Forum
u70391
u70391
hojla odločila sem se da bom napisala izmišleno zgodbico o nini. upam da vm bo ušeč kajti 1. pišem zgodbico.

ime mi je nina stara sem 15 let in še en teden in kmalu bo spet šola. odločila sem se da bom hoodila v srednjo šolo v ljubljani. živim na podeželju in malo me je strah kaj bodo rekli v mestu čez mene.
26. februar 2012
u70391
u70391
imam starejšega brata miha ki me bo zadnji dan počitnic tudi odpeljal v ljubljano. spakirala sem in odpravila sem se proti avtu in se še zadnjič poslovila od mami in atija. z bratom sva se odpeljala iz vasi in čedalje huje mi je bilo kajti nisem vedela kaj me bo čakalo v ljubljani. po dolgi vožnji sva se končno ustavila pred blokom v katerem bom živela. zunaj me je že čakala gospa od katere sem imela najeto stanovanje. ime ji je bilo marija in bila je prijazna gospa.
pogovor je potekal nekako takole: j(jest-nina) m(miha) ma(marija)
ma: živjo vidva sta gotovo nina in pa miha kajne?
j: živjo ja midva sva
m: dan
ma: kako lepo no pa pojdimo pogledati tvoje stanovanje nina.

in smo odšli pogledati stanovanje.
26. februar 2012
u70391
u70391
nina:

miha:

26. februar 2012
u80835
u80835
nexxxxxxt začetek je full ok
26. februar 2012
u70391
u70391
huala rabm še kkšn next
26. februar 2012
u80835
u80835
ok bom počakala
26. februar 2012
začetek je ful dober
26. februar 2012
u70391
u70391
stnovanje je bilo eno sobno ampak še vedno zelo veliko. marija mi je povedala da mi bo kuhala ona da meni ne bo treba kuhati. bila sem vesela kajti kuhati pa resno nisem marala.ca ki naj bi brat se je kmalu poslovil kajti moral je domov. pa sem ostala sama. nasledni dan je bila šola. ko sem prišla v razred je bilo kot da bi prišel v cirkus tak živ žav je bil. tam ob robu pa je sedela punca ki se ni pogovarjala z nikomur. stopila sem do nje in ji začela delatti druužbo.
26. februar 2012
u70391
u70391
27. februar 2012
naext pika moja ;** sory prej pozabla drgač pa zgodbica carska sporoč ko bo next
27. februar 2012
u80842
u80842
next
zlo dobro
27. februar 2012
u70391
u70391
huala
še en next rabm
27. februar 2012
next
27. februar 2012
u70391
u70391
začela sem pogovor z njo (j-jst o-ona)
j: živjo jst sm nina. kdo si pa ti
o: živjo jst sm pa tamara
j: lepo iz kje paa si?
o: prihajam iz ptuja in živim 5 minut od tu v bloku
j: o lepo jast pa prihajam iz gorenjske in živim prav tako 5 minut od tu. ali sediš sama??
o: ja zaenkrat
j: se lahko vsedem k tebi

kmalu je zvonilo in v razred je prišla razredničarka. pa je začela:
pozdravljeni učenci sem majda bolha in sem vaša razredničarka. ker vem da se vsi ne poznate bose hodili pred tablo in se boste predstavili. no pa začnimo.ti tam zadaj (in pokažee name) predstavi se nam.

nejevelno sem šla do table in sem začela govoriti: mmmmmm sm nina..........prhajam iz gorenske bl natančn iz okolice jesenic....mmmm.....trenirala sem odbojko, ki sm jo pustila zato da sm tle...............

to je blo use kar sm spravla iz sebe..potem je pa pred tablo stopu en full hud tip...... slišala sm samo ime mi je žan...več pa nisem ujela kajti izgubila sem se v njegovih nebeških očeh.. tamara zravn mene pa je začela nina a si okey?? jast pa mmmmmm bl ne k ja.....
predstavili so se še drugi in na koncu ure smo že veselo klepetali čez ceuu razred seveda je bolha že izgubila živce in je začela: da mi nikol več ne pisnete da vam je jasno....če bo tkole naprj boste kmal najhujš razred na celi šoli.

tiho potem pa smeh
in kmalu je bilo 1 šolskega dne konec in jast sem dobila novo prijateljico in prvo simpatijo v ljubljani..
nasledni dan sva s tamaro odšle skupaj proti šoli in sva se pogovarjali o vseh možnih rečeh ali kaj ko je tamara začela:
videla sem kako si se včeraj men predstavitvijo zagledala v žana.
jst pa nazaj: tebi so pa skor uči vn padle na hodniku k si se zagledala u enga tipa tok da sam tih bod.
tamara pa ni nehala: dj nehi predn počm od smeha

in smejali sva se vse do šole...........
27. februar 2012
next
27. februar 2012
u70391
u70391
žan:

tamara:

fant v katerega se je zagledala tamara:

27. februar 2012
next
27. februar 2012
u57700
u57700
next
28. februar 2012
NEXT
28. februar 2012
u80842
u80842
next!!!!
28. februar 2012
u80835
u80835
neeeeext!
28. februar 2012
u70391
u70391
huala za nexte.........
evo nextam:
ko sva prišli pred šolo sva tam zagledali žana in tipa v katerega se je zagledala tamara. med njunim pogovorom sva slišali da je drugemu ime nejc in takoj ko je tamara to slišala je začela: a si slišala njc mu je ime......men je pa to ime tok ušeč...o pa še tak piki je. jst sm jo pa sam pogledala s takmu pugledam da je tukoj vedla da more bit tih.
odšli sva v šolo in pogledala sem na urnik ki sem ga imela nalepllenega v omarci supr gospo bolho imamo prvo uro sem si mislila sama pri sebi ampak ob enem sem pa bila vesela kajti z mojega mesta se je zeloo dobro videlo do mesta kjer je sedel žan.
s tamaro sva odšli v razred in tam so bili že skoraj vsi.
28. februar 2012
next
28. februar 2012
u80842
u80842
neeext
28. februar 2012
u70391
u70391
tam ni bilo samo še žana. kmalu je prišel še on malo je mankalo pa bi zamudil kajti bolha je prišla malo za njim. pa je bolha začela: učeraj je prišel obiskat našo šolo nejc in ker se je odločil da se bo prepisal na našo šolo smo se z učitelji odločili da bo vaš sošolec. nasledno uro bo že z vami pri pouku kajti narediti mora še nekatere obveznosti.......

pogledala sem tamaro pa sva se začeli pogovarjati (j-jst t-tamara)
t: o sigurn je on
j: kdo??
t: dj ne deli se neumno NEJC tip ker mi je učeš
j: ja sj se ti vid kuko si happy samo da si slišala ime nejc že si mela nasmešk do ušeč

u tistem pa ja je bolha rekla: nekateri neznajo poslušati mojih ur in če takoj klepetulji ne utihneta lahko takoj odideta skozi tista vrata z neopravičeno uro. nina pridi sedet k žanu matej ti pa pojdi k tamari da bo mir.
mislila sem da se heca ko je rekla da se morm presedt k žanu ampak sem takoj videla njen pogled in vedela sem da misli resno. tamara me je kar porinla proti žanu in vedela sem kaj misli. presedla sem se k žanu in kmalu sem tudi z žanom veselo klepetala ampak ne tako učitno kot s tamaro. kmalu je bilo konec ure in s tamaro sva si takoj izmenjali informacije kako je bilo pri uri.
pogovor je zgledal takšen (j-jst t- tamara)
t: veš matej je kar prijazen fant
j: pa jade žan jepravi cukrčk ko se pogovarjaš z njim. saj si videla kako sva klepetala.
t: ja seveda sem ampak se mi je zdelo da si večino časa ti govorila
j: sploh ne on je tudi govoril. veliko mi je povedal o sebi.
t: sedaj pa pride v naš razred nejc (nejc je poudarila)
j: mau si že ratala obsedena z njim
t: kaj morš če je pa najbl kjut men na ceumu svetu
j: pa ja žan je lepši saj men

odmora je bilo konec in potem so ure potekale prav hitro. po koncu pouka sva s tamaro počasi odšli proti domu ko naju je ujel žan (j-jst t-tamara ž-žan)
j: žiujo žan
ž: žiujo
t: žiujo
j: a si ti tut u tej smeri doma
ž: ja
t: kul midve tut žviva u tej smeri
ž: sm pogruntou če ne nebi šli v tej smeri
j: ne lahka bi nardile krog čez celo lublano ampak se nama ne da
t: ja

potem pa je bila dolga tišina ko smo prišli pred tamarin blok(ki je biu zravn mojga) se je poslovila in prašala žana ke živi. žan pa: v tistmu bloku tlele zravn. s tamaro sva se nasmehnili. pa mu je tamara rekla a res nina tut tm žvi. no pa grem jst bye
pa sva šla z žanom sama proti najinemu bloku
28. februar 2012
u35654
u35654
Next sporoč, sestrca
28. februar 2012
NEXT
29. februar 2012
u70391
u70391
huala za use nexte.....nextam vrjetn zvečer lahko pa že mal prj sam najprj morm nalogo narest.... tok da nextam takoj k bom lohka
29. februar 2012
u57700
u57700
fuuŁ poddobna je zgodbi k j o piše Zala Š.
drgač pa . next!
29. februar 2012
u80842
u80842
next ful dobro!!!
29. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg