Forum
Jaz sem Tinkara in sem stara 13 let.Imam prijateljico Anne. Imam mlajšega brata ter, seveda mamo in očeta. Vse se je začelo s gledališkim krožkom. Ker je moja mama igralka, imam tudi jaz žilico za igranje, zato sem se vpisala. NA začetku smo se spoznavali in uprizarjali le skeče in 10 minutne komedije,zdaj v drugi koneferenci pa smo začeli zares. Učiteljica Nokel je povedala, da bomo igrali najstniško komedijo. Ravno je razlagala kakšne so vloge, in da si je to igro zamislila sama ko je skozi vrara vstopil ON! Vsi smo se obrnili k njemu in.......

Naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. januar 2011
no dej piš
19. januar 2011
Bom sam naj bo več komentou.......
19. januar 2011
piš
19. januar 2011
in se spraševali, "kaj pa ta dela tukaj?". ON:" Dan učiteljica, tudi jaz bi se rad učlanil v krožek. Aja in moje ime je Jan" Učiteljica:"Jan, seveda se lahko včlaniš, ampak ker si prišel šele na sredini šolskega leta, boš moral redno hoditi...." Blablabla, zagledala sem se v njegove lepe modre oči in izklopila zvok dokler niso naenkrat vsi buljili v mene jaz pa sem se spraševala kaj je narobe. Učiteljica me je vprašala če Anne pride, pa sem rekla, da ne ker mora čuvat mlajšo sestro, nato pa je učiteljica rekla Janu naj se usede zraven mene. Jupiii, sem si mislila ampak kmalu ugotovila da ne Janovi levi strani sedi Hinauka. ( To je moja in Anne-ina največja sovražnica, ki se dela pametno in se prilizuje vsakemu, še posebaj fantom). Klubvsemu sem se nasmehnila in rekla:"zdravo". Jan me je pogledal in.....
19. januar 2011
KOMENTIRITE
19. januar 2011
o hudo!!!!!!!!! dej hitr nexty!!!!!
19. januar 2011
u33839
u33839
hahaha
19. januar 2011
u25967
u25967
neeeeeeeeeeeeeeext
19. januar 2011
next
19. januar 2011
next
19. januar 2011
next
19. januar 2011
next next dei dei...
19. januar 2011
next no!!!!!
19. januar 2011
u32506
u32506
dalje dalje
19. januar 2011
JAn me je pogledal in se mi nasmehnil nazaj. Usedel se je in vrgel nahrbtnik za stol. Premaknil ga je malo bolj desno! Bila sem zelo vesela, in uro presanjarila dokler učiteljica ni začela govoriti o vlogah. Zgodba je nekako takšna: Na neki šoli je bila skupina najstnikov in bili so zelo dobri prijatelji dokler ni na šolo prišel "ta nov". Ker je bil nov in ne ravno popularen je začel najboljše prijatelje med seboj kregat in govoriti laži. Kmalu po njegovem prihodu je skupina razpadla, veliko pa se jih je tudi skregalo. Ker je prijateljstvo za njih bilo zelo pomembno so začeli popuščati še v šoli. Nekega dne sta Mitja in Klara hodila domov in bila v vrhuncu prepira ko sta se ustavila in na tleh zagledala prijatelja, ležal je na pločniku se zvijal in držal za nogo. Takoj sta pozabila na prepir in ga vprašala kaj je narobe. On jima je povedal da ga je "ta novi" zbrcal in porinil na cesto. Mitja in Klara sta mu pomagala vstati in ga pospremila domov. Na poti so ugotovili da se kregajo za čisti nesmisel.... KOMENTII
19. januar 2011
piš piš piš hehe xD
19. januar 2011
u23732
u23732
Neexti
19. januar 2011
in da je za vse kriv "ta nov". Mitja in Klara potem postaneta še boljša prijatelja, skupina pa je spet skupaj. Klara se zaljubi v Mitjo in mu to tudi pove. Ker on čuti enako na koncu postaneta par, "ta nov" pa gre iz šole, ker se spet selijo. Pomislila sem "jaz in Jan= Mitja+Klara" zato sem dvignila roko in vprašala če sem lahko Klara jaz. Učiteljica je želela še nekaj reči, pa sem ponovila "prosim" in je pritrdila. Bila sem zeeeelo vesela ampak potem sem se spomnila, kaj pa če "Mitja" ne bo Jan?. Kar spreletelo me je po hrbtu, da bi bil to Žiga...
19. januar 2011
next next next...
19. januar 2011
next next next...
next next next...
next next next...
tko je zanimiu and
take zgodbe rada berem
19. januar 2011
u32590
u32590
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
19. januar 2011
Žiga je najbolj ogaben fant na šoli. Ampak na srečo je vlogo Mitje dobil Jan. Hinauka je bila rdeča od besa in očitno je že mislila nekaj reči, ko se je (prvi v življenju, samo zaradi Jana) ugriznila v jezik. Ko je bilo konec sem zanalašč zlagala besedilo dlje časa v nahrbtnik in se delala da zavezujem vezalko-vse zato ker je bil Jan bolj počasen in se mu očitno ni nikamor mudilo. Na koncu smo ostali samo še Jan, Hinauka in jaz. Najraje bi jo vrgla čez okno... Jan se je počasi odpravil ven jaz pa za njim. Pred vhodnimi vrati šole sem ga prehitela in stekla do drevesa. Tam si z Anne kadar nimava nič na računu puščama listke, če želi katera drugi kaj sporočiti. Na hrbtu sem čutila Janov pogled...
19. januar 2011
next next next... dei celo zgodbo do konca napiiš! Tko dobr pišš!
19. januar 2011
zle ne morm
19. januar 2011
Ko bom spet gor me spomn! (Ponavadi sm zvečer, jutr bom ob kake 8.?)
19. januar 2011
no next....
19. januar 2011
next!
19. januar 2011
u34570
u34570
next next
19. januar 2011
u35383
u35383
zanima me piss naprej plissss!!!!