Forum
Začetek decembra je in preseliti se moram k očetu, saj je mami umrla v prometni nesreči. Tretji letnik gimnazije, nov kraj, nova šola, novi ljudje in jaz bom tam... nova. Malo me je bilo sram in strah. Se bom tam počutila dobro, so tam ljudje prijazni in sploh kako po šestih letih izgleda moj oče?
Letalo je pristalo in moj 'oče' bi me moral čakati na letališču. Opazovala sem moške in zanimalo me je, kateri od njih je moj oče. Stopila sem ven in se odmaknila in še vedno iskala 'mojega očeta'. ''Alice!'' nekdo je poklical moje ime. Obrnila sem se. Za mano je stal višji suh moški z rjavimi lasmi in brkami. Imel je zelene oči, take kot moje. Nekaj časa sem potrebovala dokler se mi ni posvetilo: to je moj oče. ''Očka?'' sem ga vprašala on pa mi je prikimal in mi je za tem ponudil pomoč, da bi mi nesel kovčke. Zavrnila sem ga, a se mu vseeno zahvalila za pomoč.
25. november 2011
u59711
u59711
NEEEEEXT!
26. november 2011
Usedla sva se v njegov avto in odpeljal me je v 'moj' nov dom. Med vožnjo je vladala tišina, saj se je bilo malo nerodno pogovarjati z nekom, ki ga nisi šest let videl. Po pol ure vožnje sva prispela. ''Kje je moja soba?'' sem ga najprej vprašala.
''Druga soba po stopnicah desno,'' mi je odgovoril.
''Hvala,'' mu komaj slišno odvrnem.
Moja soba je bila kar velika. Videti je, kot da je malo pospravil. Ulegla sem se in postelja je bila mehka. Stene sobe so bile modre barve. Soba je bila svetla. Pohištvo je bilo lepo. Gotovo je res dober oče, ko ga bom malo bolj spoznala. Stene sobe so bile prazne, tako kot omare. Jutri jo bom 'napolnila'.
Oče je prišel v sobo in mi je pomolil urnik ter rekel da so zvezki pod pisalno mizo. Res so bili tam. Odšel je, jaz pa sem pregledala urnik.
26. november 2011
u59711
u59711
neext!
26. november 2011
u66581
u66581
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. november 2011
neext!
10. december 2011
nexxttttt!
10. december 2011
a bi lahk če še kdo sm poglea su sm pogledat? hvala!
http://www.igre123.com/forum/tema/prepovedan-sadez-zgodba-o-vampirjih-in-teh-stvareh/25837/
10. december 2011
sem že to o vampirjih ti full dobr pišeš!!
pa itq da
next!!
10. december 2011
neext! plosiim!
15. december 2011
next!!!!!!!11111111
15. december 2011
next
07. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg