Forum
u1374
u1374
heiii ime mi je nara in tukaj bom napisla zgodbico z gaiu telebajske
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
z-z-z-z-z, zelo sovražim ko mi maruša že ob sedmih sms napiše če se ob 9 na busni postaji dobiva ampak ji vseeno ne zamerim saj je moja bff... hitro ji odpišem in ona napiše da bo kr h meni pršla. rekla sm ji da lahka ona pa še da bo še najina fanta prpelala in nato sms že gremo... ojoj hitro sm se stušerala namazala in uredila, vrata so že pozvonila. o kako ljubim da sem edinka saj moja starše že od 5 greta jaz pa šele od 10. no odprem vrada pogovor:
j(jz) m (maruša) jan(moj fant) klemen(od maruše fant)

J- heii
m,ja,k- heii
m- dj pejmo v tvojo sobe se kj pogovarat
tko smo se ene pol ure pogovarjali pol smo odšli na avtobusno postajo in v šolo tamp pa smo videli...

ti je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. oktober 2011
u1374
u1374
slike jz:

maruša:
http://data.whicdn.com/images/8597020/tumblr_lac15cXZBo1qb763qo1_400_large.png?1302199625

moj fant:

od maruše fant:

07. oktober 2011
u1374
u1374

maruša:
07. oktober 2011
bom nexxtala ;*.
aloh spremenim ime? plzzz. tko sovražm nejm maruša xP.
jšt bi blaa Haaana < 33.
Aprouž; tko da folkc; Jst sm HANA
((kaj boš pa ti? :'D bood Ulaaaaa :* zdej te bom imenovala za Ulo,če se boš pa premisnla pa povej, okj*? :'D
07. oktober 2011
u57621
u57621
next nujno
07. oktober 2011
bom nexxtala ;*.
aloh spremenim ime? plzzz. tko sovražm nejm maruša xP.
jšt bi blaa Haaana < 33.
Aprouž; tko da folkc; Jst sm HANA
((kaj boš pa ti? :'D bood Ulaaaaa :* zdej te bom imenovala za Ulo,če se boš pa premisnla pa povej, okj*? :'D
07. oktober 2011
u1374
u1374
oky pa prov ula bom
07. oktober 2011
u53139
u53139
nexxt
07. oktober 2011
Drrrr-rrrr-rr-r Drrrr-rrrr-rr-r Drrrr-rrrr-rr-r se je zaslišalo tisto zoprno zvonenje budilke na moji nočni omarici. Počasi sem odprla oči, in z roko treščila po budilki, ki je končno utihnila. Še isti trenutek sem pograbila telefon in kar najhitreje napisala sporočilo; ''Pridem do tebe oki? BaajBaaj Honney:* Hana''
No, naj se vam predstavim...sem namreč čisto običajno dekle rjavih, skodranih las in precej blede polti. Stara sem 14 in najraje na svetu imam mojo bff Ulo, ki je pravi magnet za fante...ne resno...prelepa je! No, pa se vrnimo k meni...naravnost obožujem glasbo, in igram kitaro,klavir in bobne, ter vadim solo petje. Moj fant je trenutno Klemđ (Klemen, v resnici) in trenutno mi gre nadvse na živce, saj SAMO teži IN teži IN teži IN teži...no pa se vrnimo k sedanjosti & realnosti. Ula mi je v nekaj sekundah odpisala, in v hitrem postopku sem se oblekla, počesala lase, ki so se v trenutku zravnali...ja nekakšen čudež moje krtače, saj mi tega ne uspe narediti z nobeno drugo...se naličila (nekaj pudra, maskara in gloss) in se na ves glas zavpila; 'heeeyaa. I'm Reaaady!!''
Z jutranjim urejanjem si videz povsem spremenim, in moja najnovejša slika tega jutra;

Še enkrat sem pogledala ne uro in stekla po stopnicah. ''KLEEEEMĐ!JAN! GREMO K ULIIIIIIIIIII! '' se je glasil moj jutranji klic, saj sta bila oba moja soseda. V nekaj sekundah sta se prikazala pred vratih in klemen je stopil do mene in na hitro mi je poklonil prekrasen poljub, ki sem mu ga takoj vrnila. ''Greeeemo!'' sem še enkrat zaklicala in se zarežala. Skupaj smo odšli po kolesa, saj se na hitrejši način res nismo mogli peljati. ''Hana, a prideš!?'' sta me malce naučakano pozvala fanta ''O shit...guma je počla...'' sem zanergala in ju vprašujoče pogledala. ''OK, ni blema'' ... je hitro rekel klemen ''prid sm hanni!'' odšla sem do njega, in hitro me je dvignil ter do uline hiše peljal z mano v naročju. Po nekaj minutah vožnje smo se kooončno pripeljali. 'Uliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!' sem zaklicala in se vrgla uli okoli vratu. ''Dej gremo u tvojo sobo OK?'' Po približno pol urnem pogovoru, smo odšli na avtbusno postajo. Ula me je naenkrat prijala za roko...''Ha-h-hanii?'' ''Kaje?'' sem jo odsotno vprašala in še si naprej ogledovala svoje nohte. ''Avidš tist-tistga??'' pogledala sem v njeno smer. ''Vlak?'' sem začudeno rekla in pogledala Ulo...''Pa ne vlak!Kaj s tabo...a ne vidš??''...
07. oktober 2011
si še ne še si
Bdw, Jst bom pisala za hano Nara pa za ulo, če še komu ni jasn
Neeeeeeeeext? :'D
tnx beelli; tnx Chokleeet :'D
07. oktober 2011
NeeeeeeeeeeeeeeXXt? ;D.
09. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg