt kaj si bi pa mislil...glih sem stopila v razred je začelo zvoniti..tako so minile geo,mat,slo,kem in fiz..in naša šola je ćudna tko da moramo eno uro čakat še na bus v varstvu..in že sem mislila da ima še naprej pouk ampak ne -.- odpadlo im je ker ni bilo učitelja..dežurni učitelj nas je razdelilin z Matejo smo ble full heppi k smo ble skupi..in pol ustop on u razred..

j-pa ne že spet on -.-
m-kdo kdo?
j-kdo le
m-aia..kaj je pa blo da ga nemaraš?
j-maram ga še samo dans sm se zaletela vanga zarad Lukata(moj sošolec)
m-aia..

in že je prekinu dežurni najn pogovor..''Roberta k razredniku moraš'' ''pa kaj je spet..a glih dans?'' in se odpravm k razredniku kateri je seveda najboljši..in ima najboljši priimek Ocvirk
(u-učitelj j-jst)
u-''Roberta zelo si me presenetila z ocenami..niso več take kot lani..''(se učitelj zasmeji)
j-''heheh hvala učitel''
in lahko sm šla nazaj k Mateji..in ko ustopim u razred sma se z Dejanom spet ujela z očmi..skor se stopim ..njegove prelepe oči rawr..in hitro pogledam stran usaj me je Mateja klicala kaj je blo..in že zardim... :$$
28. november 2011
u53139
u53139

Mateja

jaz in moja fake očala

Dejan (in njegove prečudovite oči)
28. november 2011
u61401
u61401
Next!!
29. november 2011
u53139
u53139
začne se pogovarjat z frendi in vsakih 5 min. pogleda proti nama z Matejo.. kmalu zvoni in gremo iz razredov..že sem mislila da se nemore nč nardit ampak se že nekdo zaleti vame..in se obrnem in vidm Dejana *-*
(d-dejan j-jst)
d-Hei
j-heii..a vračaš?
d-jaa (najlepši nasmeh ma) amm.. kdaj greš na bus?
j-na drugega ker prej nemorm..
d-a bi šla z mano na eno pjačo?
j-ja itak..(zardim)
d-oki počakam te zunaj..

in grema v gardarobo..on že v minuti odzunu ko jst pridem šele do svoje omarce..ko grema po parkuko me kar naenkrat prime za roko in ga pogledam on pa se mi pa samo nasmeji..
04. december 2011
Neeext! :*
05. december 2011
u53139
u53139
Peljav me je do nekega travnika. bilo je prelepo posebaj z njim
(D-dejan J jst)
J: a nisi rekelda grema na pjačo?
D: ammm..(zardel je) bil je samo izgovor da sm te dobil stran od tvoje frendice.
čutila sm kako zardevam
naredila sm kepo(ja sneg je bil) in mu jo vrgla direkt v mednožje.malo je zajavkov
D: Avvvvvvvvvv! to ti bom pa vrnuu pazi se me
in začeu me je po travniku lovit (torbe sma pustila tam ob enem drevesu kjer ni bilo snega) kmalu me je ujev ker teče hitreje kot jaz..ampak sem mu ušla in me je spet lovil..kmalu se ustavm saj sm videla enga lušnega mucka v snegu..a Dejan se ni kmalu sma bila na tleh in on na meni.
J: avvv to pa boli.
D: zakaj si se pa ustavila?
J: videla sm enga luškanega mucka.
D: o hvala (in se je nasmehnil)
J: pa ne ti bučman un tamle v snegu
D: smrk smrk (in začel delati žalostn obraz)
dala sm mu lupčka na lička in zardela zdraven prav tako tudi on.
D: uff od kdaj pa si to zaslužm?
J: od danes da neboš tega žalostnega obraza delu (nasmejim se) in greš lahko prosim dol iz mene ker me je začelo že malo zebst?
D: jaja sam najpri še enga lupčka.

kmalu sma šla nazaj in pr šoli sma se razšla on je šel k svojimi frendi jst pa k Mateji katera me je zasula z uprašanji kaj sma delala.
J: peljav me je na neki travnik in tam sm mu ponesreči vrgla kepo v khmkhm in pol me je začel lovit in me je ujel ampak sm mu kmalu ušla potem sm se pa ustavila saj sm videla enga mucka k se je igrou v snegu in se je zaletev vame in je bil nad mano.
M: ufuf kaj bo še to
z dejanom grema na isti avtobus mateja je šla sedet k svojemu fantu tilnu. tako sm sama sedela na busu..kmalu je prišel gor dejan in se usedel zdraven mene.
D: in ti je blo ušeč danes?
J: ja full : D
D: men tudi..no grem nazaj k mojm frendom...baai(in mi dal lupčka na lička)
J: okei baii :$
15. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg