Forum
živjo sem sara in to bo moja 1 zgodba.Vesela bom če jo boste brale,saj govori o LJUBEZNI,DENARJU in o NJEMU.Še prej pa uvod
_____________________________________________________________________________________
Pripovedovala jo bo dekle Kate Swan,ki ima že na začetku 9.razreda velike težave.Kajti Kate se sooča z najstiškimi težavami,kot so ljubezen ,denar ,fantje,prijateljice...
____________________________________________________________________________________

boš prebrala to zgodbo??'

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. februar 2012
Živjo sem Kate Swan stara sm 14 let za ta leta je zelo mogoče da imaš fanta ,vendar ga jaz še nimam .Nevem dejansko mi ni noben ušeč, razen mogoče njega... A o tem bom kasneje naj se predstavim: Kt sem že omenila sem Kate vsi me kličejo Katy ali pa Kat.Imam rjave oči ,rjave lase ,in ne nosim očal imam jih samo za hec . Rada plešem ,s skupino sem državna prvakinja.tole je moja slikca:

https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=15038015

Ja to sm jst .Moja BFF je Vanessa Rose.Tudi ona ima rjave oči in rjave lase. Kličem jo Vany.Nikdar se ne ločiva in sva si zelo podobni ,samo da ima ona fanta Zacka jas pa fantov še pogledam ne .To je njena slika:

Nekega dne sva se sprehajale po mestu naenkrat pa...
next???
22. februar 2012
u40823
u40823
next
22. februar 2012
u80172
u80172
nextt
22. februar 2012
next
22. februar 2012
Neextt!!
23. februar 2012
sva zagledale najine sošolce in med njimi je bil tudi on.justin ki mi je totalno ušeč takle je:

Vendar se mi zdi da je on v Pixy .Moja nekdanja bff si lahko mislite do 5 razredasva bili kot rit in srajca zdaj pa sva smrtni sovržnici ker je ona začela kaditi in pač nisva se dobro razumele ona je taka:

Šli smo na sladolet v sladstičarno Coco Justin naju je z Vany povabil na zabavo k bo v soboto.Ko smo polizali sladolede smo se poslovili in šli vsak svoje poti.Z Vany sva odšle v najdražji modni butik po obleke.Izbrala sem si črno s kristalčki in nborki , Vany pa mini rdečo z črnimi kristali . Ko pa sva prišli iz butika ...
23. februar 2012
pr men bo velik slik ok
23. februar 2012
Neeeeext!
23. februar 2012
next!!!
23. februar 2012
next
23. februar 2012
u59027
u59027
NExttt!! Seii je fajnn če je velikk slik :*D
23. februar 2012
u33561
u33561
neext
23. februar 2012
Neext!
Cool!
23. februar 2012
Neext no!
23. februar 2012
Ko sva prišli iz butika pa sva zagledali Pixy s svojo novo bff Emely.Ogovorile sta naju ''oo poglej poglej punčki sta šle kupovat oklekice'' samo spogledali sva se nato pa e Vany rekla nekaj najhušega kar sem pričakovala od nje''ja za zabavo v soboto pri Justinu.Gresta z nama?''obstala sem kot kip .Ne pa ne da je Vany zda frendica z tema kmeticama!Kako je mogla ???!!!

DRUG DAN:

Zazvonil je telefon vem kdo je bil .Bil je Justin.''Hy Vany mi je povedala da nebo prišla na zabavo ,saj ti prideš ane?? Kaj nič mi ni omenila da nebo prišla ,še včeraj sem v mestu z njo kupovala obleko za zabavo. ja rekla je da gre z Pixy in z Emely v kino .Zčela sem jokati .Hej pomiri se pridem do tebe? a hvala Justin saj veš ke živim ?Ja vem pridem by. By
din don zvonec gotovo jeJustin .Odprla sem vrata in res je bil on .Šla sva m mojo sobo in se neka časa pogovarajala nato pa sva se zagledla in nato poljubila .

aaaaa kako je bilo romantično a ko e v sobo prišla Vany...
23. februar 2012
u40823
u40823
next
23. februar 2012
Neextt!!!
Supr je!
23. februar 2012
u33561
u33561
NEEXT
23. februar 2012
Neeexti! < 3
24. februar 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
dej hiter pliss

I LOVE YOUR STORY!
24. februar 2012
Proosiim, next saraa! < 33
25. februar 2012
kate:vany kaj delaš tuki
Vany:hotela sem se pogovoriti s tabo pa očitno negre...
Kate:kdo pa te je spustil noter???????'
Vany:tvoj brat

ja lahko bi vedela moj brat Casper.ima zelene oči in črne lase rad ima tudi mačke

no pogovor je potekal takole:
...
27. februar 2012
sory nism mela časa
27. februar 2012
u33561
u33561
NEXT
27. februar 2012
Nekšt nujno! < 3
27. februar 2012
Neext, proosiM!
03. marec 2012
u33561
u33561
Neeext? (:
20. marec 2012
js:lej zdej lih nimam dost cajta zate ok ?????'
vany: kaj pa s3ej sm tvoja bfffffffffffffff....
jsory mal si se zmotla tvoja "bff" je zdej Pixy
vany: kva ampa...
js: ej dost pusst me enkrat že prmer ti pa tiste tvoje zahojene kmetice mi dejte mir ne umešavite se v moj life prvo si svojga uredte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iz rok sem strgala zapestnico ki sva si jo z vany nardile in jo vrgla v koš
vany je s solzami v očeh zapustila sobo rekla ša je samo: nisem si mislila da si taka
ko je justin odšel sem začela jokati v sobo je prišel casper no suer kje se je pa on znašu:

casper=C
js kate= k

C: ej tamala zakva cmeraš
Kej tista tvoja punca vany ...
C:ja tvoja bfffffffffff......
K:no zdej ne več
C:kaj je pa blo ???
ko sem mu vse razložila je rekel naj ji dam malo časa nato pa odšel kKDOVEKAM;KDOVEZAKAJ

uklučla sm svoj str comp in našla neko klepetalnico prijavila sem se pod ime BEST FREIND 4EVER dodala sm še sliko iz WE HEARD IT in se uključila
že po 12 min me je kliknila neka puca iste starosti REMEMBER ME BYBE???

začeli sva klepet ...

27. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg