Forum
ZGODBA BO GOVORILA V 17 LETNI PUNCI LARI.
LARA: http://fr.my-walls.net/wp-content/uploads/2012/11/Beautiful-Girl-0015.jpg

TO ZGODBO PIŠEM S SVOJIM BRATRANCEM.

NEKOČ JE ŽIVELA LARA KLAUS, STARA JE BILA 15 LET. IMELA JE DOLGE ČRNE LASE IN MODRE OČI, TER LEPO TEČNO 12 LETNO SESTRO KAJO. LARA JE BILA ZELO LJUBOSUMNA NA NJO, SAJ JE VEDNO DOBILA VSE KAR JE HOTELA.
KAJA: http://www.commentsyard.com/cy/01/5871/photos-21.jpg

ZADNJI DAN NOVOLETNIH POČITNIC SE JE SPREHAJALA S SVOJO BFF MAJO.
MAJA: http://www.frostedproductions.com/images/servicesTEAM-PHOTOS/dance-photography/dancer22/beautiful-high-school-girl-with-long-blonde-wavy-hair-and-blue-eyes.jpg

POGOVARJALE STA SE O STVAREH, KI STA JIH DOŽIVELE MED POČITNICAMI.
LARA-L
MAJA-M

L: A NI BILO SUPER V SREDO,KO SMA BLE NA DRSALIŠČU V LJUBLJANI?
M: JA, PUNE DOBRO JE BLO, NISEM VEDLA DA ZNAŠ TAK DOBRO DRSAT.
L: HAHA, SAJ NISEM DOBRO DRSALA, SAJ SI VIDLA KAK SEM PADLA NA GLAVO.
M: JA PADLA SI PA RES LEPO. ALI PA KO SI SE V ONO PUNCO ZABILA.
L: HAHA, DAJ NE ZA***BAVAJ.
M: TO PA RES JA, ZAKAJ JE NISI VPRAŠALA KAK JI JE IME?
L: NE VEM, PA SAJ ITAK JE TE NEBI NIKOLI VEČ VIDLA.
M: JA, SAMO BOG VE IZ KJE JE TE BILA.
L: HM, EJ A SI SLIŠALA, DA DOBIMO ENO NOVO SOŠOLKO?
M: SEM JA, UPAM DA BO PRIJAZNA.
L: MA NEVEM… OBČUTEK IMAM, DA BO HOTELA RAZDRETI NAJNO PRIJATELJSTVO.
M: HAHAHA, NO ZAJ PA JAS MORAM IT, JE ŽE TOLKO URA, PA ŠE NEKAM
MORAMO IT, ADIJO, SE VIDMA V ŠOLI.
L: DIJO, FAJN SE MEJ. ZA NADALJEVANJE PROSIM 3 NEXTE....
27. oktober 2013
u120477
u120477
nextttt
27. oktober 2013
u151777
u151777
nnnnneeextt
+bi lahko prosim pisala z majhnimi črkami?
27. oktober 2013
3 nexti..... GRES NAPREJ
27. oktober 2013
okeey... nextam zdaj
28. oktober 2013
p.s. i need him: nekaj zgodbe sem že napisala preden sem jo sploh objavila zato bom do zmenka (nekaj besedila bolj naprej) pisala z velikimi črkami potem pa bom sproti pisala z malimi...

POSLOVILI STA SE. LARA JE PRIŠLA DOMOV. PRED NJO JE STALA NJENA TEČNA SESTRA KAJA. PROSILA JO JE, NAJ JI PRIPRAVI VEČERJO.
KAJA-K, LARA-L,

K: LARA….
L: KAJ JE?
K: MI NAREDIŠ PALAČINKE?
L. SEJ JIH SAMA ZNAŠ. DOVOLJ SI STARA!
K: AMAPK MAMA MI JE REKLA, DA ČE BOŠ TI DOMA, MI JIH MOREŠ TI NAREDITI, ČE NE, PA SI JIH MOREM SAMA.
L: OKEEJ….

LARA JE KAJI SPEKLA PALAČINKE. NATO JE ODŠLA V SVOJO SOBO TER SE ULEGLA NA POSTLEJO. VZELA JE SVOJ TELEFON V ROKE TER ZAČELA PISATI SMS MAJI. NEKAJ ČASA STA SI PISALI, POTEM PA JE ZAZVONIL HIŠNI TELEFON. LARA JE STEKLA V KUHINJO A OGLASILA SE JE ŽE KAJA. LARA JO JE PO TIHO VPRAŠALA, KDO KLIČE. KAJA JE SKOMIGNILA Z RAMENI. ODLOŽILA JE SLUŠALKO.

L: KAJ ZDAJ KAJA, KDO KLIČE?
K: NEVEM! NEZNANA ŠTEVILKA JE.
L: POKAŽI. MORDA POZNAM TO ŠTEVILKO.
K: NE!
L: ZAKAJ NE?
K: KER NE!
L: JOJ, KAJA, KDO PA VSAJ MISLIŠ DA BI LAHKO BIL?
K: ME NE ZANIMA. (GRE V KOPALNICO SKUPAJ S TELEFONOM TER SE ZAKLENE.)

LARI SE TO ZDI ZELO ČUDNO. STOPI DO VRAT IN ŽE HOČE POTRKATI, A SLIŠI DA SE KAJA Z NEKOM MENI PO TELEFONU. ZAČNE PRISLUŠKOVATI.
NEZNANAEC-N, KAJA-K

K: HEJ!
N: ČAO!
K: ALEKS, OPROSTI, DA SEM PREJLE PREKINILA, AMPAK TEČNA SEKA MI GNJAVI…
N: OH, SEJ VEM KAKO JE. PRIDEŠ OB KAKIH POLNOČI KAJ VUN V PARK?
K: MA MOGOČE… PRIDI POME! AMPAK PAZI, DA TE MOJA MAMA NE OPAZI!
N: VALDA BEJBI.
K: ZDAJ PA MOREM IT… SESTRA SPET GNJAVI… (ODLOŽI SLUŠALKO)

LARA JE ZGROŽENA. ODLOČILA SE JE, DA KAJO PRIDERŽI DOMA. KAJA POČASI IZTOPI IZ KOPALNICE IN ODIDE V SVOJO SOBO. LARA NEPOVABLJENO VSTPOI IN JI REČE:
za nadeljevanje 4 nexte
28. oktober 2013
u151777
u151777
NEXT
next
next
next
(maš šteri)
28. oktober 2013
rabim še tri nexte od treh različnih oseb...drugače pa hvala ker bereš
28. oktober 2013
u147357
u147357
next
28. oktober 2013
še 2
28. oktober 2013
nex next next next next nex next next next nextnex next next next next nex next next next next nex next next next next nex next next next next nex next next next next nex next next next next nex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next nextnex next next next next
28. oktober 2013
okey bom nextala
28. oktober 2013
L: VEŠ KAJA, DANES PONOČI BOŠ PA DOMA.
K: SEVEDA LARA!
L: NIKAMOR NE GREŠ!
K: OH LARA, KAM PA MISLIŠ DA BI ŠLA?
L: NIČ. POZABI. ZDAJ PA POJDI SPAT. MAMA BO KMALU DOMA. (ZAKLENE JO V SOBO)

KAJA, JE V SVOJI SOBI PREMIŠLJEVALA, KAKO NAJ SE, NE DA BI JO KDO VIDEL SPLAZILA VEN.
URA JE BILA DESET DO POLNOČI IN KAJA JE ZASLIŠALA, DA JO ZUNAJ NEKDO KLIČE. ODPRLA JE OKNO IN ZUNAJ ZAGLEDALA ALEKSA.
ALEKS-A KAJA-K

A: ČAO BEJBI, PRIDI DOL
K: NE VEM KAKO, MOJA SESTRA ME JE ZAKLENLA V SOBO, OČITNO JE SLIŠALA, DA SE DOBIMA, AMPAK NIČ HUDEGA, SI BOM ŽE NEKAJ SPOMNILA.
A: SKOČI SKOZI OKNO.
K: SI ZMEŠAN? DA BI SE UBILA?
A: ČAKAJ, A MATE KAKO LESTEV?
K: LESTEV? JA V LOPI ZA HIŠO JE, VRATA SO ODKLENJENA TAK DA NE RABIŠ VLAMLJAT.
AKEJ, TAKOJ PRIEM NAZAJ
K: POHITI PROSIM. (ALEKS GRE ZA HIŠO IN SE ČEZ NEKAJ ČASA VRNE Z LESTVIJO.)
A: NA, SPLEZAJ DOL.
K: OKEJ.
A: WOW, KAK SI LEPA KO PLEZAŠ
K: EVO ME, GREVA ZDAJ?
A: JA POJDIVA HITRO.

KAJA IN ALEKS STA HITRO STEKLA PROTI PARKU, LARA PA JE SEDELA ZA OKNOM IN VSE VIDELA. V GLAVI JE ŽE PREMIŠLJEVALA, KAKO BO VSE TO LEPO POVEDALA MAMI. IN RES JI JE POVEDALA. POČASI JE ŠLA SPAT. NI JE ZANIMALO, KDAJ IN KAKO BO KAJA PRIŠLA DOMOV. POZABILA SI JE NASTAVITI BUDILKO! ZBUDILA JO JE KAJA. KAJA JE BILA KAZNOVANA. IMELA JE PREPOVED IN TEDEN OBISKOV. a vam je ušeč? next? za nadaljevanje 4 nexte ali več
28. oktober 2013
u151777
u151777
next
28. oktober 2013
u120477
u120477
next
28. oktober 2013
u98059
u98059
next
28. oktober 2013
u145668
u145668
next
29. oktober 2013
K: ALO LARA! ZBUDI SE! DAJ ŽE NO! PRIPRAVI MI ZAJTRK! HITRO! LARA!!
L: PA KAJ JE ŽE SPET KAJA? KOLIKO KRAT TI ŠE NAJ POVEM, DA ME NE ZBUJAJ! ČE BOM ZAMUDILA ŠOLO, JO PAČ BOM! TI KR POJDI…
K: AMPAK BOM POVEDALA TVOJI UČITELJICI DA NOČEŠ IT V ŠOLO!
L: EH… KAR DAJ…. TAKO ALI TAKO TI NEBO VRJELA!

KAJA NI ODNEHALA. LARA SE JE NAPOSLED LE VSTALA. HITRO SE JE OBLEKLA. NI JEDLA, SAJ NI BILA LAČNA. OBULA SI JE ČEVLJE. IZ SOBE PA JE ŽE PRIVIHRALA KAJA. IMELA JE TAKO LEPE ČEVLJE! WOW! LARA JE GLOBOKO ZAVZDIHNILA IN ODŠLI STA V ŠOLO. MAMA JE ŽE ZGODAJ ZJUTRAJ ŠLA V SLUŽBO. VSI UČENCI V RAZREDU SO NESTPNO PRIČAKOVALI NOVEGA UČENCA. ZAZVONILO JE. LARA SE JE SKUPAJ Z MAJO VSEDLA ZA ŠOLSO KLOP.
LARA-L, MAJA-M

L: HEJ
M: HEJ
L: KAKA MISLIŠ DA BO NOVA SOŠOLKA?
M: UPAM DA BO VREDU
L: JAZ TUDI, MOGOČE BO PA ZOPRNA
M: TAKO KOT KAJA?
L: NEA REČI, ČE BOM MORALA ŠE V ŠOLI GLEDAT ENO ZOPRNO ŽENSKO, DOBIM TAKOJ ŽIVČNI ZLOM
M: PSST, UČITELCA PRIHAJA V RAZRED

LARA IN MAJA STA SE UMIRILE TAKOJ KO JE SKOZI VRATA STOPILA UČITLCA
UČITLCA-U

U: UČENCI, KOD ŽE VSI VESTE, DANES DOBIMO NOVEGA ČLANA RAZREDA, VSAJ TAKO SMO MISLILI, PRED NEKAJ DNEVI PA SE JE NA ŠOLO VPSAL ŠE EN UČENEC. TOREJ DANES DOBIMA KAR DVA NOVA UČENCA. PRIHAJATA IZ RAZLIČNIH KONCEV SLOVENIJE. PRVA UČENKA PRIHAJA IZ BRASLOVČ, IME JI JE TINA. TINA, KAR STOPI NOTER PROSIM. (TINA STOPI PRED RAZRED)
DRAGI MOJI UČENCI, TO JE TINA IN PRIHAJA IZ BRASLOVČ. NO TINA, KAR PREDSTAVI SE UČENCEM, NAJ TE NE BO NIČ SRAM.
LARA-L,MAJA-M, SOŠOLEC TIM-T

