Forum
Hejla tukaj bom pisala zgodbo o fantih zabitih fantih in pametnih in o najboljsi prijatelici upam da boste razumeli ker je izredno zapletena......
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1.del
Bila sem stara 12 in obiskovala 5r osnovne šole.Bilo je poletje in z prijatelico Nely sva hodili na igrisce skoraj vsak dan....Aja naj se vam predstavim sem Kim imam rjave srednje dolge lase in rjave oči sem srednje postave ...... Tako sva nekega dne odsli ob priblizno 3 na igrisce. Pogovarjali sva se in igrali kosarko in naenkrat dobi Nely sms ........
--------------------------------------------------------------
Kako se vam zdi ...? Next ? Kaksni so prvi vtisi? Hvalaa
17. januar 2018
StarFire
StarFire
Next kul kasno sporocilo?
20. januar 2018
2.del
Bila je njena teta pisala ji je da je rodila (tega otroka je mela z moškim ki je imel že od prej otroka) bila je zelo vsela in morala je iti domov ................................Po enem tednu me kliče in mi pove da je punčka in da ji je ime lejla vprasala me je ce pridem na igrisce in da bo zraven nje prisel fant od tetinega fanta otroka ...................................... Strinjala sem se in tako sem tudi njega spoznala ful sma se ujela in to je trajalo kar precej časa da smo se družili (bil je starejši 2 leti)...............Bili smo tudi skupaj za 1maj ko so zakurili smo odšli v avto (kombi) in smo sedeli in se pogovarjali ta fant(nebom uporabljala imen) je sedel odspredaj midve pa odzadaj jaz sem bila z hrbtom proti njemu in tako sem se počasi naslonila na njega on je imel prižgano muziko zato je blo ful cute in tako smo se nasledni dan spet dobili midve sma bie sami in ga čakali medtem mi je napisal.................................
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Next?
21. januar 2018
Next
10. julij 2018
Next
11. julij 2018
poglejte mojo forum temo katere nihče ne bere

http://www.igre123.com/forum/tema/mracne-skrivnosti-nasega-sistema/195251/5
11. julij 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike