Forum
Ste imeli že kakšno žival....pa vam je umrla....ste se jokali ?....jaz sem se pri 2....
za mojega muceka Repkota...bil je star komaj 6 ali 7 mesecev....ko je enkrat sredi zime umrl v snegu....ležal je mrtev.......sneg ni bil bel ampak rdeč...nisem mogla gledati....šlo mi je na jok....nisem mogla jesti kosila večerje pa tudi ne....celo noč sem mislila nanj...babica mi je rekla da ga je sosed zastrupil...ZATO SE MU BOM ŠE MAŠČEVALA!!! to sem si zapomnilaa!
Umrl pa še mi je 1 leto star papagaj...ime mu je bilo Jodi...nek jutro sem se zbudila...ga šla pogledat...ampak on je bil na tleh v kletki....mrtev....pokopala sem ga...jokaala sem in jokala...bil je ponedeljek ali torek...nevem ampak....v šoli sem bila tiho...cel čas sem mislila nanj...nevemo kaj je bilo z njim :'(

slika od moje Repkota(mačak) :

ampak imel je še na repu čisto malo bele barve...

slika od Jodija(papagaj) :

Je vam katera žival umrla pa ste se ful jokali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. marec 2011
ali ste imli že kero žival...pa ste jo mogli dat vstran....jaz sem imela majhnega mini pinča....ime mu je bilo Timi....moja sestra ga je dala na bolho...(na internetno stran ki se prodajajo stvari,živali....)
in sta nekega sne prišla ga ena dva vzet...šel je -.- nisem ga mogla videti....kaj vse bi dala da bi še ga samo enkrat videla ....bil je star komej 2 ali 3 mesece...
slika od Timija(pes) :

samo tale pes je bolj starejši...samo Timi je bil čist istiiii.....smrk smrk smrk smrk
19. marec 2011
u36361
u36361
Jp moje mačke nism našla 3 dni pa pol ko smo jo našli je šepala na 1 nogo in smo šli h veterinarju in je mela čisto spodnji del noge odmaknjen od zgornjega pa smo pol jo dali uspavat kr bi bla čene operacija od 250 do 500 eurou pa bi mogoče uspela za 30 procentou !! no smo jo dali uspavat in takrat smo šlis pol u zavetišče pa sm uzela novo mikino muco je bla stara 3 mesce pa se zdej full igra z mano in me pride u postlo zbudit zjutraj =)
19. marec 2011
u36361
u36361
moja muca prej taka večja stem da je bla fulllll košata

19. marec 2011
u36361
u36361
ta ki jo mam zdej
ta na desni stem da ima levo stran obraza belo desno pa podobno kot ta

19. marec 2011
Mela sem mačka po imeno Puhko pa mi je umrl. Itak da sem jokala kaj hočem..
pap papagaja Jakca sem mela pa je nekega dne samo odletel in se ni vrnil sem bla žalostna..

Tak je bil Puhko :

Pa jaka :

19. marec 2011
u36361
u36361
lepa oba
19. marec 2011
no...men še ni nobea žival umrla ampak imam psa maksa (nemški ovčar) ki ga imam najbolj rada na tem svetu !! maks je že maloo starejši in skos razmišljam kaj bo ko bo umru nevem ampak nemorem se sprijazniti s tem da bo nekega dne poginil jst ga imam takoo rada in bi ga rada imela skoos pri sebi do smrti zatoo z njim uživam usak dan dokler še lahko !! takoo da če imate ljubljenčka uživajte z njim in da imejte radi,ne jezite se na njega in take reči kr vam boo na žalost hitro poginil ! :'(
19. marec 2011
u36361
u36361
jp
19. marec 2011
mhm....
19. marec 2011
hvala kata.pirih
ja nežika < 3 ti si pol niti predstavlat nemoreš . XD Bo že enkrat prišel ta čas. Jas dolge mesce po smrti moje muce nisem prišla k sebi in sem žalovala leta in leta umrl mi je pri 7 letih in še zdaj sem žalostna in mi je to pustilo fuul posledice in mi je fuul žau da sem ga takrat vdarla ko je ptiča pojedu xd
20. marec 2011
ja......
20. marec 2011
u36361
u36361
20. marec 2011
20. marec 2011
ma lajf je krut !
21. marec 2011
u36361
u36361
ne še