L: (ZAŠEPETA MAJI) A VIDIŠ KAKA JE TINA? KAK SE TI ZDI?
M: JA TAK NO…. SEM MISLILA DA BO FULL GRDA.
T: SEJ JE LUŠNA.
M: UH TIM…. SI SE POSTRIGU VIDIM!
T: JA HITRO OPAZIŠ HAHAHA… LEJ KAKE DORE JOŠKE MA TINA!
M: RESNO?
T: JAAA…. NOVA TARČA ZA FANTE.
L: JA SEVEDA. NAS PA VSAJ NEBOTE VEČ GNJAVLI HAHAHAHA…
M: (POTIHO SI MISLI V GLAVI) UF ŠIT!

v nasljednjem nextu boste spoznali še drugega novega učenca daniela... nextajte
29. oktober 2013
u151777
u151777
next
29. oktober 2013
u136847
u136847
next
29. oktober 2013
next
29. oktober 2013
še en next
29. oktober 2013
neeext
29. oktober 2013
UČITELJICA TINI POKAŽE, KAM SE NAJ USEDE. POKAŽE NA PRAZNO MESLO ZRANEV TIMA.
TIM: http://data1.whicdn.com/images/28517829/beautiful-black-and-white-eyes-guy-hair-Favim.com-425128_large.jpg

TINA: http://northshorejournal.org/LinkedImages/2008/11/mc-thumb.jpg

MED GLAVNIM ODMOROM SE MAJA IN LARA POGOVARJATA V TINI.
L-LARA, M-MAJA

L: MAJA, KAKO SE TI ZDI KAJ NAŠA NOVA SOŠOLKA TINA?
M: MISLIŠ PO VIDEZU ALI KARAKTERJU?
L: PO VIDEZU.
M: TAKO PAČ… NI LEPA IN NI GRDA.
L: MENI SE PA KAR DOPADE. LUŠNA PUNCA.
M: JA JA JA OK. KAKŠNA PA TI JE NOVA FRIZURA OD TIMIJA?
L: MA KR VREDI JE. JAZ GREM DO TINE. HOČEM JO SPOZNATI.
M: JAZ PA GREM NA WC.
…….
TI-TINA, L-LARA
TI: TI SI PA LARA ANE?
L: JA. TI JE VŠEČ NAŠA ŠOLA?
TI: JA! ZELO JE LEPA IN VELIKA!
L: SI ŽE SPOZNALA KAKŠNEGA PRIJATELJA?
TI: NE ŠE… NO, BI BILA MOJA PRIJATELJICA?
L: SEVEDA!

LARA JO ZASUJE Z VPRAŠANJI. HITRO STA SE UJELI. PRI NASLJEDNJIO URI UČITELJICA SPET NEKAJ GOVORI. NATO PA REČE: DRAGI UČENCI, ZDAJ VAM BOM PREDSTAVILA ŠE DRUGEGA UČENCA. TO JE DANIEL.
DANIEL: http://www.theepochtimes.com/n2/images/stories/large/2009/04/08/ENT_17again.jpg
LARA GA JE GLEDALA Z ODPRTIMI OČMI. VES POUK JE MISLILA SAMO NANJ. MINILO JE NEKAJ ČASA, DA STA SE LARA IN DANIEL SPOZNALA. DANIEL JE BIL LARI FULL VŠEČ! ZVEČER JE LARA PRIPRAVLJALA PARTY DOMA. TA ČAS BO KAJA MORALA BITI V SVOJI SOBI, KER JI LARA NI DOVOLILA, DA BI JI DELALA SRAMOTO. POVABILA JE MAJO, TIMA, TINO, DANIELA IN ŠE NEKAJ SOŠOLK TER SOŠOLCEV. KER JE IMELA LARA VELIKO HIŠO IN, JE POVABILA VELIKO LJUDI. PRED ZABAVO JE OBLEKLA SVOJO NAJLJEPŠO OBLEKO TER ČEVLJE. ŽE JE POZVONILO NA VRATIH. BIL JE DANIEL. NEKOLIKO HITER JE BIL. LARA GA JE VPRAŠALA, ZAKAJ JE PRIŠEL TAKO HITRO. DANIEL SE JI JE SAMO NASMEHNIL IN JI REKEL, DA JO HOČE BOLJE SPOZNATI. PRED ZABAVO STA SE ZELO ZABAVALA. KMALU SO PRIŠLI DRUGI GOSTI.
29. oktober 2013
Next
29. oktober 2013
u154933
u154933
next
30. oktober 2013
še nekaj nextov
30. oktober 2013
u120477
u120477
next